Eggsyho navštíví Charlie, adept na Kingsmana, který však nebyl přijat. Napadne ho, ale Egsymu se nakonec podaří uprchnout i s jeho uměle vyrobenou rukou, která zůstala v autě a pdíky dálkovému ovládání pronikli nepřátelé do doupěte Kingsmanů. Mezitím si Poppy, šéfová největšího drogového kartelu na světě Zlatý kruh, nechává loajalitu svých podřízených dokazovat brutálními způsoby. Pomocí získaných informací od Charlieho se Poppy podaří zlikvidovat většinu Kingsmanů, Eggsyho blízké přátele. Spolu s ním katastrofu přežije pouze Merlin, společně se pokusí vypátrat a zničit nepřítele. V sejfu najdou whiskey, opijí se a rozhodnou se vycestovat do místa, kde se vyrábí. V Kentucky se setkají s Harrym a americkou agenturou, která zajišťuje stejné služby jako oni v Londýně. Harry si však nepamatuje nic od Kingsmanů a soustředí se na studium motýlů.  Statesmani jim nabídnou pomoc se zlatým kruhem. Eggsy se vydá kontaktovat přítelkyni Charlieho a na pomoc je mu přidělen agent Whiskey. Je potřeba zavést jí sledovací zařízení do sliznice. Eggsy se s ní bude muset pomilovat, svoji přítelkyni to řekne a pohádají se. Nakonec se mu podaří úkol splnit i bez pohlavního styku. Ve světě se začíná objevovat modrá vyrážka, kterou trpí lidé po požití drogy, kterou do světa vypouští Poppy. Eggsy přinese Harrymu štěně stejné rasy jako Mr. Pickle, a když na něj namíří zbraň, Harry si vzpomene. Poppy vydá prohlášení o uměle vytvořeném viru, který se projevuje modrou vyrážkou a končí smrtí. Protilék uvolní pouze tehdy, pokud vláda splní její podmínky... (TV Prima)

POMO

Kingsman goes America! Na tak debilný námet a jednotlivosti pripomínajúce Wild Wild West je to vo výsledku prekvapivo parádna zábava. Mňamkózna výprava, hypercasting, svižné tempo, tona režijných nápadov a hlavne trefné popkultúrne vsuvky, svedčiace o Vaughnovej inteligencii a schopnosti reflektovať súčasný stav spoločnosti aj diváckych chúťok. ()

Cervenak

Zábavný film plný originálnych nápadov a famózne natočených akčných scén. Problém je v tom, že tvorcovia nechceli natočiť takú tú "divšiu a hlučnejšiu" dvojku a pridali aj vývoj postáv a vážnejšie scény s dlhšími dialógmi a pokusmi o emócie. Občas to funguje, občas nie celkom, ale hlavne film preto stráca tempo a zdá sa, že je zbytočne dlhý. Škoda by ho však bolo zatratiť na základe toho, že nebúši na prvú signálnu tak efektne ako jednotka. Fajn film. ()

Isherwood

Vaughn sází z rukávu jednu akční finesu za druhou (je fajn vidět ve velkém blockbusteru přehledné kontaktní souboje, a je mi jedno, že to vlastně svírá šikovná VFX kamera a chytrý střihač), ale jestliže šli posledně s Goldmanovou za čáru až příliš, zde se naopak nepochopitelně krotí. To hrocení vztahů na úkor stavby smysluplnějšího příběhu je na všech frontách strašně jalové. Kupa kýče a sentimentu, ale bez kapky drzosti, podvratnosti a jakékoliv vůle jít víc naproti odvážnosti. To překvapivé sebeobětování díky tomu působí až nepatřičně a barometr empatie nechává v klidu. Má to sto čtyřicet minut, zápletek jak na 3 filmy, ale do lasa nepadne pořádně ani jedna. (Ne)bratříčkování se Statesmeny nevyužitá nuda, tušení zrádce nula a trapná záporačka se zálibou v designu padesátkové plechoviny… nudná nula. Chci uzavřít trilogii, která bude dvě hodiny běsnit na všech frontách, pak zavládne světový mír a spokojenost. ()

J*A*S*M

Já jsem měl problém už s prvním Kingsmanem (nahlížel jsem na něj jako na pubertální blbost, která nezná míru dobrého vkusu), takže není překvapením, že ani pokračování mě v kině "nedostalo". Vlastně bych jej měl hodnotit ještě níž než hodnotím, protože je bez pochyby slabší než předchůdce. Ale vlastně je mi to tak nějak jedno. The Golden Circle je pro mě totiž tak nezajímavý film, že mě nedokázal ani naštvat. Smutné. Taky jsem si chtěl chvíli stěžovat na to, že zdejší záporná postava je úplně divně a nefunkčně pojatá, ale pak jsem si uvědomil, že si nepamatuju, kdo byl záporák v jedničce (a dosud jsem si na to nevzpomněl!). Kdežto na Julianne Moore si asi pamatovat budu, takže stížnosti nechám na příště :D ()

verbal

Další Matoušova pohodová Bondáž, svěží, rozverná a příjemná na pohled jako prostituující flexibilní dvacítka, kterou nehyzdí žádný toporný prasečí xicht, ani kokotí ambice dělat z nulanulasedmičky psychologické drama. Čuník Tatům je půl filmu v mrazáku, tudíž se dá říct, že je to i plné skvělých a sympatických herců, včele s dokonale slizce vyšinutou Julkou Vřesovou v roli Pavlíny Eskobarové, co si u Medelínu otevřela řetězec McHuman. Prostě krásně natočená, zábavná a nápaditá akční taškařice, která yntelechtuálnímu výqětu místních bukanýrů zjevně přišla málo homosofistikovaná, protože v ní zase nikdo nedělal „VŽUUUUUM“ v upnutých pastelových pitkáčích, neejakuoval pavučinky, ani neházel hvězdotřpytným kanálovým poklopem. Doufám, že po tomhle už konečně stará Brokolice najde baterky do vibrátoru, vylije Danka hrát Ledrfejse (pro něhož byl stvořen a ani nepotřebuje masku), no a najme na scénář a režii někoho, kdo ještě nezapomněl, co dělalo Bonda Bondem. ()

• Merlin (Mark Strong) ve filmu zmiňuje, že jeho oblíbeným zpěvákem je John Denver. Ke konci filmu pak předzpívá část písničky „Take Me Home, Country Roads“ právě od Johna Denvera. Tento nápad dostal sám Mark Strong, jelikož i v osobním životě je jeho velkým fanouškem. (Yoshitsune)
  • Vo filme niekoľkokrát zaznie skladba od amerického country/folkového speváka Johna Denvera "Take Me Home, Country Roads", ktorá hrala aj veľkú úlohu vo filme Logan Lucky (2017) Okrem tejto piesne majú oba filmy spoločné aj účasť Channinga Tatuma (Tequila). Druhý Kingsman je zároveň prvým filmom, ktorému sa podarilo získať práva na použitie piesne "'Let's Go Crazy'" od R&B hudobníka Princa. (drake31)