Stranger Things - Season 1

(série)

Epizody(8)

bonovox

I. Seria: Výborné zvládnuté, po sceneristickej hereckej a hlavne hudobnej stránke. ST sú výborným mixom detského dobrodružstva, fantasy a hororu. K tomu nostalgická atmosféra 80-tych rokov a napínavý príbeh ktorý Vás absolútne polapí. Dal som to za 1 deň a idem na druhú sériu. Všetkým odporúčam. ()

zigy

Macourek měl životní smůlu. že se narodil v zde a ne v USA, dneska by mu utrhali ruce, tohle je něco mezi ním ve stylu Létajícího Čestmíra kombinovaného s kingovkama. Jestli je tohle dneska hit, tak jsme v ČSSR s Křečkama v košili předběhli dobu. ()

kokofek

Osmdesátky bez mobilních telefonů a jiných technických vymožeností,kterými oplývá tato doba.Pustila jsem si tento seriál v dobře zvolenou dobu,kdy už nevidím světlo na konci tunelu .Krásné příjemné odreagování.Jsem zvědavá na druhou řadu. ()

valachmar

Super serial. Detski herci fantazia. Skoro som dal o hviezdicku menej za neuroticku a neprirodzene prehravajucu Winonu. Ale serial si za scenar, reziu a detskych hercov zasluzi 5 hviezdiciek. Ani pateticka a prehravajuca Winona im to nemoze prekazit :) ()

nikinikiniki

Neočekávala jsem mnoho a opak byl pravdou - atmoška super, výborný výběr herců, především těch dětských, a děj Vás vtáhne. Moc u filmů/seriálů neprožívám dojetí nebo mrazení v zádech, nicméně u Stranger Things jsem pocítila obojí. :) A "Jedenáctka" coby Millie Bobby Brown byla boží! ()

Lendak

"Friends don´t lie."____Mix Spielberga a Kinga? Yes please!! Obidvaja majú niečo spoločné. Obidvaja sú géniovia svojho odboru a aj samotní tvorcovia. Všetko tu je takmer dokonalé. Od paradného, napínavého a prekvapivo aj inteligentného scenára a deju, po úžasnú osemdesiatkovú atmošku. A hercov nevynímajúc. Stranger Things je proste spracované s takou ohromnou láskou a precíznosťou a je to vidno v každej scéne. To isté sa dá povedať aj o postavách. Takmer každá postava tu má minimálne jeden svoj moment. Proste nemám slov. Zatiaľ čo prvá séria je taký úvod do celého (už vlastne univerza) sveta ST, tak tie ostatné už si idú vlastnou cestou. Láska na prvý pohľad existuje. Tlieskam Dufferovcom. ()

Repa_02

Zatím skvělý seriál. První dva díly jsou horší, protože jsou špatně poskládané vůči ostatním dílům. Potom se to ale začíná rozjíždět a po rozklíčování záhad to bylo úžasné. Jen mi trochu chyběl v posledních dílech Demogorgon to je asi vše. 85% ()

Bestfan112

První série je vždycky taková normální, docela o ničem. Děj: Ve městě Hawkins, ve kterém se dějí podivné věci,se sice po jednom chlapci slehne zem, ale objeví se dívka, která vládne silami, které jako by byly z jiného světa. Postavy: Nejvíc Cool podle mě jsou: Mike Wheeler, Eleven ( Jedenáctka, El, Jane, pokud neumíte někdo anglicky!!!!!! ) Jim Hopper, Nancy Wheelerová, a právě Will Myers on je Strašně Cute!!!!!! Kvalitní tato série celkem je, Série 8/10 ()

TesterX

S označením seriálové události posledních let se tedy rozhodně neztotožním. Má to lehký 80s feeling, děcka jsou relativně sympatická, ale bez jakéhokoli vývoje, nebo historie - jednoduše se s nimi nedá ztotožnit. Potěšující je postava šerifa, ale všem kolem nasazuje korunu afektivně přehrávající Winona, což považuji za nejhorší castingový výběr ever. Kdykoli se objevila na obrazovce, přál jsem si, ať ji co nejdříve roztrhá nějaké monstrum, kterých je tu ve finále velmi poskrovnu. Zvědavost udržuje linka kolem hlavní postavy - záhadné dívky disponující nadlidskými schopnostmi a samozřejmě to zlo na druhé straně. Nicméně při sepisování reakce za sledování druhé série už si ani nevzpomenu, o čem ta první vlastně byla. ()

Lilith03

Už jsem si jednou pustila první díl, nezaujalo mě to, vypla jsem. Dala jsem tomu šanci podruhé a joo, teď mi to sedlo! Herecké obsazení se povedlo, je zde několik klišé a mezer v ději, není to určitě něco, z čeho bych se posadila na prdel, ale ten vibe Kinga a retro stylu se mi prostě líbí. Uvidím co další série, doufám, že nebudou mít tak pomalý a nudný rozjet jako tahle. Plusové body za kvalitu kamery, hudby a dabingu. ()

callix

Typická blbost pro mileniály. Přehrávající W. Ryder a afektovaní spratci. Příšera nic moc a paralelní svět odfláklej. Malá holka má super schopnosti, amíci z toho slintaj. Jo, a co ta kámoška, jen zjistěj že je mrtvá a neřešej to, že by dali vědět její mámě a byli z toho nějací špatní. ()

Andy.222

Plná palba. Ta atmosféra, postavy a co je nejlepší dokonce tu nejsou ani žádné zásadní nelogičnosti, což je skoro malý zázrak. Těším se na druhou sérii. ()