Reklama

Reklama

TIKI-TAKA

(pořad)
Sportovní / Talk-show / Publicistický
Česko, 2017, 60 min

Obsahy(1)

Zábavná talk show TIKI-TAKA hodnotí, analyzuje a glosuje dění na českých i světových trávnících. Jedná se o show z vlastní produkce stanice O2 TV Sport. Moderátor Petr Svěcený si zve nejen známé tváře z fotbalového prostředí, ale prostor dostávají také herci či osobnosti z kulturního života. (dady89)

Recenze (26)

Zagros 

všechny recenze uživatele

Hodně záleží na hostech, Šmicer a Švancara jsou super a je vidět, že už se na všechny situace dokáží dívat s nadhledem. Ten bohužel aktivním fotbalistům chybí. Ostatní hosté jsou pak loterie, někdy jde o dobré oživení a někdy je to na hranici trapnosti. Vcelku jde ale o docela fajn povídání a je to příjemná protiváha „vážného“ Dohrána. Petr Svěcený do role moderátor sedl skvěle a i díky němu mě většina dílů dokáže pobavit. Jedinou chybou pořadu je, že jde o produkt O2, což je hodně pofidérní firma, která jen těží ze své velikosti a s koncovým zákazníkem hodně oře. ()

ppfox 

všechny recenze uživatele

Pořad (nejen) o fotbale odlehčenou formou. Zábavná show, na kterou se vždy v pondělí těším. Dost záleží na hostech, obecně (váznější) Šmicer a (vtipný) Švancara nezklamou nikdy. Další hosté jsou jak kdy. Pořad sleduju pravidelně a jsem za něj hodně rád, nic podobného na jiném kanále v ČR není. Příjemným osvěžením byla např.účast fotbalistek (Sparty samozřejmě :-) ). Pořad vždy reaguje na poslední odehrané kolo. Možná se mi více líbil dřívější formát, ale to jen jen drobnost. Petr Svěcený je jako moderátor na úrovni a pořad mu vyloženě sedí. Je asi škoda, že pořad běží jen na O2 Sport, což mu obecně ubírá potencionální diváky, nicméně ten, kdo se o fotbal zajímá, ten si stejně O2 platí - co nám zbývá, že jo :-) ()

Reklama

Figu 

všechny recenze uživatele

Hrozně svěží zábavná talk show, táhnoucí jedním směrem, kterej tolik miluju. Téma fotbal! Bomba! Nic ofiko formálního, jde se cestou hospodských povídaček, žádný sraní, spousta legend, žádný vokecávání, mluví se na rovinu. Supr Svěcený, supr Švancara, supr Šmíca a fůry dalších. Moc se mi tyhle diskuze s podtextem "prdel" líbí! Topkááá! 90% ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Snaha vystúpiť zo zaprdeného česko-slovenského štýlu komentovania/hodnotenia futbalu a udalostí s ním spojených. Od hostí sa nečaká nudné konštatovanie jasného a diplomatické názorové kľučkovanie. Medzi pravidelných hostí patrí Petr Švancara a Vladimír Šmicer. Obaja si povedia svoj názor, často navzájom rozdielny a spolu s moderátorom (Petr Svěcený) ho konfrontujú s ďalšími hosťami. Chýba tomu však ešte väčšia argumentačná vyhranenosť. Jeden sa pokúsi niečo očividne zlé skritizovať a ostatní to tak nejako začnú žehliť, že ale ono to zasa nie je tak zlé, alebo v našich pomeroch by to nešlo a bla bla bla. V rámci nášho korektného TV športového rybníčka určite najbližšie hospodskej názorovej "fackovačke". ()

Heso 

všechny recenze uživatele

Slávistickosparťanské TIKI-TAKA. Tento pořad nebyl špatný, dokud se nesnažil být za každou cenu zajímavý a nezačal se tam zvát každý kdo má v prdeli díru viz. “Tomi Paci” Matonoha. Dobrých dílů ubývalo a těch horších přibývalo. Z pořadu na úrovni se tak postupně stal pořad kde se řeší každej prd dvou suverénně nejmíň sympatickejch týmů v Česku, Sparty a Slavie. Samozřejmě se v něm nemůže aspoň jednou neobjevit Jakub Kohák, Libor Bouček, Sparťan Štáfek a Karlos “Reklamátor” Vémola, u kterých se už bojíte že na vás vyskočí i ráno ze záchodu, ještě vám tam pánové chyběl rádoby vtipálek Leoš Mareš a Adéla Vinczeová. Většina keců absolutně o ničem, jako když posloucháte dědky v hospodě. I můj oblíbený moderátor Petr Svěcený se u mě díky TikiTaka stává méně sympatický. Péťo, natáčej radši zase s Vojtou Bernadským Výletníky, prosím tě. Pořad Outúčka hřeší na to že je široko daleko jediný svého druhu, možná by to chtělo konkurenci... ()

Galerie (3)

Zajímavosti (4)

  • Show TIKI-TAKA se natáčela také v obchodním centru Harfa, v pražské O2 areně, ve vršovické Eden Aréně či na stadionu Letná. (dady89)
  • Tiki Taka je originální formát italské televizní skupiny Mediaset. Pořad se poprvé vysílal v Itálii v roce 2013 na stanici Italia 1. (ČSFD)
  • V některých dílech si diváci užívali tzv. zakázané slovo, které hosté nesměli použít. Pokud v přenosu zaznělo, naskakovala finanční částka. Výsledný obnos pak stanice O2 TV Sport věnovala na charitativní projekty podporované fotbalovým týmem osobností Real Top Praha. (dady89)

Reklama

Reklama