poster

Špunti na vodě

 • Česko

  Špunti na háčku

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Špunti na vode

Rodinný / Komedie

Česko, 2017, 83 min

Komentáře uživatelů k filmu (270)

 • ANTYCHRYST
  ***

  Česká rodinná komedie posledních let.. žádná hitparáda..a špunti rozhodně patří k tomu lepšímu. Hvězdné herecké obsazení..což tam narvali snad maximum známých herců..což automaticky nezaručuje kvalitu.. přesně tak na mě působila mediální tlacenka k filmu..jednoduchý příběh pár vtipnych momentů..bohužel nic navíc..na rodinné podzimní dopoledne slušný film..ale do kina bych na to nešel..50% příště to chce více smrncu..a vtipu..(28.9.2017)

 • JohnZ87
  ****

  Vcelku fungující rodinná komedie, která je svým pojetím takový mix Účastníků zájezdu a S tebou mě baví svět. 75%(24.6.2018)

 • Kingjiri
  ***

  Špunti na vodě to maj poměrně jednoduchý, protože mi v případě český komediální produkce postačí, když mi z filmařiny nebo humoru nemusí být trapně a párkrát se zasměju. Scházel mi ale propracovanější scénář. Příběh se vůbec nesnaží něčim překvapit a postavy jsou celou dobu přesně takový, jak se od začátku prezentujou. Jinak vcelku spokojenost, i když tak trochu platí "mezi slepými jednooký králem". Za výpravu, pohodovou atmosféru, střídmou stopáž a herecký obsazení třetí slabá hvězda.(26.6.2018)

 • stone
  **

  Jednoznačná ukázka současné (pod)úrovně české komedie. Nikdy více.(23.8.2017)

 • MoniKoloma
  ****

  Srandovní komedie. Super herec Hynek Čermák kdyby tam nehrál tak to není ono. Filmy na vodě se mi moc nelíbí ale tenhle byl něčím jiný.(31.8.2017)

 • george82
  ***

  Některé scény jsou opravdu jako pěst a oko, ale jinak je to taková normální běžná rodinná komedie. Není v tom nic extra zábavného ani v ději se nedá říct, že by to člověka nějak nadchlo.(1.9.2017)

 • Něrpa
  **

  Jediné vtipné momenty ve filmu jsou akční scény, které jsou opravdu až k pláči amatérské. Chemie postav nefunguje, dialogy jsou stupidní a vše je tak nějak umělé. Bystroň opravdu neumí psát a Chlumský ten odpad neurežíroval.(6.9.2017)

 • nula87
  ***

  Rozhodně to lepší, co poslední dobou vzniklo u nás vzniklo v žánru rodinná letní/zimní komedie. Celkem příjemná podívaná, i vtipné to je, takže na chvilkový relax - proč ne? 60%(18.9.2017)

 • masekjc
  **

  Jsem docela překvapen z místního hodnocení, protože za mě to byla těžká nuda a trapnost. Možná jsem ale jen otráven z těch našich českých pseudokomedií...(22.10.2017)

 • Romanstekl
  ***

  Mila a vtipná oddechovka(24.11.2017)

 • PaRi
  ***

  Neurazí, nenadchne. Na jedno shlédnutí a více se nemusíte vracet.(3.5.2018)

 • Pulper
  ***

  Zajímavý pokus o vážnější verzi "S tebou mě baví svět". jenže to jaksi zůstalo někde na půl cesty. Vtipy jsou většinou trapné a vážnější část je jakási rozbředlá. Herci vesměs nejsou špatní, jen mají špatně napsané role, což je vidět obzvlášť u jiřího Langmajera. Pavel Liška tu byl za úplného idiota.(5.6.2018)

 • Fajt
  *

  Typický dnešní "humor", který je předvídatelný, křečovitý (jízda na kole bez světel za cigaretou vedoucího, který odhodil vajgla a proto je třeba jet za ním, jak jinak než do vody cha cha cha... prostě k popukání).(25.6.2018)

