Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

Clark_Kent

GEORGE MOJE SRDCE OPĚT ZAŽEHL💚🦍💘 Režisér Brad Peyton a Dwayne Johnson potřetí. Rampage nastavuje silnou atmosféru a příběh šlape hodně intenzivně, protože jsem to cejtil už od výtahu. No třeba když vidíte obřího vlka Ralpha a jeho kámoše George jak uhání do středu centra v Chicagu. Přiznám, že Ničitelé /Rampage/ je béčko ale rozhodně se za to nestydí a nastavuje si hodně velkou laťku. Dwayne Johnson /Davis Okoye/ jako vždy sympatickej velkej kabrňák, teda když ho nebudu srovnávat s Georgem samozřejmě💪. Jeffrey Dean Morgan /Harvey Russell/trochu slizkej had, jinak ovšem hodně stabilní výkon. Co se týče švédské herečky a modelky Malin Åkerman /Claire Wyden/ ta se zhostila role záporačky celkem za dobře. Nemůžu zapomenout ani na Joea Manganiella/Burke/, ten se předvádí na plátně sice krátce ale i tak se vám zaryje do mysli celkem slušně. Tohle všechno je vlastně jěště tak málo, to teprve když uslyšíte a uvidíme toho fantastického albínského goriláka George.🆒 Od doby kdy v kinech bežela poslední Planeta opic jsem tak úžasné efekty nezažil, to jen s porovnání s Ceasarem. Studio Weta odvedlo hodně slušnou prácičku s technologií MoCap, kdy se proces nahrávání pohybu skutečného objektu, převádí na digitální model - George.🎬 Když to schrnu celkově, ochrana zvířat je poměrně moderním trendem.🆓 Proto tento akčnější snímek vřele doporučuji všem milovníkům zvířat a pak hlavně těm co se zajímají o ohrožené primáty.💚🦍 Pokud máte zrovna chuť a taky jste v dobrém rozpoložení na nějaký pořádný oddech, kterýmu nechybí slušná akce, emoce a perfektní dialogy. Tak se přestaňte flákat na kavalci, vemte nohy na ramena a upalujte do kina.👌 ()

naprstecek

Opravdu divný film,snad napíšu i ,že se mi to nelíbilo. Začátek ve vesmíru,pak jakási pára zmutuje zvířata. Ty začnou zabíjet ,nejdřív další druhy a pak sebe mezi sebou. Godzilla ,King-Kong a jakýsi vlkodlak. Líbí se mi filmy s Dwaynem Johnsonem ,ale tohle je fakt blbina. ()

Dandy95

Brada Peytona mám rád. Je to jeden z mála mladších režisérů, co preferuje dlouhý záběry a chytřejší scénický přechody, než jen tisíckrát střihnout během pěti minut. Díky tomu se mi na jeho filmy dobře kouká. Rampage trpí na ultra hloupý scénář, ve kterým se všechno děje protože prostě se to děje a nijak velká logika se za ničím neschovává. To ale ničemu nevadí, jelikož si film na nic nehraje a oproti San Andreas je to i tak o stupínek výš. Musím ale říct, že navzdory tomu, jak je tento film marketingovaný ve stylu zábavy pro celou rodinu, mi přišlo hodně scén hodně drsných a dost smrtí je tady bráno jako prostě se to stalo a zdarec. Dá se tomu hodně co vytknout, ale proč to dělat... je to prostě fajn vypnoutmozkovka, ve které je spousta hezky vypadajícího CGI a jako bonus dostanete na začátku fajn foreshadowing. + po dlouhé době super 3D ()

Shanen29

Digitrapárna???,V dnešní době,pokud chceme opravdu se zabavit u podobných snímků,nelze film udělat jiným způsobem,potom již záleží na finančním rozpočtu a studiích.Takže bych v žádném případě nemluvil o digitrapárnách.Film se nepovede,nebo povede,tím je amatérsky řečeno vše.Mám velmi rád tyto filmy a jsem mile překvapen,jak dobře jsem se bavil .Technická stránka velmi dobrá,triky na úrovni,herecké obsazení taky.Takže u mě dobrý. ()

Scraffy

Klasická kino blbina plná úchvatných efektov, ale slabého príbehu. Dwayne Johnson má síce stále jeden výraz, ale aj tak som si naňho už zvykol a mám ho celkom rád. Je to taký novodobý Arnie. Jeffrey Dean Morgan ma tu prekvapil a hrá v podstate rovnako, ako vo Walking Dead :D. Príbeh mi prišiel a to hlavne zo začiatku veľmi slabučký a v podstate bolo vidno, že je robený pre určitú vekovú skupinu. Ostatne efekty dosť dobré a tu sa vyplatí aj 3D. Niektoré humorné úseky sa pekne vydarili, takže tu som spokojný. Netreba v tom hľadať nejaké filozofovanie, ale pozerať to len kvôli zábave. Jedno z tých diel, ktoré si užijete v kine (tu sa oplatí 3D) a kebyže to vidíte niekde doma, tak to nebude mať taký efekt. ()

speedy7929

Dwayne Johnson aka Bruce Willis aka Steven Seagal. Neviem odkedy sa z neho stal herec béčkových filmov, ktoré sa hrajú na prvúligu, ale už to fakt nestojí za to. K filmu: nápad o zväčšení zvieracích predátorov ktorí zaútočia na mesto je dobrý, ale naklonovať ich na výskumnej stanici spolu s veveričkou, okrasnou kvetinou, dikobrazom a svinčou hlavou už taký super nápad nebol. Som rád, že som na tom nebol v kine, aj keď opičák mal super zmysel pre humor. /25% ()

Ondrejoslav.

