V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

Cooller odpad!

"cold bullshit" ... starej Liam jde ve stopách Nicka Cage... copak Liame... neplatiš daně že bereš každej štěk? ()

Knor

Slabší průměr, ne že by Liam Nesson nebyl dobrej mstitel, ale je to příšerně natahovaný a hrozně nezajímavý až na několik postav. K dobru se dá přičíst vysoká úmrtnost a černej humor. ()

ANTYCHRYST

Tisíckrát stejné téma o pomstě.. Tentokráte absolutně bez nápadu.. nějakého překvapení.. Jediné co stojí za zmínku jsou krásné hory.. 40% velká slabota ()

hazdrova

Originál som bohužiaľ nevidela, lebo som o ňom nevedela, to by som si rovno pozrela ten. Musím uznať, že čierny humor v tomto filme funguje neskutočne dobre. Za prvé je spôsob, ako je adresovaná smrť účinkujúcich bombovo spravená a zábavná a koniec je tiež perfektný. Ale samotný príbeh nuda. 3* ()

himor

Dlhšie som rozmýšľal, či dám tri, alebo štyri hviezdice. Vôbec to nebolo ako 96 hodín, prišlo mi to tak viac spontánne. V podstate som sa celkom aj bavil a tiež ma celkom pobavil aj Forsythe. Neeson sa tváril tak, ako by mu dakto zhlušil syna, čo sa aj stalo. Vraždenie bolo celkom dobré, originálne bolo odpratávanie mŕtvol :) Za mňa celkom slušný oddychový, ničím extra zaujímavý film. Ale v týchto teplotách som sa mohol aspoň pokochať zimnou krajinou :D 65% ()

JohnZ87

Čekal jsem přímočarou vyvražďovačku od pěšáků až k hlavnímu záporákovi při cestě za pomstou. Toto schéma ale funguje jen zhruba v první třetině filmu a pak se jakoby šlápne na brzdu a film se vydává trochu jiným směrem (Liam Neeson také v prostřední části ustupuje překvapivě do pozadí, aby znovu nastoupil výrazně na scénu v závěrečné třetině). Mrazivé pomstě nechybí originalita, zajímavé zasazení do mrazivého prostředí, ani černý humor, ale bohužel se nejedná o dalších 96 hodin. Film prostě jede tak nějak na půl plynu a nepomáhá tomu ani nemastné neslané finále. Moderní Indiáni v autech byli fajn. 60% ()

papadoce

Taký zvláštny film. Taťulda Níson na ceste pomsty trochu inak než obvykle. Chcelo to byť Taken ale nebolo. Chcelo to byť Fargo ale nebolo. Chcelo to byť ?!#$? a bolo. Kokainoví indiáni verzus nereálny drogový kráľ Viking. Pravdou ale je, že práve od momentu čo do hry vstúpili indiáni ma to začalo baviť viac. Film si nesie hudbou a atmosférou takú tú zvláštnu túžbu stať sa klasikou. Nestane, ale obsahoval celkom chutnú surovosť a ten zvláštny štýl mi sedel. Takých 70 by tomu slušalo najviac, preto štyri. Ak by Ján Peťo na tomto štýle v budúcnosti popracoval, mohla by z toho byť ešte paráda. Tak uvidíme, či bude skúšať. ()

redshift

Boj sněžného pluhu s mafií - remake. Původní film o pomyslnou 1* nepřekonán, ale i tak slušnej film. Humor v skandinávské verzi fungoval krapet víc. ()

Vykuk

Tak tohle byla hodně velká nuda.. hodně dlouhá nuda.. mělo to světlé chvilky, ale celkově typický případ ztráty času, plný nelogičností, hloupostí a hraje si na něco, co není. ()

Hemlock

Nechápu, proč do toho Liam šel. Nepovedený remake, ve kterém Neeson smete z cesty vše stejně jako to vozítko které řídí...když už nic, tak to byla alespoň poctivá vyvražďovačka. ()

Pitryx

Pár věcí mi uniklo, například proč Limbo tasil zbraň, když přece nemohl vědět, co je Nels zač. Na konci jsem se také zamotal do zbytečně nastavovaného děje. Celé to bylo zbytečně protahované a ve filmu bylo také dosti hlucho. Klasická stopáž by zcela jistě stačila. Také se mi nechtělo věřit chování Vikingovy ex, všemocný boss s ní nebyl schopen udělat krátký proces? No, celkově tedy nic moc, čekal jsem asi více, a proto hodnotím v nižší kategorii. A také proto, že je to přece jen remake lepšího, původního snímku. ()

DeDanu

Černá komedie jak vyšitá. Pobavila jsem se jako už dlouho ne. ,,Já myslel, že jste únosce." ,,Ne pořád..." ()

curfew77

Tváří se to jako dalších 96 HODIN, ale ve skutečnosti je to mix bratří Coenů, Tarantina a filmových Larssonovek o mužích, kteří nenávidí ženy (a tak dál). Ani na jedno ale MRAZIVÁ POMSTA nemá, sportovně si to přizná a víceméně si dělá ze sebe sama i z výše jmenovaných tak trochu prdel. Nejzábavnější postava je Batemanův záporák, nejpříjemnějším (pro mě) comebackem Domenico Lombardozzi z THE WIRE, a pár suchých fórků je opravdu parádních (konec školníka-práskače rules). Celkově ale leccos nefunguje, mnohé nebylo dořečeno, natožpak dořešeno, a tak jsou z toho přeci jen zapomenutelné tři hvězdy. 65 %. ()

Kimkong

Ze vzorného občana roku se stane zabiják aby pomstil syna. Ale stylem, kdy není profesionál a věci řeší tak nějak po domácku. Svým jednáním omylem spustí válku drogových gangů. Kromě zabíjení je zde také jistá porce absurdního humoru. Celý film ale stojí a padá na výkonech Neesona. ()