Reklama

Reklama

Kingsman: Zlatý kruh

  • Velká Británie Kingsman: The Golden Circle (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení a jejímž cílem je bezpečný svět. V dalším pokračování Kingsman: Zlatý kruh čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět. (CinemArt)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (861)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Výborně natočený film, který má plno zábavných scén, plno fajn nápadů a jednoho Eltona Johna. Jenže bohužel, až na Eltona je všechno tak nějak o level méně zábavné, než v minulém dílu a mrzí to o to víc, že se dvojka hodně opakuje a některé věci jsou tu vyloženě slabé (padouch) a pokusy o vážné scény ne vždy vychází tak, jak by měli a finále je slabší už jenom proto, že dva robopsi nikdy nebudou tak zábavní, jako sekretářka v kostýmku, co má místo nohou křížence mačety a katany. "Veď mě dáál, cesto mááá.." ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Já jsem měl problém už s prvním Kingsmanem (nahlížel jsem na něj jako na pubertální blbost, která nezná míru dobrého vkusu), takže není překvapením, že ani pokračování mě v kině "nedostalo". Vlastně bych jej měl hodnotit ještě níž než hodnotím, protože je bez pochyby slabší než předchůdce. Ale vlastně je mi to tak nějak jedno. The Golden Circle je pro mě totiž tak nezajímavý film, že mě nedokázal ani naštvat. Smutné. Taky jsem si chtěl chvíli stěžovat na to, že zdejší záporná postava je úplně divně a nefunkčně pojatá, ale pak jsem si uvědomil, že si nepamatuju, kdo byl záporák v jedničce (a dosud jsem si na to nevzpomněl!). Kdežto na Julianne Moore si asi pamatovat budu, takže stížnosti nechám na příště :D ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

Organizace Kingsman přichází při nenadálém raketovém útoku o své členy a zázemí. Jedinými přeživšími jsou Eggsy (Taron Egerton) a Merlin (Mark Strong), kteří se vydávají do Kentucky, aby objevili jejich americký protějšek organizaci Statesman... Toto minutáží delší pokračování jsem si užil podstatně méně jak předchozí film. Chybí mi tady nějaká nezapomenutelná akční scéna jako ta v kostele. Elton John mi zde docela neseděl. Nepřehlédnutelný Martyn Ford měl pouze několikavteřinovou roli chlapíka z ochranky na hudebním festivalu v Glastonbury. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Čakal som rozhodne viac, už ani zďaleka nie tak dobré ako jednotka. Z veľkej časti snímok vykráda sám seba tým, že väčšinu frkov, alebo aspoň ich princíp, použil z jednotky. A čo nemá z jednotky odpozeral inde. Preto sa na tom dalo pobaviť už len sporadicky. Keby aspoň bola dejová linka zaujímavejšia, ale to nie.... väčšinou len nuda, pričom snímok sa spolieha hlavne na to, že svoje nedostatky zahladí premrštenou akciou, no ale to sa prepočítal, aspoň teda u mňa. Priemer. 60/100 ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

| Rozpočet: 104 miliónov $ | Tržby: 410.8 miliónov $ | Akčná blbina, ktorej chýbajú atribúty prvého dielu, a to aj ten bol pre mňa len priemerným kúskom. Pestofarebné prostredia, megalomanské digitálne kamerové prelety: presne tie veci, ktoré zo srdca nenávidím. Vizitkou kvality sú len kvázi "jednostrihové" ale digitálne, nápadito schoreografované bitky. S Bondovkami by sa to podľa mňa vôbec nemalo porovnávať, je to niekde úplne inde. Darmo cieľená reflexia voči stavu spoločnosti či politiky... to nič nemení na tom, že svojou žánrovou špinavosťou nesiahajú kingsmanovky bondovkám ani po kotník! Ak bude tretí diel, s kľudnou dušou si ho nechám újsť... Ps: Vážne začínam byť alergický na digitálny sajrajt, asi si zoženiem prášky vo forme nejakého "živého" filmu... ()

Galerie (91)

Zajímavosti (25)

  • Ve scéně, kdy se snaží Merlin (Mark Strong) vrátit Galahadovi (Colin Firth) vzpomínky pomocí traumatu se zaplavenou místností, se Galahadovi na chvíli posune páska z očí. V tu chvíli můžeme vidět, že má oko naprosto zdravé. (UncleMorty)

Související novinky

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

08.12.2020

Zpátky v roce 2014 diváky v kinech mile překvapil nenápadný snímek režiséra Matthew Vaughna Kingsman: Tajná služba. Následně se tvůrce upsal taky jeho pokračování s podtitulem Zlatý kruh, které už… (více)

Kingsman 3 má datum premiéry

Kingsman 3 má datum premiéry

23.09.2018

Eggsy a spol. se oficiálně dočkají své třetí mise. Studio 20th Century Fox potvrdilo, že trojka Kingsmanů dorazí do kin v listopadu v roce 2019, režie se pak ujme otec série Matthew Vaughn (Kick-Ass,… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (více)

Budou třetí Kingsmani?

Budou třetí Kingsmani?

14.12.2017

V Hollywoodu platí, že musí druhý díl vydělat víc než první, aby se začalo pracovat na trojce. Druzí Kingsmani tuhle podmínku těsně nesplnili (utržili 395 milionů, zatímco jednička 414 milionů),… (více)

Reklama

Reklama