Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

Primavera

Konečne akčák pre baby. Chlapi aspoň môžu očumovať sexi Milu Kunis. Kvitujem európske prostredie vo filme. Keď vo viedenskom podniku zaznelo "Guten Morgen" a Morgan sa chytila, že "Guten...." a prečítala si menovku čašníčky, aby bola rovnako milá, šla som do kolien. Takisto super scéna v turistickej nocľahárni, kde tlstý pako vpadne do izby, kde agent v strehu vytiahne zbraň a baby pasujúce sa za špiónky, takisto a chlapík len sucho skonštatuje, že ahá, jasné, americkí turisti... Vtipné akcie a plus tá "strašná európska gotika" vytvorili slušnú komédiu. ()

Maximilianus

Zo začiatku film dokáže ako tak príjemne prekvapiť a potešiť, ale pred polovicou stopáže sa už jedná o klasickú americkú kom...film. Je fajn, že podobne ako Spy z roku 2015 si neberie moc servítku pred ústa a ukáže aj penis, prípadne sa neštíti trochu pritvrdiť v akcii. Mila Kunis pôsobí staro a unavene, ale hlavne je nudná. Aspoň, že má po svojom boku Kate McKinnon, ktorá to všetko zachraňuje. Ďalším príjemným spestrením je cesta po niektorých európskych metropolách a také detaily, ako česká pieseň pri zábere na Prahu, prípadne české titulky v správach počas reportáže v českej tv. Na trojročného Spy sa tento film nechytá ani náhodou, ale pozrieť sa to dá. Samozrejme rozuzlenie na záver je úplne nelogické a odfláknuté, ale oukej, dá sa to prehliadnuť, aj keď je to škoda. 6,2/10. ()

Psycho.R

Kate McKinnon by měli zakázat, aby se pokoušela být vtipná, protože je to trapnost na pochodu. Jinak takovej průměr, Anderson je pro takovej film škoda, ale složenky se platit musí. ()

Acrobat odpad!

Zamotaná, rozumej z prstov vycucané twisty na pobavenie, primitívna zábava, kde scénu s kopou mŕtvych strieda scéna, či si to balíš hovno do ruky, či nejaké iné americké vtipy o výkaloch. Opäť bola potreba nejako asi spopulárniť tajné služby a ku krvavej prestrelke pridali stereotypné veci o Rusoch, ISIS či čo ja viem čo. Čechom akurát môže stáť z toho, že sú tam opäť, Európa opäť vyhráva (je tam manuál Božeeee a dve trhnuté Američanky vreštia). Fogel skrátka emancipáciu o obrezaných mužov k prijatiu tých dvoch do tajnej služby (!!) zvládla tak ako očakávali americkí producenti, diváci a ja. Len ja trošu inak. Blud nedoziernych rozmerov, ktorý varí zo stokrát videného a trápneho. FIlm si môžete vsunúť do zadku alebo predku, podľa toho či ste ako diváka Mila alebo nie. (videné 22.1.2019, Jojcinema archív) ()

Likan7

Přítelkyně to označila za "uječenou pitomou komedii, která není vtipná" a má vlastně úplnou pravdu. Pustil jsem si to hlavně kvůli mý oblíbený Mile Kunis, ale i ta tady byla na přesdržku, stejně jako její kámoška. Humor se na můj vkus dost často dostane do vod totální trapnosti. Přitom mi přijde, že by stačilo jen sehnat lepší a hlavně sehranější herečky. ()

Ceberus

Tak předně je třeba upozornit, že se nejedná o nějakou roztomilou rodinnou komedii, jak se může zdát z traileru, ale má blíže ke špinavým tarantinovkám, které se neštítí vulgarit a násilí. Ne že by to mně osobně vadilo, ale jsou lidi, kteří by mohli být nemile překvapení. :-) Těch pár pubertálních vtípků se dá přežít, ale i tak jsou důvodem, proč mé hodnocení není vyšší. Krátký pobyt v Praze potěší. ()

rublik05

Vzhledem k faktu, že je tento film poměrně jednoduchý bez nějakých větších dějových složitostí, mě překvapivě vůbec nenudil a docela jsem se i pobavil. Z dvojice hlavních hereček mě nejvíc bavila Kate McKinnon, která je díky své ulítlé a trefené postavě mnohem výraznější než samotná Mila Kunis, a krade si tak celý film víceméně pro sebe. Humor, ač místy velmi jednoduchý a trapný, zde docela funguje, film je plný vtipných scén a dalších komediálních prvků. Překvapily mě také akční scény, které jsou na komedii velmi dobře natočené a zpracované. Postavy jsou vesměs slušně zahrané, příjemně potěšil i záporák v podání Ivanny Sachno. Původně jsem očekával nudnou, trapnou americkou rádoby komedii, ovšem snímek předčil veškerá má očekávání a shlédnutí rozhodně nelituji. 6/10. ()

Shitonit

Víc akce a legace se asi už do ničeho nenacpe. Je to vo tomto: Dvě kočky jsou děsně in, na jednu se jakože vysere nějakej ťulpas. Ona je nasr.. a ta druhá jí dává rady. Do toho tohle, támhle a bleskově se to zamotá, ťulpas se vrací na scénu, jinej ťulpas ho sejme, a procestujeme celou Europu, kde se samozřejmě ťulpas č. 1 vrací, do prdele klaďas? Záporák??? dyk byl chvíli mrkef ... to je fuk.... no, neeeeekonečně nonstopuózní střílečky, řežby, furt se to mění, zamotává, mixuje, že do poslední chvíle vim prd, kdo je s kým a proti. No já proti nemám fakt nic, páč stačí nepatrně povypnout mozog, a dle mého skromného násoru, to je na vícero shlédnutí bez sebemenšího nasrání. ()

vetsinezobri

Překvapivě dobrá zábava. Originální automobilová honička. Nadupané kaskadérské kousky. Ale výpadky v tempu filmu a s tím související přepálená stopáž. ()

Alois88

3,5* - jo je to sračka, ale bavil jsem se dobře. Vtipné situace, skvělé akční scény a R-kový rating tomu vyloženě slušel. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Jednoznačný tahoun - Kate McKinnon! Její přitroublé hlášky a chování bylo perfektní. Bohužel, poslední půlhodinka prozívána...sebevražedná stopáž a děj se točil v kruzích. ()

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům