Happy!

• USA Happy!
USA, (2017–2019), 12 h 33 min (Minutáž: 39–48 min)

Předloha:

Grant Morrison (komiks), Darick Robertson (komiks)

Christopher Meloni, Patton Oswalt, Christopher Fitzgerald, Ritchie Coster, Lili Mirojnick, Patrick Fischler, Joseph D. Reitman, Gus Halper (více)

Série(2) / Epizody(18)

Bývalý polda, alkoholik, který se živí jako nájemný vrah, se bojí, že mu přeskočilo, když ho komiksový jednorožec začne nutit, aby zachránil holčičku, kterou unesl Santa. (Netflix)

Miroslav.Zac

Šílený, brutální, humorný a sarkastický seriál, kterému není nic svaté (viz vybuchující jeptišky) s absurdně nesourodou dvojicí hlavních "hrdinů. Nechápu, jak mi tahle perla mohla uniknout. ()

Mykie

Našlapaná komiksová šílenost ve které se snoubí elektrizující ulitlost Briana Taylora a opojná genialita Granta Morrisona. Chrise Meloniho si pamatuji tak okrajove ze zákona a pořádku, ale tady dokazuje, že je to setsakra nedoceněný herecky materiál. Tohle je asi jediný seriál kde s hlavnim hrdinou život opravdu doslova vyjebal. Vynikající práce a nechci aby to někdy skončilo. ()

d-nao

Zial, po brilantnej serii cislo 1 prichadza sklamanie roka a tak pri hodnoteni Happy! ako celku padame na 3*. Druha seria nemala byt radsej nikdy natocena! Dokonca aj nosne postavy sa stavaju maximalne otravne (Blu, Smoothie, Amanda..). ()

Hanzell

Upřímně... Tohle muselo být za pět... Hustodémonsky krutěpřísná řežba s dětskou tématikou, imaginární ťuťuňuňu chlupatí jednorožci, nemluvňata v mikrovlnkách, pedofetišmagoři, obří zalomený dilda v... však vy víte kde... Ti dva, Morisson s Taylorem, mám takový tušení že jednoho dne vstali levou nohou a nedopatřením upadli xichtem do toho nejhustějšího matroše na planetě zemi. Takovou magořinu totiž průměrní a střízliví hošani prostě nemůžou být sto vymyslet... Prostě ne... Geniální!! ()

DerfelCadarn

Tak tohle je dobrej úlet. Představte si Stablera jako totálně vychlastanou trosku, která už věří jen v alkohol a nepořádek, jak vyrazí zachránit unesenou holku a vůbec se s tím nesere. A u toho mu pomáhá imaginární jednorožec, který tak trochu vypadá jako potomek oslíka a dračice ze Shreka. Připravte se na cestu plnou krve a mrtvol při které potkáte snad ty nejúchylnější postavy, který dokáže hlava scénáristy stvořit. Nejvíc jsem si při sledování vzpomněl na The Boys a Mandy s N. Cagem. ()

wwwFINKcz

... to není chlubení, to je konstatování. Mám docela slušný fimový a hudební, snad i všeobecný rozhled. Tohle je tak neskutečně kreativní záležitost, s takovou spoustou odkazů na ikonický věci, přitom tolik neotřelý, kdy si říkáte, teď to bude tak a tak.. ale ono je to přesně naopak (i když si to domýšlíte třeba "natřetí" dopředu). Naprostej skvost. Ano, jsou tam trošku hluchý místa, někdy to fakt vyzní "doztracena", ale jako celek? Naprostej průplach všech tělních cest, osvěžující, netypický, plný "jinýho" kyslíku. Btw. po chvilce si na ten teror zvyknete a prostě to nebolí (a to já jsem fakt docela citlivka). Je to moc moc moc dobrej počin. Hrozně bych chtěl vidět víc (a to i po 3. sérii). ()

Falanx

92% Modrý roztomilý jednorožec poletující v 3D kýčovité formě. Dech beroucí výbuchy brutální akčnosti, hlášky, frky a ještě je to kvalitní krimi. No nekupte to! ***P.S. Stažení z kůže nevypadá tak hrozně dokud ho nevidíte v reálu  a nevzpomenete si jak jste si udělali v sedmi letech bebíčko na kolínku (cca 1 cm čtvereční- celá lidské kůže má 160 000 cm čtverečních) - jauvajs . ()