Doufal jsem, že celý film bude "hloupá zábava" a vlastně nic jiného jsem od tohoto filmu ani nechtěl. Bohužel je "hloupá zábava" tak 15 minutová záležitost a zbytek je utrpení. Hvězdičku dávám pouze za dobře zpracované monstra, nic víc se na Rampage pochválit nedá. ()

alldo.raine

Za mě opět slušná jednohubka s Rockem. Obzvláště posledních 20 minut jsem se velmi bavil. Když je na to rozpočet, uděláte i z píč**** celkem ucházející, místy akční, legrační filmeček. Dokonce i v kině si to dokážu představit. ()

Zombiepod

Deštrukčný hollywoodsky výplach na motívy zabudnutej videohry v extrémne megalomanskom prevedení. Prečo nie? Film samotný sa drží presne na hladine masového štandardu, či už ide o tuctovú réžiu, priemerný scenár, alebo (občas dosť podarené) hláškovanie. Digitálna stránka je však vďaka rozpočtu na najvyššej možnej úrovni, a Rock, ako špička súčasných akčných hrdinov, je stále veľmi fajn. Slušná zábava na jeden filmový večer, ktorú zhltnete bez okolkov, no ochvíľu zapadne prachom. ()

ŠpetaMarek

Čekal jsem totální hovadinu a tu jsem i dostal. Kupodivu to ale dával dohromady někdo při smyslech a Peyton umí pěkně opisovat od zkušenějších kolegů, takže mě vlastně zajímá, kam se tenhle řemeslník dostane dál. ()

ANTYCHRYST

Pan skala koukám poslední dobou frčí :) jeden biják za druhým.. Tohle mě bavilo .. přerostlá agresivní zvířata.. ještě trošku vylepšená :) dobrý efekty.. Chicago dostalo dobře na prdel..a ten krokodýlek jak tam připlaval ..super... Fuckujici Georg je dobrej :) parádní oddychovka na sobotní odpoledne..70% ()

Sinusiridum

Je to blbost, ale moc pěkně se na to kouká :-) Čekala jsem to daleko horší a když je venku hic a nechcete ven, dobře to zabaví. Naprostá spokojenost, nad očekávání. ()

Maniik88

Takéto čosi som čakal. Chcel som len vypnúť mozog, pozrieť si megalomanské ničenie, do toho môj obľúbený The Rock a taký nejaký Pacific Rim bez robotov. No žiaľ do rúk do dotal neschopný Peyton, ktorý do***vý všetko čoho sa dotkne a San Andreas bol jeho prvý prečin. Akoto, že mu dávajú ďalšie mega rozpočty? Takže príbeh slabý, úvod slabý, vtipy väčšinou slabé. Ale ten záver v Chicagu a pár svetlých chvíľ to vytrhli z odpadu. Aj keď aj tá bitka na konci mohla byť lepšie urobená. Deťom by som to nepúšťl, moc veľa kečupu a roztrhaných tiel. Zase naopak sa to mohlo teda urobiť viac brutal, viac hororové..ako šli loviť vlka, z toho sa dalo vymačkať ďaleko viac. ()

Knor

Průměrná demoliční blbůstka o veliké opičce, vlkovi a krokodýlovi. Nic co by nějak vybočovalo nad podobné filmy, kromě velkolepý demoliční akce tu není nic co by se dalo vychválit. Průměr ve všech směrech, dobrý tak na jedno kouknutí s popcornem a vypnutou mozkovnou. Ale přiznávám, že to bylo zábavnější než třeba Pacific Rim 2. Rock už mi leze na nervy, jeho hrdinsko - dobrácký postavy jsou už nudný. ()

Shitonit

Takovej vylepšenej a ne tak vymrdanej king kong a gappa dohromady. Je to vo tom, jak je fajnová gorila, co jí jebne, pak není zcela okej, a pak když sežere tu nafoukanou trapnou bloncku, tak je zas very okej a pomůže lidstvu vyhladit další zmagořelý zvířáky. ()

dkas

To se takhle sejde patnáctimetrová gorila, dvacetimetrový létající vlk, padesátimetrový aligátor, co vyleze bez problémů na mrakodrap a do toho jim sekunduje nesmrtelný Dwayne Johnson. Prostě, "o zábavu postaráno". Příběh je celkem tupý, nelze čekat prakticky nic, čili je vše podřízeno digitálním efektům. Nicméně, třeba ten vlk vypadá dost divně. Pokud člověk nechce řešit příběh, na bezmozkovou zábavu to celkem ujde. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle