Rampage Ničitelé

• Austrálie

• Kanada

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 107 min

V kině by to bylo asi mnohem lepší. Velké plátno je přece jenom velké plátno. Dwayne je pořád sympaťák. Zahrál svůj klasický standard. Jeffreyho Deana Morgana mohlo být víc. Z něho to charisma přímo odkapávalo. Tohle je oddechovka, když venku zrovna leje jako z konve. Mozek můžete klidně nechat odpočívat a ještě vám za to poděkuje.(16.8.2019)

• cashflower

Celkom úctyhodný podmaz ak štrikujete alebo štopkáte. Dwayne ma síce novú rolu, ale koniec koncov je to typická bielkovinová show, čo by som práve kvitoval na akčnáku, ale v tomto teatrálnom ponímaní sa to skôr doťahuje na priemer. Opička, vĺčik a rádoby krokodíl to nezachránia, ba.. --45%--(18.7.2018)

Konečně po dlouhé době večer jen sama pro sebe a nemohla jsem ho strávit lépe, než v přítomnosti mých oblíbenců , kteří se dokonce objevili v jednom snímku najednou, no to bylo jako Ježíšek. Když jsem kdysi viděla prvně Morgana v nemocničním seriálu, kde hrál Dennyho trpícího rakovinou, úplně jsem přestala dýchat. Ty jeho oči, ty byly pravé, vědoucí, a ten úsměv...nechápu, že nemá lepší role, protože ať je kde je, všude je skvělý. No a Dweyn, to je bez komentáře, zkrátka super monster jízda, co si na nic nehraje, jen vás chce bavit i s napětím a akcí, což se povedlo a bylo to super. Nejlepší byl krokouš, To byl frajer !(4.7.2018)

• lamps

Nedomrlý projekt, který se dostal na velké plátno jen díky narcistické osobnosti The Rocka. Ale nechci mu křivdit, právě jeho oddanost jinak totálně imbecilnímu bijáku je tou hlavní ingrediencí, která posouvá film do koukatelného průměru. A možná ještě Morganovo charisma a krása Naomie Harris. Jinak jen hodně tuctové blbnutí přerostlých potvor s dramaturgií jak z raných padesátých let, kde jen zřídka probleskne trochu zajímavý záběr nebo hláška. Zbytečnost..(12.4.2018)

„VYTVOŘILI JSME SPOUSTU RŮZNÝCH GENETICKÝCH KOMBINACÍ, TAKŽE ZMĚNY BUDOU NAPROSTO NEPŘEDVÍDATELNÉ…“ /// Sci-fi horor s kapkou ftipu – prostě The Rock a jeho filmy. Úvod dobrej a za chvíli bílej King Kong, mořská Godzilla a jejich čtyřnohej mazlík vyrážej do Chicaga. A teď to začíná bejt na piču! Místo jednoduchejch řešení se scénáristi nechaj unášet prostorem k destrukci s miliardou efektů, ze který nemám žádnej zážitek. Prostě biják pro nevyspělý publikum… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) S vopičákem jsme si společně zachránili život. 2.) Potřebuju zvětšit hada. 3.) Thx za titule „samo133r“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(2.9.2018)

• - V jednom ze záběru z kanceláří společnosti, která vyvíjí látky pro mutaci zvířat, je možné vidět původní herní automat se hrou „Rampage“. (grovik.net)

• - Přibližně 35 vteřin uběhne mezi seskokem s padákem Dr. Caldwell (Naomie Harris) a Davise Okoye (Dwayne Johnson) s agentem Russellem (Jeffrey Dean Morgan). Přesto jsou s padáky ve vzduchu od sebe jen několik metrů a ne několik kilometrů, jak by měli být. (Studioworks)

• - Když se Okoye (Dwayne Johnson) připravuje na závěrečnou bitvu, vezme si nabitý 6 ranný granátomet. Přestože nemá žádné další náboje, vystřelí z něj celkem 13 ran. (Studioworks)