Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V důsledku Lukášovy výpovědi se Rajner zaměřuje na výslechy prostitutek, místo očekávaných informací se mu však dostane zcela jiných zjištění. Zatímco si Adam došlápne na Lukáše a rodina Sikorových se potýká s neustálými a nechtěnými návštěvami otce, Filip nešťastnou náhodou uklouzne v koupelně. Hana prožívá den plný nepříjemných překvapení a Klára konfrontuje Lukáše s informacemi, kterých se jí dostalo, když pátrala po sestře. Karel Sikora je zatčen ihned poté, co vystoupil s výzvou v televizním vysílání a těžiště vyšetřování se přesunuje k jeho chatě. (Necrotongue)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oni to vždycky ukončí v tu nejnapínavější chvíli, hrůza. Pak se divím, jak je možný, že mám zhlédnutej celej seriál za tři dny. Každopádně se mi fakt líbí, že doslova každá postava má nějaký špatný a dobrý stránky. Tady mě totiž každej něldy sere a za chvíli si naopak zase řeknu, jak jsou skvělý. Třeba ten táta Karel. Na jednu stranu ho lituju, protože je prostě nemocnej, ale znásilnil svoji ženu, nebere prášky, a jestli fakt zabil i svoji dceru (tomu nevěřím, vsadím se, že to na něj někdo narafičil, ale všechno je možný)... Jo a taky se mi líbí, jak každej vypadá úplně vyhořele. I detektiv vypadá, že má nejlepší léta za sebou a přišel sem z nějakýho velkýho města, kde už měl všeho dost, aby si trochu oddechnul, a poslední, co potřebuje, je řešit pohřešovanou holku. Ale koho mi je opravdu líto, je ten kluk zrzek. Chudák vypadá jako hodnej kluk, kterej si to snaží v pasťáku nějak odkroutit a nejlíp přežít ve zdraví. Jak se tam proboha dostal? Balog si to zasloužil, naprostej zmrd (to se ani nedá jinak vyjádřit). Hodnocení: nemůžu uvěřit, že vychovatel, o kterým jsem si myslela, že je dobrej chlap, vyhrožoval Filipovi (chápu proč, ale stejně)/10 ()

venison 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S01E04 - První díl mě bavil, další dva méně, ale kupodivu čtvrtý díl "Pustiny" zase vytáhl misku vah zase směrem nahoru.. Zatím asi "nejakčnější" díl ;-) Starostka v podání Zuzany Stivínové (konečně) přestává zachovávat chladnou hlavu.. Její manžel, kterého ztvárnil Jaroslav Dušek, se vybarvuje o otvírá divákovi daleko více.. Konečně mu tu roli věřím na 100%.. Jan Cina se pomalu začíná dostávat ze škatulky "obličej z laciného seriálu a muzikálů" a herecky se pochlapil.. A nakonec dílu pěkně odvedené otevřené zakončení.. Poprvé od pilotu se těším na další díl :-) ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čím míň těch fakanů z pasťáků, tím lepší a podmanivější atmosféru to má. Tady se to konečně víc soustředilo na hlavní dějovou linku a bylo to jen ku prospěchu věci, jelikož se to konečně taky někam hnulo. Sice mi ten obsah pořád přijde poněkud obyčejný, ale tady to konečně začíná mít dost podobnou poutavost jako pilot, jen teda doufám, že zvrat v závěru skutečně k něčemu povede a nebude to jen další protahování zjevného. Nevěřím, že to bude mít tak velkolepé odhalení, na jaké se to celou dobu snaží tvářit... Slabé 4* ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Konečně začínám chápat, proč tento seriál oslovil tolik nenáročného českého diváctva. Začalo se to moc hezky rozjíždět. Především sexuální predátor Kája byl sveden svojí nehezkou ženou a když se s ní následně rozhodl sdílet získané pohlavní nemoci od předešlých kurev, tak to jeho žena v nejlepším utla. Začínám v tomto seriálu spatřovat první z žen, kterým se nelíbí, když se na ně lehce přitvrdí při sexuálních radovánkách. Začíná se mi líbit načrtnutý scénář, kde je hned několik lidí se smysluplným motivem, kteří by klidně mohli nebohou Míšu sexuálně zanalyzovat a následně utratit. Dokonce by si klidně v této fázi mohl autor vraha/vrahy teprve vybírat. Od začátku podezírám Káju. To, že už ho podezírá i bystrý copánek z policie moje podezření ovšem zpochybňuje. Prstíky v tom samozřejmě mohou mít i pánové, kteří by rádi odkoupili pozemky za nízké ceny. Brutální vraždička by rozhodně mohla napomoci tomu, aby se lidé měli zájem rychle spakovat. Divný je i přítel kuchař 30leté Klárky, potetovaný plešárd, autista, kterému hlavní harant říká "Dejv" a vedoucí "Prcek", ten na mě ovšem možná působí podezřele pouze proto, že vlastně není člověk, ale je homosexuál. Moc rád se nechám v závěru překvapit. Poprvé mohu na plná ústa napsat, že se opravdu upřímně těším na další díl. Doufám, že se pod poklopem nenajde zase jen třeba mrtvá kočka, ale najde se tam konečně sexuálně zneužitá a rozporcovaná Míša - to by bylo pastva pro moje mlsné oči. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ty nejhorší věci totiž lidi nedělají z nenávisti, ale ze strachu." Návrat zapomnětlivého píchače Karla k jeho podstatě mě potěšil, Páskovo laškování s Balogem v bazénu taky stálo za to, ale jinak se mi v té depresemi zamořené Pustině nedýchá snadno. A ani mě to příliš nechytlo, ale když už jsem v půlce, tak to dokoukám. Jen doufám, že to tradiční závěrečné lákání na další díl ("Co je tam?") bude konečně mít nějaký smysl. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Zbraně, kterými jsou ozbrojeni policisté při zatčení Karla Sikory (Jaroslav Dušek), jsou samopaly Heckler & Koch MP5. (Necrotongue)

Reklama

Reklama