Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

ScarPoul

Začínam si pripadať ako retardovaný keď dávam šancu takýmto filmom. Hovorím si, veď to nemôže byť také účelové, nezaujímavé a nudné nie? Ale ono sa to tam vždy dostane. Rozjazd super. Ale snaha dodávať do filmu prekvapivé zvraty je na škodu. Páčilo sa mi že Fogel dokázala dodať do komédie skvelé kaskadérske kúsky aj že jej postavy krvácali a boli v zásade nekonvenčné takým tým šibnutým americkým spôsobom. A keby to zostalo v tejto rovine tak je to skvelá oddychovka. Ale druhá polovica všetko ničí a stáva sa z toho strašne ťažkopádna záležitosť s divným koncom, ktorý je síce očakávaný ale nejako mi uchádza základná motivácia. Ako keby postavy čo sa týka hlavnej zápletky robili niečo iné ako hovorili. Potitulkové scénky sú doslova smutné. Kunis je cute a McKinnon to bláznenie ide. Pozerateľné ale len raz. ()

Lacike

Akcna komedia v rovnakom style a kvalite ako Spion s Melissou McCarthy. Cize spickovo pevedene oldschool R-kove akcne sceny vs. neakcna vypln, ktora sice chce byt za kazdu cenu vtipna, ale ja som sa nesmial. Dvojka Mila Kunis a hlavne Kate McKinnon je este neznesitelnejsia ako Melissa McCarthy. Rozhodne ale nelutujem, ze som si film pustil, lebo akcne sceny su presne tym dokonalym kompromisom medzi realnymi kaskaderskymi kuskami a trikmi, ze na prvy pohlad neviem rozoznat, co je trik a co realny kusok, takze som si ich vychutnal. A to aj vdaka prehladnej kamere a strihu. Aj dnes vznikaju spickove oldschool akcne sceny. Len skoda, ze v takych imbecilnych komediach. 4/10. ()

malylada

Dvě trhlé ženské, které se dostanou do vysoké špionské hry a s řadou náhod jim to docela jde. Prdlá komedie, která střídá slabší momenty s těmi lepšími. S přepáleností se dalo počítat, ale překvapí solidní akce a to jsem opravdu nečekal. Na víc než průměr se to nezmůže, neboť McKinnon je opravdu na přes držku.......5/10 ()

BoPo

Ďalší kus do rady špionských komédií. Klasická zápletka. Dievča netuší, že jej pán Dokonalý je v skutočnosti vrah/agent. Niečo ako napríklad Vrahouni (Ashton Kutcher). Tu na "obzvláštnenie" je dievča sprevádzané, v boji o život, najlepšou kamarátkou. Kate McKinnon mi svojim prejavom naozaj nesedí. Pôsobí ako ženská biela verzia čiernych teatrálnych komikov. Myslím, že české a slovenské televízie našli pecku pre svoje opakované vysielania. ()

MoiJe

Prekvapivo zabavne. Komedialne podobne so Spy s McCarthy. Postava Morgan bola trochu prilis a niektore vtipky boli kilometre daleko za hranicou trapnosti, u inych som sa ale vylozene chechtala (ciel su 2 americke blbky, spolubyvajuci v hosteli, posledny telefonat rodicom). Nelutujem pozretie. ()

vurhor

Akční komedie, které předávám čestnou cenu za nejotravnějšího sidekicka za posledních několik let. Zlatej Jar Jar Binks. The Spy Who Dumped Me (neplést si s filmem The Spy Who Shagged Me (Špion, který mě vojel), to je jiná psina), do sebe kombinuje prvky akce, špionáže a komedie, přičemž v jedné z nich docela dost dobře exceluje, zatímco ve zbývajících dvou je na prd. Po stránce komediální je to zoufalství. Přehršle trapných fórů, kterým kraluje zejména nejlepší kámoška hlavní hrdinky, která připomíná extrémně afektovaného studenta činoherního herectví na DAMU. (Jeden z hlavních důvodů, proč si tam nikdy nepodám přihlášku.) Film ale opravdu velice překvapil svými akčními sekvencemi, které jsou popravdě na dost slušné úrovni. Ať už se jednalo o bitky či honičky, člověk má opravdu chvilku pocit, jako by se díval na nějakého Jasona Bourna nebo Mission:Impossoble. Kdyby film tolik netajtrdlíkoval, možná bych přidal i hvězdičku navíc. Plus kdyby nechal oddělat tu příšernou kámošku, možná bych mu i fláknul Dokonalých 5*. Takhle se ale jedná o celkem zábavný snímek, který se však člověku během pár dní naprosto vykouří z hlavy. Průměrné 3* P.S. Mínusové body za to, že film označil písničku "Mmm Mmm Mmm Mmm" od Crash Test Dummies za nehorší všech dob! 😠 ()

corpsy

Kate McKinnon zachraňuje svojou hereckou kreáciou mnohé. A tak isto aj pomerne drsné akčné scény. Som ale rád za každú takúto hollywoodsku hlúposť, ktorá chcel len baviť, aj keď jej to nejde po celý čas. ()

