Kingsman: Zlatý kruh

• Velká Británie Kingsman: The Golden Circle (více)

Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení a jejímž cílem je bezpečný svět. V dalším pokračování Kingsman: Zlatý kruh čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět. (CinemArt)

hdraf

75% - první film lze těžko překonat. Škoda, že je méně krve a zabití záporačky bylo moc jednoduché. ()

Lapedro

Ubrali na uchýláčinách prvého dielu, no stále vcelku slušná jazda. Páči sa mi kontrast medzi kamuflážou Kingsman a Statesman. Jedno je vyslovene britské a to druhé zasa rýdzo americké. Akurát do role drogovej boss lady by sa mi viac hodila taká Salma Hayek alebo Monica Bellucci, nevadí :) ()

JerryPilsen

Parádně vypečená jízda,která si nezadá s prvním dílem.Děj krásně balancuje na hraně parodie,v čemž se očividně vyžívají i herci,viz Tatum.Kapitola sama pro sebe je Elton,to jsem řval smíchy. ()

robo_sykora

Dávam 2 hviezdičky. Trošku som sa zabavil a má to parádnu kameru. Ale inak neviem, či to mám považovať za paródiu na Jamesa Bonda, alebo čo... ak áno tak veľmi nepodarená. Mlynček na mäso bol teda neskutočne odporný... ()

Cezar209

Snad az takmer parodia na Bondovky...uz v 1ke som sa sam seba pytal ci je fakt mozne z vody urobit colu a ...zda sa ze ano :o)). Jednoduche, easy, nicim prekvapujuce, prijemne zabavne a hlavne pohodovo pozeratelne. Velmi dobra volba v ramci filmovej zabavy. Samozrejme je nutne vychadzat z toho, ze sa jedna o akcnu zalezitost na platforme spionatora, kde nic nie je nemozne, dazniky su nepriestrelne stity, pera strielaju a vyskok, resp let trva peknych par sekund (rozumej pokial PADOUCH nepadne prvy :o)) ). Janka Moorovie v netradicnej ulohe zloDcery :o) ktora jej svedci. Pre mna osobne ale urcite najvacsim prekvapenim bola ucast "agenta Penu" :o))) PS : mlete masko tiez nejaky tyzden nedam :o)) ()

Jirkacek

Snímek Kingsman: Zlatý kruh z roku 2017 mne zajímal hned z několika důvodů, protože jeho o tři roky starší první díl se mi docela líbil. Byl jsem zvědav, zda dokáže i dvojka udržet velmi slušnou a nadprůměrnou zábavu ve stylu starých bondovek, jestli se v něm objeví nějaké nové hračky, jaká bude další záporná postava, kdo to přežije a kdo ne a zda se objeví v pokračování stejní herci v hlavních rolích. A musím říci, že jsem nebyl zklamán, protože se toho ve filmu událo opravdu mnoho, navštívili jsme několik zemí světa jako správní agenti, i nějaké nové hračky se zde objevily a staří dobří herci zaujali své místo na pomyslném filmovém plátně, aby nás diváky pobavili neuvěřitelnými akcemi, humorem a napětím, které by se dalo leckdy krájet jako mlha u rybníčku skřítka Rákosníčka. A dokonce nechyběl ani nádech erotiky či spíše sexu. Ovšem neměli to agenti od Kingsmanů jednoduché a takřka celou vyhladil jejich nový protivník. Tím byla žena Julianne Moore jako Poppy Adamsová, ukrytá v džungli kdesi v Kambodži, kde si potajmu vyráběla drogy. Jejím pomocníkem se stal Charlie Hesketh, bývalý Kingsman, který svou umělou rukou získal informace o svých bývalých kolegech a tak Poppy nedělalo problém bombovými útoky v jednom okamžiku zabít všechny agenty a zničit jejich sídlo. Přežil pouze Eggsy Galahad, mladý agent, který začal randit se švédskou princeznou Tildou a Merlin, kterého si zahrál Mark Strong. Tito dva se poté vydali do USA, kde se obrátili se žádostí o pomoc na spřátelenou špionážní organizaci Statesman, vyrábějící whisky. Zde se setkali se svým bývalým kolegou Harry Hartem, kterého v prvním díle zabil padouch - ekolog Valentine alias Samule Jackson, což jsem opravdu nečekal, že by vstal z mrtvých. Inu v komiksech, které byly předlohou série Kingsmanů, bylo možné všechno ! Poté jsme se konečně dozvěděli, co má drogová královna Poppy vlastně za lubem. A nebylo to nic menšího, než že vlastnoručně vyprodukované drogy infikovala virem, který v průběhu několika dní napadeného člověka zabil. Virus se jí podařilo rozšířit po celém světě a výměnou za protilátku požadovala po prezidentovi USA legalizaci drog. V opačném případě by zahynuly miliony lidí, včetně švédské princezny, která si zakouřila v krizi konopnou cigaretku. Tomu chtěla pochopitelně zabránit přeživší trojice Kingsmanů - Eggsy, Harry a Merlin. Ve šlechetném činu jim pomáhala zejména dvojice z Statesmanu - agent Whiskey alias Pedro Pascal a Ginger, kterou si zahrála Halle Berry. Tato černošská herečka čím je starší, tím je krásnější. Záchrana drogově závislých se začala a po akční scéně na horách v Itálii, která se mi moc líbila, se přiblížil samotný a neméně dramatický závěr v Kambodži při návštěvě u madam Poppy, velící organizaci Zlatý kruh. Hodně se mi líbili ti její psi, ale na procházku bych s nimi chodit nechtěl. Vůbec celá její vesnička ve stylu retro byla úžasná. Druhý díl tedy nebyl vůbec špatný, místy sice pokulhával za jedničkou, ale vše vyvážilo několik úchvatných přestřelek, hudební festival či švédská princezna Tilda. Kingsman: Zlatý kruh proto ode mne získává čtyři zlaté hvězdy ****. () (méně) (více)

