Ty vole, tak mi připadá, že kromě Hany (Zuzana Stivínová) a Hany (Elišky Křenkový) a také Mirka Vladyky a Evy Holubové a jiných vedlejších postav, se zde skoro všichni chovají jako totální svině. Chápu, že Karel (Jaroslav Dušek) má bipolární poruchu, ale měl by se trochu krotit, ale taky vidím, že se snaží být normálním a chce pomoci. Lukáš (Jan Cina) s Filipem obchodujou s perníkem (na Walta a Jessieho nemaj :D), zatímco v pasťáku, kde se zrovna Filip stal obětí šikany, mi připadá jako normální vězení, kde si i dozorce v pohodě šňupe, a syn paní prodavačky si krade zboží. A kapitán Reiner si místo pátrání hraje na automatech. Jo, a to všechno se mi líbí, špičkový scénář Štěpána Hulíka je krásně bez příkras, a ukazuje realitu v tom správném, špinavém světle, a jde vidět, že si na něm nechal záležet, a vytěžil z něj maximum. Palec nahoru také pro Alici Nellis a její bezchybnou režii. Posledních cca 15 minut bylo naprosto dokonalých. Myslím, že to vše, první polovina seriálu, byla pouze taková zahřívačka, a zbytek bude už pouhá dramatická "jízda".(11.9.2017)

"Ty nejhorší věci totiž lidi nedělají z nenávisti, ale ze strachu." Návrat zapomnětlivého píchače Karla k jeho podstatě mě potěšil, Páskovo laškování s Balogem v bazénu taky stálo za to, ale jinak se mi v té depresemi zamořené Pustině nedýchá snadno. A ani mě to příliš nechytlo, ale když už jsem v půlce, tak to dokoukám. Jen doufám, že to tradiční závěrečné lákání na další díl ("Co je tam?") bude konečně mít nějaký smysl.(29.5.2017)

• LadyPupu

Jsem si myslela, jak mě Pustina chytne a nepustí a ono je to zatím tak, že Pustinu opustím já dřív, než nastane grandiózní finále. Nejsem si jistá, kde přesně udělali soudruzi z HBO chybu, ale mě to pořád tak nějak nebaví. Severskou ponurost to má, tmavé filtry taky, ale drive veskrze žádný. Mám za sebou Broen, Ófærð i Forbrydelsen, co mají hafo mega giga dílů a byla to razantnější jízda než tady po těch čtyřech, kde se vlastně dohromady nic moc zajímavého nestalo.(15.11.2016)

Oceňuji návratu k podstatě věci, měl jsem mírné obavy, ale asi zbytečně. Pomalu, ale jistě začíná přituhovat. Čím dál více postav něco tají, nikdo nejedná úplně na rovinu a tím pádem je i více otázek. Tak okaté jako závěr tohoto dílu to nebude, bylo by to laciné, takže ve zvrat nemusím pochybovat. Rozhodně se v tomto díle nedá přestat. Dokonce i divák, kterému nesedí tento seriál, tak čtyřkou rozhodně neskončí. Co je v oné studánce skryté?(3.1.2017)

S01E04 - První díl mě bavil, další dva méně, ale kupodivu čtvrtý díl "Pustiny" zase vytáhl misku vah zase směrem nahoru.. Zatím asi "nejakčnější" díl ;-) Starostka v podání Zuzany Stivínové (konečně) přestává zachovávat chladnou hlavu.. Její manžel, kterého ztvárnil Jaroslav Dušek, se vybarvuje o otvírá divákovi daleko více.. Konečně mu tu roli věřím na 100%.. Jan Cina se pomalu začíná dostávat ze škatulky "obličej z laciného seriálu a muzikálů" a herecky se pochlapil.. A nakonec dílu pěkně odvedené otevřené zakončení.. Poprvé od pilotu se těším na další díl :-)(16.11.2016)

• - Zbraně, kterými jsou ozbrojeni policisté při zatčení Karla Sikory (Jaroslav Dušek), jsou samopaly Heckler & Koch MP5. (Necrotongue)