Blanka má potřebu říkat lidem pravdu. Hlavně těm v Chánově. Eda je k nepoznání. Roman se vrací a není sám. Chystá tvrdou pomstu Luďkovi a celé Severce. Nad Severkou se stahují mraky. (Česká televize)

Lamprea

Popravdě už od druhý epizody jsem měl pocit, že by to mohlo skončit podobně jako Do the Right Thing od Spika Leeho. Po 7. dílu od toho nejsme zas tak daleko. ()

Honzíno

Ty vole. Takovej nasleh na pondelni vecer. Na Romana jsem cekal od pateho dilu a vratil se, Kolecko naplno vyuzil perfektniho timingu a poslal do sveta ceskeho sourozence Ritchiovek/Tarantinovek. Z cernohumorne neskodne grotesky pres sociálni melodrama az k hutne gangsterce, a presto drzi cely serial pohromade! Perfektni predfinalni dil s dokonalym Cliffhangerem... boze, co nas ceka priste?? ()

Eleanor05

Do tohoto dílu jsem nebrala Most! jako nerealistickou "převýchovu" k lásce k Romům, ale teď už ano. Ať se přihlásí ti, kteří viděli Romy uklízet, třídit odpad a starat se o okolí svých obydlí. Ať se přihlásí ti, za které Romové bojují, když je někdo vydírá! Moc takových, ne romských obyvatel byste v ČR nenašli. Z komediálního seriálu se pomalu stává utopie... Update pro sharka68: To ovšem mluvíte o výjimce, která se zřejmě dokázala oprostit od životního stylu většiny Romů, něco jako postava Franty právě zde v Mostu, předpokládám, že nežijete na romském sídlišti, popř. opravdu v Chánově. ;-) ()

fabecc1222

Tenhle díl je doslova takovej přerod. Jak tvůrčí, kdy přecházíme od čisté komedie k v podstatě čistému sociálnímu dramatu, tak i charakterovému, kdy postavy definitivně poráží své předsudky a vlivem událostí si uvědomují to, co je pro ně opravdu důležité. Luďanovi chodí opravdu moc hezká pošta - "Neser se do našich dětý" ()

Autogram

Zdá sa mi, že postupne sa zo seriálu vytráca originalita a tak prišli na rad zápletky ako z treťotriednych seriálov. Absurdné stretnutie skínov a následný únos korunuje groteskná bitka na konci. Zaujímavých momentov pomenej, ale trápnych o to viac. –––– Přesně tak, Luďane, je to otázka vkusu. ()

klukluka

Tentokrát opět po čase za plnej kotlík. Drobnosti typu Jurišových pastí a pastiček v podobě létajících bloků motorů mezi vraty prázdné dílny povyšují obyčejnou bžundu na neobyčejnou podívanou. Tu prdel z toho dělá ten záměrně a systematicky budovaný dojem serióznosti. Unikátní kombinace, národem po zásluze odměněná nadstandardní přízní. ()

EllienPM

Ilona nám lehce nakynula a jako jediná evidentně NEví. Přibylo dramatu, ubylo hlášek, nejvíc bavil farář. Příští díl ve 21.45 h. PS: Pánové, tanga opravdu, ale opravdu NEjsou sexy. ()

Snake.Charmer

Extrémně nahláškovaný díl, který po všech stránkách boduje a možná i díky kratší stopáži působí zatím nejsvižněji a nejnašlapaněji. ()