AnnaSophia

Trochu moc všeho. Původně jsem to chtěla označit za kontroverzní (sledovací zařízení se musí aplikovat na sliznici - na sliznici?!), ale pak převážila vulgarita a nebylo z toho nic. Úchylná role Julianne Moore mi bude nahánět hrůzu pokaždé, když někdo zmíní, jestli nezajdem na hamburger a jestli se mi Elton John doteď příčil, tak odteď jsem ztratila i ty zbytky úcty ze slušnosti. Navíc mi tenhle kabátek á la počítačová hra přišel mimo mísu. Jak jsem řekla, prostě trochu moc. ()

Opavak

Jednička mě dostala. A ne jenom mě, ale i mé přátele. Strašně jsme se těšili na dvojku a také nás strašně zklamala. Originalita se vytratila. Není to ani tak vtipné, ani tak akční. Připadalo mě, že chtěli co nejrychleji natočit tvojku, že se se scénářem moc netrápili. Jedničku jsem už viděl snad 5x ale dvojku si asi už nepustím. ()

Vestor

První Kingsman přišel s neotřelým nápadem a spoustou (místy až nekorektního) humoru. Bohužel dvojka už víceméně pouze ždímá slavné jméno. Veškeré honičky a výbuchy jsou přepálené i na poměry bláznivé komedie. Konkurenční tajná organizace kovbojských agentů působí trapně, především zrcadlení pozic jednotlivých agentů (každý tým má svého rebela, geniálního asistenta v kalhotách/v sukni atd.). Místy to sklouzává až k fekálnímu humoru (zavádění sledovacího čipu pod kalhotky podezřelé osoby…) Asi jediným bonusem byl můj oblíbený Pedro Pascal alias agent Peňa z Narcos. ()

timmy321

Když už je to tak absurdní, že už to ani nejde považovat za nadsázku. Děj je dost předvídatelný a vtip zůstal jen u prvního dílu. ()

Tobyseq

Musím říct, že jsem se bavil stejně jako v 1. díle, možná ještě víc. Tento díl je dle mého mnohem akčnější a je úplně utržený ze řetězu, což mi nějak nevadí. Každý herec si to zahraje po svém a všichni si to užívali. Bohužel, Juliane Moore jako záporačka je až moc podobná tomu z 1. dílu a není zábavná, takže jakákoliv scéna s ní sráží film dolů. A nevím, jestli to je blbost u mě, ale přítomnost Harryho mi přijde naprosto zbytečná. Jinak je to super nadupaný akčňák, jen to je trošku slabší než jednička. ()

pupidup

Alpska vyhlidka,penzion pro seniory: spoiler: poprve po trech tydnech jsem se normalne vykadil! 😂 tahle jizda nema chybu! 😀 ()

stret

Nuda, nuda, nuda. Hlavný mačo - mladý agent nemá na hlavnú rolu. Jeho frajerka - škaredá a bez chémie. Nudná digitálna akcia. Dve hviezdy za to, že mlynček spustili dva krát. ()

blexster

HAHAHA tak trochu nezávazný a bez myšlenkový oddechnutí po dlouhém dnu, které jsi pustíte znovu jen proto aby v televizi něco běžely místo reklamy. XD ()

d.p.1

Velice důstojný nástupce prvního dílu. Jak moc jsem byl mile překvapen prvním dílem, tak moc jsem potěšen tím, že si druhým dílem autoři nepošramotilo jméno. Pokračování je stejně skvělé, jako první díl a zaujalo dokonce i mou přítelkyni, která je nepřítelem akčních filmů s nerealistickým základem. Skvělé akční scény, skvělé zvraty, výborně stupňované napětí, skvělý humor, na filmu je tolik kladných stránek, že je ani všechny nevypíšu. Kromě akčnosti, ale přece jen vyzdvihnu hlavně perfektní humor, který mě rozesmával tak, až jsem asi rušil přes stěnu sousedy. Takže za mě rozhodně opět pět hvězd, stejně jako první díl a vřele doporučuji. ()

hujerita

Nevedel som do čoho idem. Podľa komentov to malo byť sakra horšie, ale holt našťastie sa to nestalo. Jednotka bola svieži vietor a dvojka len plynulo pokračuje a to je možno troška škoda. Bavil som sa a o to myslím tvorcom išlo, takže za mňa 4 plus. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

08.12.2020

Zpátky v roce 2014 diváky v kinech mile překvapil nenápadný snímek režiséra Matthew Vaughna Kingsman: Tajná služba. Následně se tvůrce upsal taky jeho pokračování s podtitulem Zlatý kruh, které už… (více)

Kingsman 3 má datum premiéry

Kingsman 3 má datum premiéry

23.09.2018

Eggsy a spol. se oficiálně dočkají své třetí mise. Studio 20th Century Fox potvrdilo, že trojka Kingsmanů dorazí do kin v listopadu v roce 2019, režie se pak ujme otec série Matthew Vaughn (Kick-Ass,… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal