Epizody(10)

Fiftis

1.Séria ma veľmi prekvapila. Seriál som začal pozerať, kvôli mojej obľúbenej Sonyi Walger a práve tá v seriáli hrá najzaujímavejšiu postavu. Sonyu som si obľúbil už v seriáli LOST. Tu bola neuveriteľne okúzľujúca ale aj dosť mrcha. Rovnako sexi je ale počas seriálu aj hlavná predstaviteľka Mireille Enos. A vďaka tomuto seriálu sa stala mojou obľúbenou herečkou, nie len kvôli jej kráse ale samozrejme kvôli jej skvelému herectvu. Už Pilot bol výborný a zaručil, že nieje možné, aby ste po ňom prestali pozerať ďalej. Seriál sa snaží (ako vyššie spomenutý seriál LOST) ukončiť každú epizódu cliffhangerom, aby ste sa nemohli dočkať pokračovania a to sa mu naozaj darí. Musím povedať a asi budete so mnou súhlasiť, že samotné vyšetrovania bavili menej než hlavná linka medzi našim hlavným párikom. A neodpustím si napísať že hlavný mužský protagonista Peter Krause síce hral kvalitne, ale vadí mi na tomto hercovi, že aj keď hrá vážne scény, tak sa jeho tvár akoby usmievala. Má proste veľmi veselý výraz. Snáď si to všimnete a budete ma chápať. (Videné: február 2019 / Hodnotenie: Epizóda 1,2,5,7,8,10 ***** / Epizóda 3,4,6 **** / Epizóda 9 *** ) ()