ConanVJ

Ale jo, není to nudný jak jsem se trochu obával. Akce je zde hodně a obě baby celkem válí. Vtipný scény jsou zde taky. Jen to zapadne do průměru žánrovek a za pár dní si na to ani nevzpomenu. 50% :) ()

maddy

Škoda tej dvojhodinovej stopáže, ktorú hlavne v druhej polovici nie je veľmi čím vyplniť a tak začína haprovať tempo. Inak prekvapivo slušná komédia, s prekvapivo až priveľmi dobre natočenou akciou, prekvapivou občasnou brutalitou a neprekvapivo zohratou dvojicou Mila Kunis a Kate McKinnon. Keby Susanna Fogel nechala v strižni takú polhodinu materiálu, kde je Kate McKinnon až zbytočne nasilu trapná, než vtipná, mohla z toho vzniknúť svižná. nadpriemerná deväťdesiat minútová akčná komédia a jedno z prekvapení roku. Pri tejto dvojhodinovej stopáži a niekoľkých zbytočných scénach však len o niečo málo lepší priemer. 3* (6/10) ()

Vxxx

Jsem velice mile překvapena. Čekala jsem totální blbost a dočkala jsem se sice střelené, ale velice vtipné komedie. Akce i humor jdou ruku v ruce po celé Evropě, což bylo osvěžující. Mohlo by to být o chlup kratší, a občas se zapomíná na logiku, ale na zasmání fakt dobrý. 4* ()

italka63

Prvních dvacet minut neskutečně užvaněných a uječených, nutno brát vše s velkou nadsázkou,některé scény však vyhlížely velmi dobře,třeba sekvence souboje dívek na hrazdě. Hlášky hodně pubertální, tři hvězdičky s hodně odřenýma ušima. ()

scroochy

První třetina je našlápnutá, ale pak se dost zpomalí, začne se zbytečně překombinovávat a celé je to moc dlouhé. Ale je v tom slušná akce a spousta povedených vtípků, takže ve výsledku spíše pozitivní dojem. ()

IceQueen

Zasmiala som sa raz a to v momente, keď som zistila, že mám pred sebou ešte druhú polovicu filmu a koniec v nedohľadne. Za to, že amíci tak okato priznávajú, akým dementným národom oni sú, im udeľujem tri čestné cípy. ()

M.i.k.e

nedávný (a povedený) Spy ukázal,v rámci soudobé komedie neokoukanou cestu a Spy who dumped me z ní dost těží.Vlastně se tu ve spoustě věcí dost kopíruje.Ani tady se tvůrci nebojí "vážnějšího" tématu,celkem dost se tu umírá,stejně jako se kopíruje zapojení civilistů do špionské hry a vlastně i hlavní padouch.Přesto ovšem tento špión zůstane ve stínu toho předešlého.Vinu na tom nesou jednak nepříliš fungující humor a druhak obě hlavní představitelky.Mila Kunis se snaží,ale rozhodně umí být lepší.Kate McKinnon je pak kapitolou sama pro sebe.Je to pro ní sice nejnormálnější role ve které sem jí viděl,ale tím jak se snaží krást scény pro sebe tím že zběsilé přehrává do trapnosti kladné body nezískává.Osobně budu radši když se bude držet SNL,kde jí to sedí mnohem víc...60% ()

honajz2

Překvapivě tahle komedie fakt funguje, i když zkrátit ji tak o půl hodiny by rozhodně filmu prospělo a třeba i dalo tu pátou hvězdičku. Dobře jsem se u toho pobavil, několikrát zasmál nahlas (což je co říct, komedií, kde bych se smál nahlas je málo), i ten příběh byl fajn, hlavní hrdinky dokonce ani nebyly tak otravné, jak jsem se obával... Fakt, takovéhle příjemné překvapení jsem nečekal. A rozhodně mi to zvedlo náladu. I ta akce je natočená celkem dobře, soundtrack (když je), tak tam pasuje dobře, fakt, jsem spokojený. A část v Praze byla taky super, i když Nové Hodějovice taky super, i když jim film věnoval sotva vteřinu. 4* ()

Havaj8

Akční pasáže překvapivě dobrý, humor spíš trapnej. Třeba to víc sedne bandě kámošek, ale já se teda moc nezasmál. Ničím extra mimořádná ženská špionská akce. Mila Kunis ať dál hraje v romantikách. Co hodnotím sympaticky, je zmínka Ústí nad Labem a Litoměřic. To nás rodáky potěší, že se o nás ví i ve Státech. ()

Figu

Né příliš vydařenej pokus o akční komedii, kterou především maximálně przní humor na bázi stupidity a trapnosti v podání hlavních hereček. Jinak ty akční pasáže nebyly zase tak úplně marný. Ovšem paní Fogelová - takový filmy mají mít nanejvejš hodinku a půl. Tenhle kousek byl až moc dlouhej. 50% ()

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům