Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V důsledku Lukášovy výpovědi se Rajner zaměřuje na výslechy prostitutek, místo očekávaných informací se mu však dostane zcela jiných zjištění. Zatímco si Adam došlápne na Lukáše a rodina Sikorových se potýká s neustálými a nechtěnými návštěvami otce, Filip nešťastnou náhodou uklouzne v koupelně. Hana prožívá den plný nepříjemných překvapení a Klára konfrontuje Lukáše s informacemi, kterých se jí dostalo, když pátrala po sestře. Karel Sikora je zatčen ihned poté, co vystoupil s výzvou v televizním vysílání a těžiště vyšetřování se přesunuje k jeho chatě. (Necrotongue)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Konečně začínám chápat, proč tento seriál oslovil tolik nenáročného českého diváctva. Začalo se to moc hezky rozjíždět. Především sexuální predátor Kája byl sveden svojí nehezkou ženou a když se s ní následně rozhodl sdílet získané pohlavní nemoci od předešlých kurev, tak to jeho žena v nejlepším utla. Začínám v tomto seriálu spatřovat první z žen, kterým se nelíbí, když se na ně lehce přitvrdí při sexuálních radovánkách. Začíná se mi líbit načrtnutý scénář, kde je hned několik lidí se smysluplným motivem, kteří by klidně mohli nebohou Míšu sexuálně zanalyzovat a následně utratit. Dokonce by si klidně v této fázi mohl autor vraha/vrahy teprve vybírat. Od začátku podezírám Káju. To, že už ho podezírá i bystrý copánek z policie moje podezření ovšem zpochybňuje. Prstíky v tom samozřejmě mohou mít i pánové, kteří by rádi odkoupili pozemky za nízké ceny. Brutální vraždička by rozhodně mohla napomoci tomu, aby se lidé měli zájem rychle spakovat. Divný je i přítel kuchař 30leté Klárky, potetovaný plešárd, autista, kterému hlavní harant říká "Dejv" a vedoucí "Prcek", ten na mě ovšem možná působí podezřele pouze proto, že vlastně není člověk, ale je homosexuál. Moc rád se nechám v závěru překvapit. Poprvé mohu na plná ústa napsat, že se opravdu upřímně těším na další díl. Doufám, že se pod poklopem nenajde zase jen třeba mrtvá kočka, ale najde se tam konečně sexuálně zneužitá a rozporcovaná Míša - to by bylo pastva pro moje mlsné oči. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V tejto epizóde asi najviac k slovu prichádza násilie, až vám v niektorých okamžikoch môže skypieť žlč. Čo sa týka ústredného prípadu, tak sa veci začnú hýbať dopredu a čaká nás jeden dôležitý dejový zvrat. Pričom sa natíska aj otázka, či nejde v skutočnosti o úmyselnú slepú uličku, ako napríklad v prvej sérii Temného prípadu. Doposiaľ najväčší cliffhanger na záver a absolútna nutnosť si pustiť ďalšiu epizódu. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Okruh podezřelých se příjemně rozrůstá, kvalita posledních dvou dílů (tady se projevuje tak trochu rutinérka Nellis) lehoulince nižší, ale pořád je to v depresivních krušnohorských lokacích jedno velké drámo. Emočně trošku směrem dolů, bral jsem nicméně opět jako pečlivější seznámení s důležitými postavami a doupřesnění několika (uvidíme, jak důležitých) linií. Autor seriálu Štěpán Hulík (Hořící keř) se toho vůbec nebál, odkrývá nepříjemná témata a dokazuje, že bude sakra zajímavého ho dál sledovat. Závěr nad studnou mrazivý, silný, evropský. ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oceňuji návratu k podstatě věci, měl jsem mírné obavy, ale asi zbytečně. Pomalu, ale jistě začíná přituhovat. Čím dál více postav něco tají, nikdo nejedná úplně na rovinu a tím pádem je i více otázek. Tak okaté jako závěr tohoto dílu to nebude, bylo by to laciné, takže ve zvrat nemusím pochybovat. Rozhodně se v tomto díle nedá přestat. Dokonce i divák, kterému nesedí tento seriál, tak čtyřkou rozhodně neskončí. Co je v oné studánce skryté? ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ty nejhorší věci totiž lidi nedělají z nenávisti, ale ze strachu." Návrat zapomnětlivého píchače Karla k jeho podstatě mě potěšil, Páskovo laškování s Balogem v bazénu taky stálo za to, ale jinak se mi v té depresemi zamořené Pustině nedýchá snadno. A ani mě to příliš nechytlo, ale když už jsem v půlce, tak to dokoukám. Jen doufám, že to tradiční závěrečné lákání na další díl ("Co je tam?") bude konečně mít nějaký smysl. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Zbraně, kterými jsou ozbrojeni policisté při zatčení Karla Sikory (Jaroslav Dušek), jsou samopaly Heckler & Koch MP5. (Necrotongue)

Reklama

Reklama