TIKI-TAKA

(pořad)
Sportovní / Talk-show / Publicistický
Česko, 2017, 60 min

Zábavná talk show TIKI-TAKA hodnotí, analyzuje a glosuje dění na českých i světových trávnících. Jedná se o show z vlastní produkce stanice O2 TV Sport. Moderátor Petr Svěcený si zve nejen známé tváře z fotbalového prostředí, ale prostor dostávají také herci či osobnosti z kulturního života. (dady89)

Danylo

Nebudu lhát, čekal jsem od TIKI-TAKA více serióznosti na úkor zábavy, ale jelikož v ČR podobný typ pořadu na fotbalové téma chybí, buďme rádi alespoň za to. Kvalita pořadu je ovšem hodně závislá na pozvaných hostech, zde bych vyzdvihl Šmicera nebo současné fotbalisty napříč všemi týmy, naopak mě hodně nebaví neobjektivní Švancara nebo Siegl, o ´´speciálních´´ hostech raději nemluvě...škoda, že se nemůžeme přiblížit zahraničí, kam do místních pořadů chodí opravdové fotbalové legendy... ()

Dobry_clovek

Kazdy dil je zavisly na vyberu hostu, protoze necharismaticky Petr Sveceny nema sanci celou show utahnout sam. Obcas je to zabavne, ale casteji spis trapne a buranske. Petr Svancara, jako “ fotbalovy expert “ je jen tresnicka na trosku zazluklem dortu. ()

smrk15

Jak už tu je zmíněno, záleží na hostech. Témata jsou většinou ok. Svěcený to dobře vede. Líbilo by se mi větší zapojení diváků, resp. jeden host vždy z řad fanoušků. (co není "celebrita"). ()

ppfox

Pořad (nejen) o fotbale odlehčenou formou. Zábavná show, na kterou se vždy v pondělí těším. Dost záleží na hostech, obecně (váznější) Šmicer a (vtipný) Švancara nezklamou nikdy. Další hosté jsou jak kdy. Pořad sleduju pravidelně a jsem za něj hodně rád, nic podobného na jiném kanále v ČR není. Příjemným osvěžením byla např.účast fotbalistek (Sparty samozřejmě :-) ). Pořad vždy reaguje na poslední odehrané kolo. Možná se mi více líbil dřívější formát, ale to jen jen drobnost. Petr Svěcený je jako moderátor na úrovni a pořad mu vyloženě sedí. Je asi škoda, že pořad běží jen na O2 Sport, což mu obecně ubírá potencionální diváky, nicméně ten, kdo se o fotbal zajímá, ten si stejně O2 platí - co nám zbývá, že jo :-) ()

shakened

Tiki-taka stojí na vynikajícím Petru Svěceném. Občas zahapruje diskuze, když je jedním z hostů ženská, ale jinak skvělý a zábavný pořad, který pokaždé  uteče strašně rychle. ()