"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! (Bioscop)

Mianelia2050 odpad!

Naprosto zoufalý film, po kterém jsem byla ještě dlouho zoufalá, když jsem pomyslela, co dokáží zoufalí režiséři apod. natočit. Naprosto mizerný, otřesný a hrůzostrašný film. Nesympatičtí herci (nebo teda alespoň ti v hlavních rolích...). Hudba? nic moc. Konverzace, no... Obsazení nesympatické. Nemám slov. ()

Primavera

Snažila som sa nenudiť, ale šlo to ťažko. Nevadil mi až tak prudko predvídateľný záver, skôr tie otrepané vtipy typu - dostal guľku medzi lopatky alebo lopatkou do guliek, hahaha, smejme sa, takisto dokola opakované trapasy a nehody hlavnej hrdinky, pri ktorých som sa už nesmiala, ale ľutovala hrdinku, že je taký neschopný kus. Jediný svetlý bod - Klára Issová, ktorej zožeriem všetko, čo takto famózne zahrá. ()

selier odpad!

Dlouho jsem neviděl větší s prominutím sračku. Viděl jsem pouhých cca 20 minut, když dávali v televizi a to tak, že jsem vždy po několika minutách musel odejít to rozdýchat, protože mozek mi radil at rozbiju televizi a skočím z balkónu :D ()

bearmeedek odpad!

Ty vole! Tohle se fakt nedalo. Renč a Pawlowská by se měli přejmenovat nebo nechodit vůbec mezi lidi. Ani komedie, ani film, jen pytel sra… ()

Axi odpad!

Bože dost, už chci odejít z kina a nic mě nezastaví! Většinou dávám filmům aspoň malou šanci, ale tohle je opravdu příliš! Absolutní zoufalost, hrůza, trapnost, herci příšerní (promiň Kláro Issová, jindy Tě mám ráda, ale tenhle film byla chyba), rádoby komediální prvky, které Vás provází filmem, byste nejraději hned utnuli a zahrabali se pod deku, aby Vás film už nikdy nenašel! Nemá to hlavu, ani patu, nekoukejte na to – radím Vám dobře. Zoufalé ženy dělají zoufalé věci v zoufalém filmu... ()

rublik05 odpad!

Zoufalost, to je slovo, které se víceméně prolíná celým filmem. Od zoufalství v názvu, přes zoufalství ve filmu, až po divákovo zoufalství, protože dokoukat tohle dílo až do konce je opravdu hazard s lidským zdravím. Vážně, celý film je jedna velká katastrofa. Scénář a režie úplné diletantství, herecké výkony doslova tristní. Komedii snímek nepřipomíná ani jednou jedinou scénou či prvkem. Kdybych dopředu věděl, že mě čeká takové peklo, v životě si Zoufalé ženy v telce nepustím. Pro příště jsem aspoň poučen a filmu se vyhnu opravdu obrovským obloukem. 0/10. ()

Emafera

Tak já nevím, je tolik stupidit, na které se kouká spousta lidí a tenhle humor snad kdekoho uráží. Jde o velkou nadsázku, kterou oceníte po pár pivech a těžkém dni. Nic od toho nečekejte, moc nepřemýšlejte, jen se v klidu koukejte a smějte. Na protest, že to má, dle mého názoru, zbytečně malé hodnocení, dávám ***. ()

ANTYCHRYST

To byl porod!! Těžko hodnotit.. tuhle směsku umělých..nevtipnych a nelogických věcí..tvl proč tam jsou ty Mexikani ..??? O čem to jako celé je... Velkej masochismus dokoukat to..nejsem žádnej zoufalej úchyl..ale jedinej světlej okamžik filmu.. je odhalující se Klára Issová..( ač nechápu že zrovna v takovém braku do toho vůbec šla) 10% za její odvahu .. mile překvapila..:) ()