Charlie Hinton pracuje s kamarádem Philem v prestižní reklamní agentuře a oba jsou natolik zaměstnaní, že jim na rodinný život nezbývá čas. Phil zanedbává synka Maxe a Charlie na tom není o moc lépe. Ben má zanedlouho začít chodit do školky a rodiče mu vyberou luxusní a drahou Chapmanovu akademii, kterou vede přísná ředitelka Gwyneth Harridanová. Protože se Charliemu a Philovi nepovedla kampaň na dětskou zeleninovou snídani, přijdou o práci. Charlie věří, že novou brzy sežene, o šest týdnů později je situace stejná. Jeho žena Kim začne pracovat, ale z jednoho platu si nemohou dovolit platit drahou školku, a tak Ben zůstává s otcem doma. Kamarádka Peggy je přivede na nápad otevřít si školku. Měli by práci i peníze. Nejprve však musí překonat nedůvěru maminek a pak přijít na to, jak tu podivnou bandu zkrotit. První den jsou úplně vyřízení. Protože ředitelce Harridanové začínají ubývat žáci, poštve na nečekanou konkurenci pracovníka sociálky, který Charlieho a Phila donutí splnit různé náročné požadavky. Mimo jiné musí přijmout dalšího vychovatele. Mladý Marvin je pro školku požehnáním, protože si s dětmi opravdu rozumí. Dětí přibývá a školka prosperuje. Jenže pak jim pracovník sociálky řekne, že kvůli množství dětí musí přesunout provoz do opravdové školky. Marvin sice ví o místě, kde by ji mohli otevřít, vinou Harridanové však nezískají na otevření potřebné finance. Navíc dostane Charlie nabídku vrátit se do agentury. Neodolá, ale záhy pochopí, že udělal chybu. (TV Nova)

Džejkop

Pár vtipných momentů, pár podařených dětských kousků, pár příjemných chvilek, chlap co dal přednnost rodině před lukrativním zaměstnáním, klingonská mluva, mrkev a brokolice.....jo šlo to, ale po druhé bych se na to už asi dívat nemusel. ()

blackrain

Já jsem se bavila a o to přece šlo. Takhle to dopadne, když podobnou záležitost vezmou do ruky chlapi a založí vlastní školku. ()

Colonist

Nemám moc rád Eddieho Murphyho. Nemám rád filmy o dětech (až na pár výjimek jako třeba Sám doma). Nemám rád Dejdarův dabing (kromě Barta Simpsona) - za ten sice film nemůže, ale i kdybych to sledoval v originálu, o moc lépe by to nedopadlo. Pro děti dobrý, pro mě ne. ()

Aleee89

Černochy mám ráda, ale z herců mi zrovna Murphy zase tak moc sympatický není. Raději mám třeba Willa Smithe. Ale co se musí nechat, Eddie má komediální talent a tenhle film fakticky se svými vtípky a společně s roztomilými dětmi táhne. Děj je sice prvoplánový a dopředu znáte konec, ale zase jsem se docela pobavila a nakonec si říkám - proč si jednou místo mých oblíbených dramat nedopřát třeba vcelku zábavnou a pohodovou komedii? ()

Fanucci

Infantilní a místy až stupidní, ale zasmál jsem se. Dneska jsem potřeboval u něčeho úplně vypnout a pro tento účel je film Bláznivá školka jako stvořený. Člověk nepotřebuje vidět Bergmana každý den:-) ()

kapsomut

Docela průměrná trochu bláznivá komedie s Eddiem... Eddieho mám rád a jeho komedie ještě víc, ale stejně se radši podívám na Zamilovaného profesora,... ()

Chen

Celkem slušná komedie, které chybí originální nápady, ale zdejší humor překvapivě funguje. Tedy, pokud se nebojíte své vlastní infantility. ()

peto12

Eddie Murphy učí v škôlke. Táto komédia je síce dobrá, ale pripomínalo mi to kombináciu filmov ako sú: Policajt zo škôlky alebo Dvanáct do tuctu. ()

Martin741

Reziser Steve Carr /Dr. Dolittle 2/natocil len nudnu podpriemernu US komediu, v ktorej ucinkuje Eddie Murphy /Beverly Hills Cop 1 - 3/ a Steve Zahn /Joy Ride/. US styl humoru je zase na kilometre vzdialeny europskemu humoru. Zasmiat sa nie je comu : 30 % ()

Mefistofelle

Ačkoliv Eddieho Murphyho dvakrát nemusím, v Tátovské školce mi kdovíjak nevadil. Pokud hledáte něco, čím chcete zaplácnout čas například před sobotním odchodem do hospody, tak tahle komedie rozhodně neurazí. Hvězdičku navíc si u mě zasloužili dětští herci, někteří z nich mě opravdu dost bavili:). ()

C0r0ner

Tradiční trapný Murphy. Vlastně jediné, co mě na tomhle filmu bavilo, byla ta školka. Jinak je to totiž ubohá stupidita, jako obvykle. Člověk se diví, jak někdo může tak bezohledně zahodit celou svou skvěle nastartovanou kariéru. Ale co, zas taková škoda to není. 50% ()

ic

Bylo to zábavné, poučné a všeobecně veselé, ale pořád tomu něco scházelo... vím není to tak snadné... sám nevím co tomu scházelo, ale mohl jsem se smát o něco víc... o dost víc. ()

bouchy

Co asi čekat od rodinné komedie (tudíž komedie, ke které se sesedne celá rodina od prcků až po prarodiče)? Já jsem bláznivou školku zapínal v osm večer utahaný po celém dni, kdy se mi už nechtělo přemýšlet a žít celkově a... a bavil jsem se. Bez mučení přiznávám, že jsem se bavil. Děcko, které je ochotné chodit k Eddiemu domů jen za dolar, další prcek, o kterém by se na první pohled řeklo, že je retardovaný, ale on je to prostě jen čtyřletý milovník Star Treku a s každým se dorozumívá klingonsky... no proč ne :)). ()

Laputa

Hodnocení mi připadá trochu zlé, je to rodinná komedie a jako taková nebyla špatná, á se bavil u mě tři a půl hvězdy. ()

Indické plány M. Douglase

Indické plány M. Douglase

25.01.2005

Michael Douglas se dal slyšet, že se hodlá podílet na produkci filmu RACING THE MONSOON, natočeném výhradně v prostředí Indie. Sám si chce v dobrodružném snímku samozřejmě také zahrát. Douglas… (více)