Deadpool: No Good Deed

Režie:

David Leitch

Scénář:

Rhett Reese

No Good Deed je krátký film z univerza Marvelu pokračující v humorné až parodující stylizaci filmu Deadpool, jehož druhý díl měl svým uvedením propagovat. Nejedná se nicméně o klasický trailer, tedy sestřih scén, nýbrž o samostatný snímek s vlastním příběhem o jedné superhrdinské vycházce do města. Takto byl uveden před filmem Logan namísto tradičních závěrečných scének lákajících na Marvelovské novinky. Kvůli nahotě však nakonec bylo z této formy distribuce upuštěno a představitel hlavního hrdiny Ryan Reynolds jej uvedl prostřednictvím internetu. (J.Connor)

Jaro.Krafcik

Taká kratšia reklama na film Logan a Deadpool 2, nevedel som že aj to sa dá hodnotiť, ale pobavilo a hlavne hudba je tu výborna. Čistý hláškujúci Deadpool ako ho máme radi. ()

P1tr

První Deadpool byla pecka, dvojka bude snad také kvalitní, ovšem jisté obavy vzbuzuje výměna režiséra. Uklidnit nás měl tento kraťas, který dokazuje, že ačkoliv bude režijní vedení pokračování vizuálně trošku jiné, samotná podstata hlavní postavy by měla zůstat zachována, tudíž spíše než jako samostatný kousek slouží No Good Deed jako nadějný příslib do budoucna. ()

Forsberg11

Ako návnada na Deadpool 2 môže byť. Aj keď sa mi zdá, že z komédie to pomaly skĺza do paródie. Čo už, hlavne že to bude baviť. 60 %!! ()

Maynard.

Velmi příjemný nalazení na dalšího Deadpoola, který pobavilo. Není to čistokrevnej trailer, takže proč na to nehodit jeden krátkej koment? :o). Tenhle rok bude hodně výživnej na Marveláky, čekaj nás hned 4, což je pro mě jakožto jejich labužníka, skvělá zpráva... ()

kenkaku

OK. Sice nechápu, proč teaser musí mít vlastní název, nicméně byl v něm Stan Lee… takže se to asi počítá. ()

SpaceOdyseus

Me to mozna bavilo vic nez cely celovecerni Deadpool. Epizodicke davkovani jeho forku je asi rozumejsi, nemuze dojit k zahlceni jako u jednicky. Oba palce nahoru a tu dvojku si ale take dam. ()

Plechpetr

90% tohoto traileru je nuda schovaná v telefonní budce. Ovšem těch zbylých 10% je opravdu vtipných. Za mě trochu podpásovka. ()

PEZ

Milá blbina v štýle Deadpool filmu, čiže s typickým cynizmom a paródiou na dobré skutky, Supermana, Logana atď. Snáď najlepšie je načakane dlhý a fakt divný text na konci. Ako malá návnada na Deadpool 2 ok, ale nejde o žiadne veľdielo. ()

AloeB

Roztomilý minifilmek o trablích jednoho superhrdiny aneb když si čtyři minuty hravě překonají libovolný díl Avengers ne-li všechny dohromady v pointě, zápletce, vtipu a akci. Být Stan Lee černej, nominoval bych toto na Oscary namísto Black Panthera. ()

LuiCJ

Super drzý Deadpool so svojimi "hlúpymi vtipmi". Dobre spracované s narážkami na film Logan: Wolverine. Deadpool taký, aký (ne)má byť. ()

Ceberus

https://www.youtube.com/watch?v=RVJX7jTIPsc Ale jo, na jedno zhlédnutí vtipná vložka. Logiku komentujícího uživatele Psychora naprosto nechápu - Deadpool si dělá srandu ze Supermanova nelogického převlékání v budce tím, že se chová ještě více přehnaně nelogicky, načež Psychor Deadpoola zkritizuje za to, že se chová nelogicky. WTF? Kritizovat vtip za nelogičnost, když jeho pointou JE nelogičnost? ()

blondboss

Neoficiálny trailer k druhému Deadpoolu je skvelý ako samotný film. Tá scéna v búdke s odkazom na Supermana bola proste úžasná až na ten trošku divný záver, ale pokiaľ bude takto pokračovať aj dvojka, tak sa máme na čo tešiť. Za mňa spokojnosť. 75 % ()