Rampage Ničitelé

• Kanada

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 107 min

• choze

Podobné výplachy nepotřebují oscarové scénáře, ale aspoň trochu zajímavý scénář, aby to udrželo pozornost, to chce vždycky. A ten tu absentuje. Že je zápletka blbá jako tágo je samozřejmě plus, ale děj snad nemůže být přímočařejší a postavy plošší, režie je rutinní a i destrukce generická a naprosto nevzrušivá. Dokonale zbytečný film.(8.11.2018)

• liskam

Opět jeden snímek který diváka v kině pouze vygumuje. D.J. si zahrává. V tuhle chvíli je to oblíbený herec, na kterého jde obrovská spousta lidí, ale stačí pár mizernejch filmů a ani pes po něm neštěkne. A Ničitelé se velice blíží k hranici u které si divák říká jestli má zapotřebí vyhazovat prachy za plochou nicneříkající megalomanskou slátaninu. Za mě 45%(1.6.2018)

"Ty pokusy děláme z jistejch důvodů a oba víme, že pro blaho lidstva to není." Genetické pokusy považuju za svinstvo, ale bez nich bych zase neviděl, jak vlk trhá vrtulníky, gorila vrhá tanky po armádě a zmutovaná vodní ještěrka kouše letadla. A přišel bych o něco? No jistě! Přišel bych o spoustu prosté adrenalinové zábavy. Taky bych přišel o první film, ve kterém je The Rock bez pochyby to nejmenší zvíře. Kromě toho mě dost bavil sprostý albín, zábavný byl i agent kovboj Russell, s Dr. Caldwellovou bych si zase rád vyměnil tělesné tekutiny a se zápornou Claire asi taky. Prostě primitivní zábava pro lidi, kteří se chtějí bavit a logiku hledají až po zhlédnutí filmu při řešení problému P versus NP.(2.2.2019)

• cashflower

Celkom úctyhodný podmaz ak štrikujete alebo štopkáte. Dwayne ma síce novú rolu, ale koniec koncov je to typická bielkovinová show, čo by som práve kvitoval na akčnáku, ale v tomto teatrálnom ponímaní sa to skôr doťahuje na priemer. Opička, vĺčik a rádoby krokodíl to nezachránia, ba.. --45%--(18.7.2018)

• kulyk

To vám je ale taková blbost... hezky udělaná. Inu, v dobách rozpuku jsem také hezky udělal pár blbek, ovšem málokdy se mi to chtělo opakovat. Ovšem když člověk neví, co s načatým večerem, jako podkres k manželským hádkám vcelku ideální. Hvězdu dolů za otravnou ,,genetičku", v podobných sprajto.fanto.sevnap filmech vyžaduji hezčí žihadla a větší žahadla. Jinak se jeden zbytečně moc zaměřuje na Džonsna, a to v něm budí pradávný strach z potlačované homosexuality, že.(20.8.2018)

• - V jednom ze záběru z kanceláří společnosti, která vyvíjí látky pro mutaci zvířat, je možné vidět původní herní automat se hrou „Rampage“. (grovik.net)

• - Bomba jako MOAB by měla být shozena z mnohem větší výšky než bombardér letěl. Nehledě na to, že se shazuje z nákladního letadla zadními nákladovými dveřmi. (LaserJet)

• - Jedná se o druhý film Dwayne Johnsona, který je založen na videohře. Tím prvním byl Doom (2005). (griph)