Charlie Hinton pracuje s kamarádem Philem v prestižní reklamní agentuře a oba jsou natolik zaměstnaní, že jim na rodinný život nezbývá čas. Phil zanedbává synka Maxe a Charlie na tom není o moc lépe. Ben má zanedlouho začít chodit do školky a rodiče mu vyberou luxusní a drahou Chapmanovu akademii, kterou vede přísná ředitelka Gwyneth Harridanová. Protože se Charliemu a Philovi nepovedla kampaň na dětskou zeleninovou snídani, přijdou o práci. Charlie věří, že novou brzy sežene, o šest týdnů později je situace stejná. Jeho žena Kim začne pracovat, ale z jednoho platu si nemohou dovolit platit drahou školku, a tak Ben zůstává s otcem doma. Kamarádka Peggy je přivede na nápad otevřít si školku. Měli by práci i peníze. Nejprve však musí překonat nedůvěru maminek a pak přijít na to, jak tu podivnou bandu zkrotit. První den jsou úplně vyřízení. Protože ředitelce Harridanové začínají ubývat žáci, poštve na nečekanou konkurenci pracovníka sociálky, který Charlieho a Phila donutí splnit různé náročné požadavky. Mimo jiné musí přijmout dalšího vychovatele. Mladý Marvin je pro školku požehnáním, protože si s dětmi opravdu rozumí. Dětí přibývá a školka prosperuje. Jenže pak jim pracovník sociálky řekne, že kvůli množství dětí musí přesunout provoz do opravdové školky. Marvin sice ví o místě, kde by ji mohli otevřít, vinou Harridanové však nezískají na otevření potřebné finance. Navíc dostane Charlie nabídku vrátit se do agentury. Neodolá, ale záhy pochopí, že udělal chybu. (TV Nova)

uprchlice

V hlavní roli Eddie Murphy? Tak to si užijete spoustu srandy, protože najít a obsadit do filmu talentovaného herce je někdy těžké a myslím si, že Eddie do této role zapadl. ()

Anne397

Můžu říct jen jedno-jsou americké komedie, které jsou přehnané a vůbec se mi nelíbí. A pak jsou tu americké komedie, které příjemně pobaví a vždy si je ráda pustím znova. Bláznivá školka spadá do té druhé kategorie. ()

Mark1983

Jasně,jak se nejedná o prcání nebo o nesystémovém svobodném životě tak je to píčovina.Ne,mě se to líbilo a hodnocení mě nezajímá. ()

Milo384

Normální rodinná komedie. Někdy trapná, někdy úsměvná. Chlapi si otevřou školku. S hlídáním dětí nemají zkušenosti, takže vše řeší po svém. Dalo se to přežít. Ženě se to líbilo hodně - prý jsem měl dát 4*, ale má to tak na 2 až 3*. ()

Holly_Molly

Já vim já vim...100 lidí 100 chutí, ale zrovna tenhle film se mi vždycky líbil a je tady celkem neprávem podhodnocenej..Přitom je to taková pohodová neškodná rodinná komedie s "na americký poměry" netrapnym humorem a až hřejivou atmoškou. Klidně kdykoliv znova, ten hejt si nezaslouží! :-) ()

B. Haf odpad!

Předvídatelný děj, který se snoubí s naprostou neschopností Murphyho ještě někdy zaujmout diváka, který překročil hranici dvanácti měsíců věku a tudíš se už může bránit. ()

CrashHP

Obyčajný priemer, ktorý v ničom nevyniká a v ničom nezahanbí. Vtipné scény, ktoré všetko držia nad vodou. ()

k.rakonos

Nadprůměr, 3,5 hvězdy, prostě pohodová rodinná komedie, u které se rodina s dětmi určitě nebude nudit, a to jde hlavně. Rodinných komedií není nikdy dost, zázrak to zas není, to ne, ale pokud to někoho prudí, tak by si měl asi vybírat jiný druh filmů. ()

TOMASINI

Eddie Murphy určitě natočil lepší filmy, ale jde o rodinnou komedii, která není tak ztřeštěná a je celkem vtipná. ()

mirasticha

Vím, že nejde o vrchol světové kinematografie .... :-)) ale já mám tenhle film moc rád a vždycky se zasměju, na druhou stranu znám tisíc trapných komedií, které určitě mají nadšené komentáře ... :-) ()

PanIncognito

Bláznivá školka je milou a půvabnou podívanou, u které si lze oddechnout. Jde o líbivý film k pousmání se. :) (viděno s dabingem) ()

SNCIS

"Dneska to zvládnem, kámo. Chce to jen lepší program." - " Chce to vodítka a sedativa." Eddie Murphy otevírá mateřskou školku. ;) - 60%. ()

Sylviiik

Je až zarážející, jak se liší názory jednotlivců na danou tvorbu, ať už se jedná o film, seriál, píseň, knihu....Bláznivá školka je film, který mě chytil za srdce i za bránici, bavil mě po celou dobu a na konci mi ponechal pocit, že jsem nestrávila 90 minut života koukáním na další stupiditu, jakých jsou dnes natočeny tucty. Naopak si tuhle komedii ráda pustím znovu. ()

Indické plány M. Douglase

Indické plány M. Douglase

25.01.2005

Michael Douglas se dal slyšet, že se hodlá podílet na produkci filmu RACING THE MONSOON, natočeném výhradně v prostředí Indie. Sám si chce v dobrodružném snímku samozřejmě také zahrát. Douglas… (více)