Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Pustina je po nejnovějších situacích opět na nohou, Karel se v důsledku svého pátrání znovu dostává do problémů, ale situace se překvapivě rychle vyřeší za přispění Tibora Baloga (Janek Gregor). Karlovo pátrání ho zavede do výchovného ústavu, kde zrovna Adam zjišťuje, jak Filipovi narostlo sebevědomí. Karel se při svém pátrání opět dostává na scestí, přesto se dobere nových zjištění, o nichž informuje i Hanu, a mrtvý Frodo se nečekaně stává trumfem v mnohem vyšší hře. (Necrotongue)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak počkat, to nebyla Lukášova máma, co ho práskla? Z nějakýho důvodu jsem si celou dobu myslela, že to byla ona podle toho, jak se na něj dívala. Každopádně mě hrozně baví ty maloměstský konflikty. Jako třeba tady s těžarskou společností. Nevím proč, ale tyhle dramata mi přijdou hrozně zajímavý, už samotný prostředí severních Čech (je to sever, že jo?) je skvěle vyobrazený. Takže jsem velkej fanoušek nový Karlovo konspirace, že s tím má něco společnýho Abraham, kterej mi je podezřelej už od začátku. Není sice žádnej svatoušek, ale v tom vyšetřování mu fandím naplno a nemůžu si pomoct, ale mám ho ráda. Dušek hraje Karla fakt skvěle - ta scéna v koupelně nebo na autě.. A Balog je prostě hajzl, což asi nikoho nepřekvapuje (ale každým dílem je to pořád horší a horší), doufám, že mu v tý kuchyni dají pořádně zabrat. Hodnocení: jdeme do finiše, to jsem zvědavá, kdo je vrah, protože tady se může stát opravdu všechno/10 ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Smyčka se pomalu, ale jistě utahuje. Díl začne trošku zbytečným šokem, ale po dvou měsících marného patrání policie se není čemu divit, že v Pustině panuje strach. V Pustině se ukáže nečekaně grázl z pasťáku. V tu chvíli si manžel starostky nečekaně všimne pár detailů a pustí se do hledání souvislostí na vlastní pěst. Ač je to staré prase, na dceru by nedal dopustit. ()

Reklama

quido_zidle 

všechny recenze uživatele

Nejslabší díl, jinak o parník nejlepšího českého seriálu za posledních 30 let. Zmizela ta všudypřítomná depka, na kterou jste si jako divák mohli skoro šáhnout, proměna Duška(jinak hrajícího skvěle!) ze supermagora na super souromé očko není úplně věrohodná a Duškovo nahlédnutí do mobilu chovance ústavu mohli scénáristi navléknout trochu měně komplikovaně... Kdyby to byl ale díl u jiného (čti průměrně českého seriálu) tak je jasně za 5 hvězd, jen v porovnání s těmi předchozími, které jsou jak z jiného světa je prostě slabší. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Smyčka se utahuje a začíná se ozřejmovat, že totožnost vraha Míše, nebude na celém tomto seriálu tím nejdůležitějším. Úvodní vraždička oslíka přivedla na stopu nového profesionálního vyšetřovatele a příležitostného sexuálního predátora Karla. Docela mě překvapilo, že jakýsi strach o svoje děti naplno propukl až teprve po druhém "zatoulaném dítěti". Je pravděpodobné, že v závěru budeme svědky mnohem větší zločinecké sítě. Konečně se v závěru dostane na odběr vzorků a odhalí se totožnost náruživého vraha. Stále se držím svých favoritů, ale rád se nechám překvapit. Celkově další luxusní epizoda s neuvěřitelně napínavým průběhem, kdy jsem místy zapomínal dýchat. Tvůrci si nechali pro finále hodně otevřená vrátka k několika možnostem v závěrečném scénáři. Ani se mi nechce věřit, že tento seriál vyprodukovalo Česko. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak se blížímě k finále, tak jde pořád více do tuhého. Atmosféra se oproti minulým dílům s časovým skokem trochu pozměnila. U zbylého obyvatelstva pochopitelně opadla prvotí hrůza a přešla do takové vzdálené apatie. Je fajn, že postupně všechny dějové linky a postavy dostávají své rozuzlení a své oprávněné místo v ději. Je vidět, že tvůrci měli krásně vše dopředu připravené, oproti jiným seriálům. kde se musí vše lepit za pochodu. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčeno v obcích Kryry a Hořovice. (M.B)

Reklama

Reklama