Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

Juto

Neviem co sa vlastne stalo, no proste to nevyšlo. Matthew niekedy až moc prehráva a je to trápne. Ale není to jeho len chýba že film nevyšiel. Niekedy sa to stáva. 3/10 ()

Ice123

Obrovský skok směrem dolů v porovnání s prvním dílem. Filmu především chybí osobitost Michaela Clarkea Duncana z jedničky a některé vtipné scénky mi připadají dost "suché". To vše by se dalo překousnout, ale udělat z Jimma Tadeskyho, jednoho z nejlepší nájemných vrahů domácí puťku (ikdyž scéna se slepicí pobaví :D ) to se už překousnout moc nedalo... To ale ovšem nemění fakt, že herecky je film obsazen výtečně a stále se zasmějete. 60% ()

otík

Tak jsem na rozpacích. Na jednu stranu celkem slušný příběh, i když je to vlastně nastavovaná kaše slušného prvního dílu, na straně druhé naprosté ztrapnění Bruce Willise. Těch šklebů, trapných obličejů a nářků je snad až moc. Akce skoro žádná, humoru celkem dost, nudit jsem se až zas tak nenudil, takže dávám šedesát procent, ale spíš z nostalgie na výtečný první díl. ()

Radiq

Neřikám, že mě to nepobavilo, ale jak furt Matthew Perry furt do něčeho narážel nebo padal, tak to pak už přestalo být vtipný. V podstatě snižuju hodnocení jenom kvůli tomu. Tvrdo-měkkymu Willisovi humor taky docela sedí, což bylo jasný už od dob Moonlightingu. A jinak to neni zas takovej pruser, že by se to nevyrovnalo jedničce. Lászlo Gogolak v podání Kevina Pollaka byl k nepoznání a docela vtipnej... až na to mlácení syna ksichta kobylího. Nad mou prostřelenou hlavou vládne spíš spokojenost. ()

Nivenx

Tak nevím o jaký stupeň byl druhý díl horší. Rozhodně nesouhlasím s drtivou většinou zde a myslím, že díl druhý je ve stejném stylu jako díl první a Bruce Willis, který tam brečí a ukazuje city je docela vtipnej jako vrah. Pokud se někdo půjde dívat na druhý díl jako na vážný film, tak ho film zklame, ale pokud půjde s tím, že se bude bavit u komedie, tak bude spokojený! ()

Idego

Ach jo, opet syndrom druheho dilu... Bylo tu ale par vtipnych scen, to musim uznat. Ale na druhou stranu humor uz byl znacne vyumelkovany... Takze to bude za 50% ()

Lachtaan

Tak jsem si, odkázaný na sobotní večerní program v televizi, zkřížil poprvé cestu s letitou kriminální klasikou, která v srdcích milovníků komedií a příznivců Bruce Willise musí být produktem samotného ráje. Překousl jsem tedy všechny nesmyslnosti obsažené v jejích 90 minutách a nakonec jsem se i vskutku dobře pobavil. Abych měl splněný rest, odhodlal jsem se dnes i k druhému dílu. Ale musím uznat, že jsem se už hodně dlouho u výběru filmu tolik nespálil. The Whole Ten Yards je totiž regulérně jednou z nejhorších komedií, které jsem kdy viděl. Něco, co nezachrání ani sympaťák Bruce, který by se v komediálním měřítku měl držet jen děl jako jsou Pulp Fiction. Můj soused zabiják 2 je totiž fatální ránou do prázdna. ()

Jazzzz

Dokud se z tohoto filmu nevyklubala zmateně překombinovaná směsice pokusů o vtip tak jsem se celkem bavil. Tři hvězdičky jsou tedy za první polovinu filmu, za druhou půlku bych asi uvažoval o hodnocení mnohem nižším. edit: Včera jsem se na tento film díval znovu a můj dojem se vůbec nezměnil... :-) ()

lennyd

Mafiánský kmotr Laszlo Gogolak (Kevin Pollak) je propuštěn z vězení, a nezajímá ho nic než pomsta Jimmymu Tulipánu Tudeskimu (Bruce Willis). Ten se ale někde ztratil, a jediný kdo může Gogolakovy zabijáky k Jimmymu zavést je zmatkářský zubař Oz (Matthew Perry), který navíc žije s Jimmyho ženou Cynthií (Natascha Henstridge). A tak Gogolak nechá Cynthii unést. Jenže Oz se dá s Jimmym opět se dohromady, a dle hesla nejlepší obranou je útok, postaví celé mafiánské rodině... Narozdíl od roztomile ztřeštěné jedničky dvojka už je jen ztřeštěná, kdy se autoři - dle hesla ve dvojce musí být všeho víc - do filmu napráskali co jim zrovna pod ruku přišlo. Takže Bruce Willis je zde za blázna, Matthew Perry za idiota, a holky to taky moc nevytrhnou (zvlášť Amanda Peet, co chudák holka komu udělala, že tu musela být za takovou blbku). Ale co už, asi dvakrát jsem se mírně pousmál, takže to bude za dvě hvězdičky, ať nežeru.. A doufám že nikoho v rámci tahání peněz z diváků nenapadne točit trojku.. ()

Pavlínka9

Nejsem fanoušek pokračování a u tohoto jsem tušila, že to nebude zrovna bomba...A ono - no, přemýšlela jsem dokonce i jen o jedné hvězdičce...Zasloužili si je hlavně dvě ženy v tomto filmu a hysterické scény Bruce Willise, kdy vidět ho brečet není pěkný pohled :D Ale zábava či smích ? Bohužel při tomto snímku nic takového. Je to Můj soused zabiják na druhou. Nikdy více a Bruce Willise již jen jako drsného muže ;) ()

elanius

(32/2023) / No oproti jednotke je toto naozaj veľký prepad v kvalite. Také občas až Cčkové ale nie tým funny spôsobom. Ozaj jediný kto to občas zachraňuje je paradoxne Chandler :). Zbytočné pokračovanie. (4/10) ()

Master19

Zbytečný druhý díl... :-( Kdyby toto nebylo pokračování, dalo by se to považovat za celkem povedený a zábavný film... ale určitě to nejde, když všichni z prvního dílu moc dobře víme, že to jde i líp... ()

mirec88

Bavil som sa? Bavil. Tak v čom je problém? :D To, že Willis vyzerá ako žienka domáca len dokazuje, že si vie urobiť srandu aj sám zo seba. ()

Ravi

Jako pokračování jedničky uspokojivé, ale jinak? Perryho přehrané výstupy jsou někdy vtipné, jindy mi už začínají lézt krkem, ale Willis umí vždy a všude. K příběhu nemám nic. Nemůžu ho hanobit, ale ani pochválit (pokrčení ramen). Čekal bych, že se dvojka bude snažit jedničku strčit do kapsy, ale místo toho ji z kapsy vyndala a vytřepala z ní všechno zbylé, a že toho moc nezbylo. Takže bych řekl, že je to podobné, jako s jedničkou, i když trochu divočejší. 45% = 2/5 ()