Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

Sabrewulf odpad!

Tomuhle seriálu dokážu odpustit už zajetý, český seriálový standart - furt o tom samém, nějaká hospůdka, vztahy, nic nového, žádné atraktivní téma, prostě na jedno brdo. Dokážu odpustit i Genzera, přestože pohled na něj mi způsobuje fyzickou bolest. Ale ta nevtipnost už se překousnout nedá. To je tak strašně unylé, pomalé, mdlé, bez nějakého tahu, že ani není možné představit si, že to tvůrci za vtipné považují. Připomenulo mi to jeden díl Simpsonů, ve kterém chvilkový pobyt v domě důchodců začal přetvářet Simsonovic psa i Lízu na důchodce. Tohle je přesně ono, koukáte na to a začínáte chřadnout a senilnět, jak je to strašně CHCÍPLÉ. ()

Skuby47 odpad!

Zvědavost mne dohnala přesvědčit se na vlastní oči, je-li to opravdu tak hrozné. A bylo. Předtucha mne nezklamala. Tento televizní produkt je urážkou diváků, protože jeho tvůrci nás zřejmě považují za stádo tupců, kteří si nic lepšího nezaslouží. Když sleduji, čím nás televize už roky za nelevné peníze a za podpory mohutné divácké sledovanosti krmí, tak si říkám, že možná mají pravdu, a že si to zasloužíme. Třeba chtěli jen vyzkoušet, kolik toho český divák snese. Proč by se namáhali s kvalitou, když jim to u diváků projde. Neskutečné! ()

chelseaman22 odpad!

Nejhorší seriál všech dob. Nevtipné, bez výpravy a trochy smyslu. Jak řekl klasik: Režisér postavil herce do místnosti a řekl jim, ať dvacet minut něco dělají. A tak vznikl Jetelín. odpad! ()

Kri-kri odpad!

Není divu, že se to jmenuje Jetelín, tuto ohyzdnost může bez zažívacích potíží žrát leda tak nějaký dobytek. Primitivní Prima opět nezklamala a dokázala, že je stanicí pro debily, kterým bohatě stačí, že je to barevné a hýbe se to. K ochotnickým nehercům se vyjadřovat nemá smysl, jen je škoda, že Ježková, dabérka s velmi příjemným hlasem se snížila k účasti v této zrůdnosti. Každopádně jedno velké pozitivum tento a jemu podobné seriály mají. Divákům tak alespoň rychleji dojde, že zatímco za socialismu scénáristé a filmaři byli intelektuálové tvořící inteligentní seriály pro normální lidi, kapitalisté se zmůžou pouze na primitivní sračky určené leda tak chovancům psychiatrických léčeben a ovcím zmlsaným stejně debilními americkými sitcomy. Nebýt jich a těch, co na ně čumí, čeští filmaři by se nepokoušeli o jejich napodobeniny. Za to, že tento a jemu podobné počiny vznikají můžete poděkovat amerikanistickému vlezdoprdelství a že se bezpáteřní český národ neustále snaží po nich ve všem opičit a přiblížit jejich nevkusu. Zlatí komunisti se Švorcovou za pultem! ()

Castrator odpad!

Tak tohle je hodně hodně špatné. Velmi hodně špatné. Cca 185 odpadů z 200 hodnocení a dalších cca 5 jednohvězd hovoří jasnou řečí. Kdyby Jetelín nebyl tak zoufale trapný a nevtipný, retardovaného diváka by si asi našel, ale tady fakt není nic, proč by na to měl koukat "průměrný" televizní divák, ani divák retardovaný. Fraška. /// Po třech týdnech je hodnocení už osm set a poměr odpadu ještě vyšší. Viděl jsem asi sedm dílů a za těch 140 minut jsem nebyl svědkem jediného vtipu. Sitcom, mikrokomedie, aha. ()

KASUGI odpad!

Nepatřím mezi aktivní lovce česko-sitcomových odpadů, ale toto se fakt nedá. Obsahově a stylem humoru je to nějakých 20 let zpět, něco na zbůsob Nováků z tv Nova. ()

Darth_AK odpad!

První čtyři díly mě přesvědčily o tom dát odpad. Seriál tak tragický, že se divím, že herci v něm sami nedávají výpověď. Hrozné kulisy, umělý smích skoro všude, i když vtip není nikde, ztrapňující herecké výkony a legrace žádná. Aneb jak Darth-AK prozkoumával po dlouhé době českou seriálovou kotlinu-a zřejmě už do ní znovu nadlouho nezbřednu. ()

wooozie odpad!

Sledování tohoto "seriálu" opravdu jen na vlastní nebezpečí. Lidé, kteří dopomohli tomuto braku na obrazovky, mají předplacené místo v televizním pekle. ()

Tessie odpad!

Během týdne nemoci jsem často natrefila na tento novodobý počin. Těžko říct s jakou myšlenkou tvůrci plodili tuhle studiovou podivnost. Nutno říct, že útok na bránici se nekoná.. spíše na žaludek. Jako třešnička je umělý smích, který je úplně mimo. Fakt jsem se snažila bavit, nešlo to. Největší ostuda za poslední dobu v českém rybníce. #sorryjako ()

kill-tec odpad!

Dva díly, který jsem ani nevydržel sledovat celý, mi stačily k tomu, abych toto "veledílo" zcela "nečekaně" zařadil do odpadu. A to ne ledajakého, tohle totiž patří na to úplně nejhlubší místo. Ani jedna věta, slovo či snad pohyb není ani náznakem vtipný. Neherci se jen topí v debilních scénách, který snad psalo immaturní mládě rodu homo primitivismus. F(uck)Tv Prima u mě touto vlajkovou lodí klesá taktéž na samotné dno a troufám si říct, že se z něho již nevyškrábe. Kdo si nechce přivodit infarkt, ať tento program v každodenní prime-time raději přeskočí! ()

Ricky_CZ odpad!

Nemůžu tomu dát ani jednu hvězdu, protože by to zavánělo nadějí... A tady není. Těch 20 minut jsem přežil jen proto, abych neměl s odpadem tak zlé svědomí. Kdybychom měli nějaký žebříček trapnosti - tohle je favorit. ()