Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Helo
  ***

  WTF? Jo, v první sérii lehce vítězila forma nad samotným obsahem, ale i tak ten obsah měl co říct a někam plynul, něco vyprávěl. Druhá série? Prvních pět epizod s prominutím skoro o hovně. Vlastně jen čistě o tý formě, protože vizuál, práce s kamerou, barvy, to je pořád super, ale k čemu to, když se tam nic neděje a všechno to stojí na místě? Hlavní hrdina je najednou nudnej a nesympatickej, protože většinu času jen přiblble čumí a chodí za Odinem poslušně jako pejsek. Vlastně každej tu furt někam chodí nebo jezdí prakticky beze smyslu a má až na výjimky nudný rozhovory. Naštěstí pak ale přijdou poslední tři epizody, který to vytáhnou zase nahoru, kdy ta předposlední je jednoduše řečeno prostě parádní. Ale proč si takovouhle kvalitu nemohla držet celá série?(16.6.2019)

 • vyfuk
  ***

  Stihl jsem v onom rozpětí času čekání přečíst i knihu. Doufal jsem v tom, že když se mi kniha líbila nějak do momentu, kdy jsem i viděl seriál, tak bude určitá náprava oproti knize, která mne pak přestala bavit. Seriál to měl dát dohromady a vysvětlit divotvary z knihy. Stalo se ale to, že tvůrci chtěli natáhnout watch time až do nebes. A tak si vytvořili vlastní patvary, které měly navodit atmosféru a prodloužit děj. Skončilo to naprostým fiaskem, kde nuda byla nudná, jak jen nuda nudná umí být. Jinak bizarně to ani nejde popsat. Byli zde pasáže, které jsem si pamatoval z knihy, ale to mi stejně moc nepomohlo a nestalo se tak o moc více zajímavé nebo tak. To ani nepočítám nějaké pseudoúchylné kraviny, co se stačily vymyslet. V každém případě třetí série snad bude poslední. Pokud ne, tak je osud zpečetěn. Ta třetí tuhle hrůzu ještě může zachránit.(2.6.2019)

 • dO_od
  ***

  // Z výborné knížky ve zmatenou adaptaci, která neustále hledá, co chce vlastně říct. Sociální komentář? Představa anarchie? Náboženská agitka? Čiré fantasy drama? Koncepčně nezvládnuté dílo, kde hlavní hrdina nikdy nic neovlivní a divák v podstatě nemá komu fandit, čeho se chytit, proč se dívat. Ano, charismatičtí herci dokáží prodat leckterou scénu, takže specifické části místy baví (jen jich není moc), jako celek to ale jednoduše nefunguje a nebýt milované předlohy a taky už tak trochu setrvačnosti, dávno to vzdám. Třetí série snad bude poslední a s novým showrunnerem se doufejme alespoň trochu přiblíží událostem, díky kterým předloha tak vynikla. 5/10(1.5.2019)

 • AndyMars
  ***

  Druhá séria sa podľa mňa strašne nepodarila. Nejako sa to vzdialene približuje tomu, čo bolo v knihe, ale medzitým bolo tak veľa odbočiek, že z toho vznikla jedna veľká kopa scén a niekde medzi nimi bol hlavný dej. Teším sa na dej v Lakeside a dúfam, že tretia séria už bude zase vyzerať poriadne. Na osem dielov bolo tých vedľajších liniek až príliš veľa a potom sa to celé nejako zamotalo. Veľké sklamanie.(8.5.2019)

 • Brooks
  ***

  Pomalé, prakticky bez deja, plné filozoficky zašifrovaných dialógov, ktoré nič nepovedia a cestovania, ktoré nikam nevedie. Tvorcovia síce občas chytia predlohu za pačesy a ukážu jej potenciál, ale väčšinu času len tápu. Casting stále fantastický, forma stále nadpriemerná, ale dúfam, že ďalšia séria bude posledná. Je to trochu trápenie.(28.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace