Charlie Hinton pracuje s kamarádem Philem v prestižní reklamní agentuře a oba jsou natolik zaměstnaní, že jim na rodinný život nezbývá čas. Phil zanedbává synka Maxe a Charlie na tom není o moc lépe. Ben má zanedlouho začít chodit do školky a rodiče mu vyberou luxusní a drahou Chapmanovu akademii, kterou vede přísná ředitelka Gwyneth Harridanová. Protože se Charliemu a Philovi nepovedla kampaň na dětskou zeleninovou snídani, přijdou o práci. Charlie věří, že novou brzy sežene, o šest týdnů později je situace stejná. Jeho žena Kim začne pracovat, ale z jednoho platu si nemohou dovolit platit drahou školku, a tak Ben zůstává s otcem doma. Kamarádka Peggy je přivede na nápad otevřít si školku. Měli by práci i peníze. Nejprve však musí překonat nedůvěru maminek a pak přijít na to, jak tu podivnou bandu zkrotit. První den jsou úplně vyřízení. Protože ředitelce Harridanové začínají ubývat žáci, poštve na nečekanou konkurenci pracovníka sociálky, který Charlieho a Phila donutí splnit různé náročné požadavky. Mimo jiné musí přijmout dalšího vychovatele. Mladý Marvin je pro školku požehnáním, protože si s dětmi opravdu rozumí. Dětí přibývá a školka prosperuje. Jenže pak jim pracovník sociálky řekne, že kvůli množství dětí musí přesunout provoz do opravdové školky. Marvin sice ví o místě, kde by ji mohli otevřít, vinou Harridanové však nezískají na otevření potřebné finance. Navíc dostane Charlie nabídku vrátit se do agentury. Neodolá, ale záhy pochopí, že udělal chybu. (TV Nova)

Smileface

Hezký,rodinný film který není zbytečně naivní a nesnaží se diváky poučovat co je špatné a co ne.Nejde jen o to kolikrát se zasmějete,ale jakou atmosferu film má a ta je prostě pohodová :-) ()

jondoe

no na eddieho ktory toci v poslednej dobe same odpady to nie je az take zle a v nedelu poobede sa na to da este kukat.len sa na to nekukajte s detmi. ()

Lencha

Do kina bych na to nešla, ale jinak je to celkem zábavnej film:-) Pár těch dětiček mě v kombinaci s Murphym bavilo. A pečovatel v podání Steva Zahna byl taky libovej:-))) ()

iXtr3m3

Milá rodinná komédia ktorá rodičov, ktorí majú deti práve v škôlkarskom veku poteší. Pozeral som to s dcérkou, ktorá od septembra nastupuje do školy, takže viem, o čom píšem. Ešte raz, milá rodinná komédia. ()

I.AM.NOT

Příjemná, i když v ne jednom momentu trošku nucená zábava, která spíše než z komediálního umění Eddie Murphyho těží z bezprostřednosti dětí. Sázka na osvědčené postupy se podle mě tentokrát víceméně vyplatila ačkoli rozdělení na ty dobré a padoušské padouchy bylo moc okaté i na dětskou (rodinnou) komedii. ()

Paity

Už je mi na blití z té tuctovosti zápletek amerických filmů. Prostě scénáristé si nedají ani tu elementární práci, aby našli trochu něco originálního. Takže v každé druhé komedii pracuje hlavní hrdina v "reklamce" a když jde o studenta na vysoké, tak studuje psychologii. Dvě hvězdy dávám vlastně za kluka, co se převlíka za Flashe. ()

Gogo333

Blbinka s Eddie Murphym. Od začátku je jasné jak to dopadne, ale i tak to občas pobaví. Některé vtipy docela ujdou, ale spíše takové suché. Jako odpočinkový a nenáročný film je to fajn. 50% ()

Wishkah

Průběh téhle komedie by s dal shrnout asi nějak takhle - chvilku se člověk baví, chvilku nudí a chvilku se cítí znechucený. No a pak je najednou konec ()

Ollie235

Mě to zase tak špatné nepřišlo. Chvílemi jsem se solidně bavil. A i když si neumím představit, že bych si něco takového pustil ještě jednou, dávám pohodové 3*. ()

Bozvav

klobouk dolů před tvůrci tohoto filmu Hrát s dětmi totiž není vůbec žádná legrace, jejich spontálnost může pěkně potrápit. Příběh není bůhví jak silný, ale je dobře natočen, nechybí humor, zábava, trocha poučení. Snad jen závěr je až příliš velké klišé. Nicméně u rodinného filmu se to dá přežít. Za mne lehký nadprůměr, neb i dcerka se bavila. ()

zdeny99

Parádní oddechová komedie s Eddiem Murphym a Jeffem Garlinem, coby učiteli v soukromé mateřské školce. Roli učitelů zvládají líp než kdejaká ženská a dokazují, že tyto genderové předsudky jsou absolutně mylné. Proti nim stojí pouze byrokracie a protivná, konzervativní, zato rajcovní sexy milfka Anjelica Houston. [11309. hodnocení, 149. komentář, 54%] ()

zelda82

Na jedno podivani docela zabava, namet je pomerne neokoukany a i kdyz jeho zpracovani nicim neprekvapi, na sobotni vecer takova prijemna ptakovinka:) ()

Domo odpad!

Jestli vám připadá kopanec do rozkroku obézního američana od dítěte předškolního věku spíš vtipný, než smutný, tak prosím. ()

Olík

Tonoucí Eddie Murphy se chytá metaforického stébla, představujícího sázku na jistotu v podobě dětské roztomilosti a rodinného happy endu. Eddie se chytá a nakonec i chytí, bohužel toto chatrné stéblo, které ho sice nenechá utonout, mu při pokusu vyškrábat se na pomyslný břeh, představující návrat mezi hollywoodskou elitu, poskytne medvědí službu!#! ()

helloween93

Na Bláznivé školce jsem byl kdysi s rodiči a kámošem v kině, pak jsem film viděl po pár letech a je to taková ta neurážející komedie s Murphym. Zároveň jde o jeden z jeho posledních komerčně úspěšných filmů, kde hrál. ()

Indické plány M. Douglase

Indické plány M. Douglase

25.01.2005

Michael Douglas se dal slyšet, že se hodlá podílet na produkci filmu RACING THE MONSOON, natočeném výhradně v prostředí Indie. Sám si chce v dobrodružném snímku samozřejmě také zahrát. Douglas… (více)