Rampage Ničitelé

• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 107 min

Asylum monster flick s monstrózním rozpočtem. Technicky dokonalý výplach mozku s kvalitním 3D. Krásné příšery, a užijeme si je do sytosti jak v zelené přírodě, tak v betonovém Chicagu. Ke skutečné spokojenosti ale chybí osobitější režijní pojetí - ať již koncepční (Cloverfield, Godzilla), nebo alespoň povrchně vizuální (Bay). Rampage má čistě mechanickou, bezpohlavní režii, chce vyhovět každému a nechce nikoho urazit a bohužel ani překvapit.(11.4.2018)

Možný spoiler v komentu! Milé překvapení, ani jsem si nemyslel, že by mě Ničitelé dokázaly nějak výrazněji zvednout z křesla, ale povedlo se jim to. Akčňák, který se nebojí ani zavtípkovat ve vypjatých situací a hlavně bylo zajimavé sledovat rostoucí monstra a jejich souboje ať už mezi sebou, nebo s lidskou rasou.(18.7.2018)

Béčko jak má být! Se všemi nelogičnostmi, haluzemi a tak + kde, kurva, člověk uvidí padesátimetrového krokodýla a dvacetimetrového vlka, jak drtí na prášek Chicago. Čtyři scenáristé na to sice asi nutní nebyli, ale celou dobu mě to bavilo, nenudil jsem se a místy to bylo kulervoucí. Tyhle hloupé píčoviny prostě můžu. 70%(19.6.2018)

RAMPAGE má štyri ústredné geneticky upravené monštrá, ktoré sa rozhodnú požrať toľko koľko brucho dovolí, dokým ich signál nepovolá zdemolovať Chicago. Dwayne je samozrejme to hlavné z monštier, so svojou charizmou s ľahkosťou ťahá tento film dopredu, a pre mnohých bude práve on dôvodom prečo tento film funguje. Na veľkom plátne tento film vyzerá skvelo, monštrá sú nádhere (farebne trochu monotónne), a tak trochu sa mi zdá, že Dwayne je v závere počítačovo vygenerovaný. Film ubehol rýchlo, bavil som sa, čas od času som krútil lebo mi to nedalo, no odchádzal som s pocitom spokojnosti - a to hlavne preto lebo som nerozmýšľal nad tým čo sa vo filme deje. RAMPAGE sa rozhodne nestane filmovou klasikou. Je to hlúpy film, s hlúpym scenárom, a postráda akokoľvek inšpirovanú réžiu ... avšak určite zabaví aj na desiate pozretie a bude tak oddychovým filmom na ktorý si čas od času spomenieme. P.S. J.D.Morgan tu hrá Negana a z toho dôvodu je bezkonkurenčne mojou najobľúbenejšou súčasťou filmu.(13.4.2018)

• grizly007

Bylo jasný že film s Rockem se nebude brát moc vážně, ale chtěl jsem vidět něco destruktivního s dobrýma efektama a tak jsem do toho i tak šel. Po chvilce bylo jasné, že je to další film pro jednodušší lidi a při první scénce s gorilou která na Skálu ukáže fakáče byla nálada na bodu nula. Je mi jasný, že v kině se lidi smíchy plácali do kolen, ale tohle já prostě nemusim. Vydržel jsem dalších asi 20minut a pak tu kravinu vypnul.(23.6.2018)