poster

Hooten a Lady: Lovci pokladů (TV seriál)

 • Velká Británie

  Hooten & the Lady

 • Slovensko

  Hooten a Lady: Lovci pokladov

Akční / Dobrodružný

Velká Británie, 2016, 6 h (Minutáž: 45 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • filmmovier
  ****

  Tyhle seriály mám rád. Odpočinkové, zábavné, s kapkou dobrodružství a exotických lokací a fungujicí hlavní dvojicí. Tenhle seriál má všechno, tudíž jsem spokojen. Žádné veledílo to samozřejmě není, ale baví mě to a zatím to funguje. Interakce mezi lady Alex a Hootenem je perfektní, navíc Alex je fakt kočka a Hooten fakt frajer. A je to sranda, ten humor je fakt britsky kvalitní. A prostě to nemůže nikoho urazit. A dobře se u toho odpočívá. A má to málo dílů, takže se to nepřejí. Já už jsem si seriál stačil oblíbit a těším se na další díly. V dětství jsem měl tyhle Lovce pokladů (https://www.csfd.cz/film/77264-lovci-pokladu/komentare/), teď mám tyhle Lovce pokladů - a jsou vlastně mnohem, mnohem lepší. Už mi věříte, že je to fakt dobrý a stojí to za to? Za druhou sérii jsem rád. 80%.(17.7.2017)

 • sydney
  ***

  Extra třída tohoto typu zábavy je jednoznačně IndianaJones. Sydney Fox s jejím Nigelem bych zařadila někam do lepšího Béčka, spolu s Flynnem Carsonem (myšlena filmová podoba. Knihovníci jako seriál mne naprosto nezaujal. Hooten & the Lady je hodně naivní a nic moc, nemyslím si, že vydrží dlouho. Když se připravíte na velmi nenáročnou zábavu, je chvílemi koukatelný.(6.11.2016)

 • Hollohlaway
  ***

  Nakonec to na tři hvězdy vytáhne krásná okatá Ophelia Lovibond a celkem vtipné scénáře. Jinak o dramatické okamžiky je celkem nouze, lovení pokladů je dost nezáživné a laciná televizní produkce to dost sráží. Někdy úplně koukáte, například pobíhání po Himálajích v džínách a rozepnuté lehké bundičce plus malý turistický batůžek. Ale má to takovou tu devadesátkovou atmosféru všech těch Xen, McGyverů a podobně, takže to nakonec docela mile potěšilo.(1.12.2017)

 • noriaki
  ***

  Tenhle seriál je jako relikt z devadesátých let. Kašle na rafinovanou zápletku a sofistikované postavy. Kromě postupného sbližování nesourodé dvojice se nikdo nevyvíjí, nedejbože aby měl vnitřní démony, nebo postranní motivy. A víte co? Vůbec mi to nevadilo. Epizody příjemně ubíhaly a možná protože se postupně profilovaly do komedie, krásně se mi u nich odpočívalo. Škoda že vzniklo jen osm dílů.(29.7.2018)

 • Prometheus69
  ****

  No rozhodně to nebudu hodnotit podle pilota... který je upřímně slabší než díl seriálu lovců pokladů... Nic méně, ta chemie mezi postavami tam je, nějaké to objevování a akce... ještě pár dílů tomu dám. Ostatně, každý podobný projekt začínal podobně... Prachy na ty speciální okamžiky se musí teprve nasbírat... obzvláště na lokace které snad nebudou pořád tak chudobné. jinak inspirace Uncharted je zde více než značná... jen to chce trochu lepší rozjest.. a hlavně víc propracované to hledání pokladů. Jinak good... Zatím si tedy hodnocení nechám pro sebe... Pač zatím je to tak na pomezí 1-2 hvězd.. nebudu tím kazit hodnocení. Uvidíme co dál. :) 2 part.. Sibilská kniha: super roz-jest z batohem z hodně Monte.. :D Vtip neupadá.. takže super, i když trochu moc natahovanej konec a někdy až dětinsky předvídatelné. . Ale bavil jsem se a chválim i dobrou snahu z interakce z okolím a dějinami.... Aneb, Není důležité poklad najít, ale odnést si ho pokud možno vcelku! Hecování v kanále pobavilo.. :D Part 3:Alexandrova Hrobka... Docela zklamání... čekal jsem aspoň nějakou tu pastičku když šlo o Egypt a především tu šachovnici. Hoten a Alex opět svoji... ale epizoda vcelku o ničem. 4. Budhův svitek... Službiška... Marfuša pobavila, Geniální díl... krásně se nám to houpe. :) Lžíce královny ze Sáby: Ty boty? :D Opět perfektní jízda.... skvělí záporáci stoč se do klubíčka!!!! a ten KONEC! XD(9.7.2017)