poster

Hooten a Lady: Lovci pokladů (TV seriál)

 • Velká Británie

  Hooten & the Lady

 • Slovensko

  Hooten a Lady: Lovci pokladov

Akční / Dobrodružný

Velká Británie, 2016, 8x45 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  ***

  Sympatický seriál se skvělou výpravou do exotických lokací (narozdíl od nudně studiových Knihovníků), který kazí neambiciozní scénář. Děj je spíše epizodický a celé se to nese spíše na humorné vlně. Provázanost se začne objevovat spíše až v druhé polovině série, která je výrazně lepší, ale nemůžu se zbavit dojmu, že by to mohlo být méně komediální a více dobrodružné a dramatické. Exotické lokace tak nakonec působí trochu nevyužitě. Škoda, že se druhé série nejspíše nedočkáme, tahle sympatická dvojka skončila dříve, než stihla ukázat svůj potenciál.(18.8.2017)

 • noriaki
  ***

  Tenhle seriál je jako relikt z devadesátých let. Kašle na rafinovanou zápletku a sofistikované postavy. Kromě postupného sbližování nesourodé dvojice se nikdo nevyvíjí, nedejbože aby měl vnitřní démony, nebo postranní motivy. A víte co? Vůbec mi to nevadilo. Epizody příjemně ubíhaly a možná protože se postupně profilovaly do komedie, krásně se mi u nich odpočívalo. Škoda že vzniklo jen osm dílů.(29.7.2018)

 • Hollohlaway
  ***

  Nakonec to na tři hvězdy vytáhne krásná okatá Ophelia Lovibond a celkem vtipné scénáře. Jinak o dramatické okamžiky je celkem nouze, lovení pokladů je dost nezáživné a laciná televizní produkce to dost sráží. Někdy úplně koukáte, například pobíhání po Himálajích v džínách a rozepnuté lehké bundičce plus malý turistický batůžek. Ale má to takovou tu devadesátkovou atmosféru všech těch Xen, McGyverů a podobně, takže to nakonec docela mile potěšilo.(1.12.2017)

 • pee-jay
  ***

  Sky 1* Akce, dobrodružný, drama * 8 x 45 min. * S01E01 16.09.2016 * Kurátorka v Britském muzeu lady Alex Spencer-Parkerová se vydává do Amazonie pátrat po ztraceném tábořišti viktoriánského cestovatele Percyho Fawcetta. Řada nešťastných náhod ji svede dohromady se samorostlým americkým dobrodruhem Hootenem a spolu nečekaně objeví mapu vedoucí k bájnému zlatému městu Eldorádu. * S01E02 23.09.2016(17.9.2016)

 • Prometheus69
  ****

  No rozhodně to nebudu hodnotit podle pilota... který je upřímně slabší než díl seriálu lovců pokladů... Nic méně, ta chemie mezi postavami tam je, nějaké to objevování a akce... ještě pár dílů tomu dám. Ostatně, každý podobný projekt začínal podobně... Prachy na ty speciální okamžiky se musí teprve nasbírat... obzvláště na lokace které snad nebudou pořád tak chudobné. jinak inspirace Uncharted je zde více než značná... jen to chce trochu lepší rozjest.. a hlavně víc propracované to hledání pokladů. Jinak good... Zatím si tedy hodnocení nechám pro sebe... Pač zatím je to tak na pomezí 1-2 hvězd.. nebudu tím kazit hodnocení. Uvidíme co dál. :) 2 part.. Sibilská kniha: super roz-jest z batohem z hodně Monte.. :D Vtip neupadá.. takže super, i když trochu moc natahovanej konec a někdy až dětinsky předvídatelné. . Ale bavil jsem se a chválim i dobrou snahu z interakce z okolím a dějinami.... Aneb, Není důležité poklad najít, ale odnést si ho pokud možno vcelku! Hecování v kanále pobavilo.. :D Part 3:Alexandrova Hrobka... Docela zklamání... čekal jsem aspoň nějakou tu pastičku když šlo o Egypt a především tu šachovnici. Hoten a Alex opět svoji... ale epizoda vcelku o ničem. 4. Budhův svitek... Službiška... Marfuša pobavila, Geniální díl... krásně se nám to houpe. :) Lžíce královny ze Sáby: Ty boty? :D Opět perfektní jízda.... skvělí záporáci stoč se do klubíčka!!!! a ten KONEC! XD(9.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace