Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "To si opravdu myslíte, že soukromá firma může policii zasahovat do vyšetřování vraždy?" To si rozhodně nemyslím. Já to vím, ale to je jedno. Já jsem rád, že se konečně něco objasnilo, i když šlo jen o osla. Vlastně se docela těším na to, že už se to nějak dovleče do konce. Adepta na vraha mám již několik epizod vybraného, ale vsazeno na něj nemám, takže je mi celkem jedno, jestli to bude on. Pustina mě zkrátka nechala poměrně seversky chladným.(31.5.2017)

 • Solverino
  *

  Už asi od 3 nebo 4 dílu je to jen natahovaná kaše. Je mi i šumák jak to dopadne. Byl by to celkem slušnej celovečerní film (stejně to sestříhaj a prodaj ještě jednou), ale jako seriál je to strašná nuda! Kouknu na poslední díl, abych viděl jak z toho Alice vybruslí, ale srajda je to přímo ukázková, hraní na city a nekonečnej manýrismus... :((11.12.2016)

 • venison
  ***

  S01E07 - Děj poskočil o pár měsíců dopředu ztratil své ponuré severské aroma.. Předposlední díl je zatím tím nejakčnějším - Jaroslav Dušek vystupuje do popředí a snaží se pevně uchopit vyšetřování do svých rukou.. Už se nechová tak násilnicky a pomateně, ale jedná jako liška podšitá.. Navíc si nijak nebere servítky a jde bez okolků rovnou na věc.. Tenhle díl mě hodně bavil především kvůli jeho postavě ;-)(15.12.2016)

 • castor
  *****

  Tvůrci si dál dokonale hrají se zvukem, výprava je úchvatná, kamera má promyšlený každý decimetr pohybu, herci jsou přesní, dokonale obsazení. Míříme do finále. Vysílání matoucích stop pokračuje, ač určité obrysy už máme. Sedmý díl startuje ztracením dalšího dítěte. Prohlubují se už tak velké propasti mezi několika postavami. Skvostný Jaroslav Dušek si začíná hrát na detektiva a ještě předtím, než kriminalisté spustí velký test DNA, to přináší ovoce. Tomuhle opravdu říkám televizní událost sezony.(27.12.2016)

 • Pilda17
  *****

  Smyčka se pomalu, ale jistě utahuje. Díl začne trošku zbytečným šokem, ale po dvou měsících marného patrání policie se není čemu divit, že v Pustině panuje strach. V Pustině se ukáže nečekaně grázl z pasťáku. V tu chvíli si manžel starostky nečekaně všimne pár detailů a pustí se do hledání souvislostí na vlastní pěst. Ač je to staré prase, na dceru by nedal dopustit.(4.1.2017)

 • - Natáčeno v obcích Kryry a Hořovice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)