 • rafix
  ****

  Je to příjemný a pohodový film na který se dá koukat.(1.7.2018)

 • VeeDee
  **

  Škoda nevyužitého potenciálu hereckého obsazení. Vtip nula nula nic. Přehnané scény. Nedotažený scénář. Dobrý tak k žehlení.(18.7.2018)

 • Pitryx
  ***

  Takové miloučké, až potroublé. Ale několikrát jsem se zasmál a celkem se i bavil. Občas hezká hudba.(8.10.2018)

 • mira.l
  ****

  Jak zrovna dvakrát nemusím Langmajera a Lišku, tak musím říct, že se mi to líbilo docela dost. taková sympatická letní rodinná komedie, která so nehraje na něco extra, a přitom se na ní docela dobře kouká a ani to nezkouzává do nějakých velkých trapností. Nakonec za čtyři? .... a proč ne, pro můj zdejší komentář č. 777:-).(8.11.2018)

 • ForGump
  ***

  Paradoxně snesitelné, a nejen to, i v mnohých chvílích zábavné, ale nemůžu si pomoci bylo to jako, když se potkají Rafťáci a často zmiňované S tebou mě baví svět, přičemž Kotek s Mádlem tu mají své ''klony'' a trojice hlavních představitelů s dětmi vyrážejí tajně na říční výpravu, kdežto jejich manželky vyráží na kola u stejné řeky. Každý zmíněný film tu má svůj odkaz a byly evidentní výraznou inspirací. Scénář, jak už to někdy u rodinných filmů bývá, používá kličky, které postrádají logiku, ale především tento snímek stojí na hereckých výkonech, vítězem je Čermák, za ním sympaticky podaný diplomatický a pravdomluvný právník Langmajer, i dětských, neboť se tady hlavně Poledňákovsky nepiští či neječí a režisér děti ukočíroval slušně a vtipných gazích a dialozích, což se docela daří, byť to není bez ztráty kytičky (třeba ''Máte něco k jídlu?'' - ''Párky.'' - ''A něco bez masa?'' - ''Párky..''). Tradiční vkládání sponzorů, kteří jsou téměř všichni v obraze během prvních 20 minut, už není nic výjímečného. Scénárista Marcel Bystroň, jehož filmografie není rozhodně žádný Louvre, se poprvé představuje solidním a nedebilním filmem a přináší zkousnutelnou rodinovku. 50%(18.4.2017)

 • kitram71
  ***

  snesitelné, sice takový letní recyklát ve stylu "vezmi z úspěšných komedií to, co tam fungovalo, ohřej to a smíchej to dohromady ", ale párkrát se člověk zasměje(24.4.2017)

 • kelto44
  ***

  No ujde to, nenudilo to, miestami to bolo aj vtipne a herci niesu najhorsi.. na to ze to je z Ceska (kde sa tocia uz len sracky) to je fajn, ale len na jedno pozretie. /55%/(22.5.2017)

 • m.xFuck
  ***

  Viděno na letňáku, kde byla Burešova fronta snad na sto metrů. Ale aspoň jsem v ní slyšel brutální fór :D Jinak je to celkem v pohodě. Musíte u toho vypnout bednu a sledovat to. Vilhelmová už začíná být v roli matky pomalu protivná, ale překvapivě příjemná Andula Polívková to naopak zachraňuje, nadějný slovenský hercký talent ze Žiliny moc nenadchl a měl jsem z ní pocit, že je tam akorát do počtu. No a v jedné z hlavních rolí je product placement, kde v některých scénách je tak zřejmý, až to působí vysloveně trapně. Popravdě jsem čekal víc reklam na agrofert, už vidím tu scénu, jak v lánech řepky je rozdělaný táborák, kde se pečou nešpekáčky z kosteleckých uzenin, zapíjí se mlékem OLMA a je tam dlouhý záběr na loďky s jasným logem gumárny a na závěr tam mohl být ještě závěr, jak tatínek leje do nového kodiaqa adblue. Hnus velebosti.Za to vám strhnu hvězdu a basta.(29.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace