Pět let potom, co strašlivá, nevídaná síla většinu lidí přiměla k sebevraždě, se jedna z přeživších se dvěma dětmi odhodlává k zoufalému pokusu o útěk do bezpečí. (Netflix)

Kodousek

Tenhle film z člověka vymačká emoce pod tlakem, nastolí mnohé otázky a hlavně děsí, až do morku kosti. Zde se ukázalo, že brilantní dílo nepotřebuje mega-rozpočet. ()

Krupe

Není to špatné, ale A Quiet Place je lepší, takové jakési více "uvěřitelnější". Prostě poslepu po řece se dvěma dětmi ale fakt néé... ()

MartinSTFC

Chvílemi poněkud nudné a občas postrádající veškerou logiku. To se sice od filmů s podobným žánrem dá čekat, ovšem zamyslet se nad určitými scénami tvůrci filmu skutečně mohli, aby nevypadaly tak hloupě. Ovšem nápad, i když ne vlastní, se povedl. Pro mě je Tiché místo stále tou lepší volbou. ()

Tess92

Na tohle je se dívala a moc jsem nad tím ani nepřemýšlela, takže jsem si to celkem užila. I když je samozřejmě škoda, že zrovna tu zajímavou část, tady ty začátky přežívání, všichni tak rádi vynechají. ()

skrob

Řada lidí to srovnává s Tichým místem. Můžeme se přít jestli víc nelogických věcí bylo v Tichém místu nebo v Bird Boxu. Já jsem každopádně během sledování Tichého místa moc nelogických věcí nevnímal, protože mě ten film od začátku zaujal a až do konce "nepustil". Zatímco Bird Box má hodně hluchých/užvaněných míst takže mě cca po 10 minutách přestal napínat a to si pak člověk začne všímat jaké tam jsou kraviny - 24 hodin na řece a peřeje se zavázanýma očima? Běh lesem? Vážně? Ale no tak... Navíc to má přinejmenším o půl hodiny víc než Tiché místo a ta půl hodina je plná ... vaty. ()

lubica1995

Zaujal ma na úvod chladný vzťah k deťom, ktorý som pochopila samozrejme až k záveru. Spracovanie bolo príjemné a vôbec mi nevadilo, že by film mohol mať ešte aspoň pol hodinku po záverečnej minúte. To bolo zámerom a ja to schvaľujem. ()

semtamfor

Velmi příjemné překvapení. Když jsem četl anotaci k tomuto filmu, tak mi přišlo, že jen uvidím něco, co už v poslední době nacpalo na plátna několik lidí na různé způsoby (všechny ty zániky, apokalypsy, chytání se posledních stébel lidstva - ideálně ideálů zakořeněných v ústavě ústavu USA). Ale tohle v sobě má takovej ten kus opravdový lidskosti. Touha žít, přežít a pokud možno poslat něco i dál. Kvůli tomuhle mám moc rád i Cestu. Sandra Bullock není zrovna moje oblíbená herečka, ale tady se mi líbila hodně. Neviděné zlo se sebevražednými následky funguje výborně a napínavě (v DrD byli nevidění vždycky příšerná věc) ()

fabregas1

Samotné zlo neuvidíte, ale na filmu to napětí neubere a atmosféra se dá místy krájet. Bird Box je podobný filmu Stalo se, zafouká, pohnou se větvičky a pak už jen čekáte, jak se kdo sejme.Takže pokud nejste blázni tak zavázat oči a hurá na výlet. ()

Yamatosan

Slušné sci-fi (horor fakt ne), ač se vyloženě nabízí srovnání s Tichým místem, pojetí je natolik jiné, že nejde o nějakou kopírku. ()

Naby

Zprvu to melo celkem slusny uvod a pokracovalo to v celku napinavem duchu. Spousta zajimavych myslenek a napeti se postupne az skoro nehezky ;-) stupnuje. Pak jsem byl az do konce napnutej jako struna. Bavil jsem se opravdu slusne a jeste ted jsem ve stresu z toho napeti. Pro milovniky lehkeho scifi a velkeho napeti jednoznacne k doporuceni. Celkem 4,7* ()

Baldfee

Pamatujete, když jste si jako malí hráli na slepou bábu? No, tenhle snímek je na stejný bázi, jediná změna je v tom, že vy si dáte tu pásku přes oči a zdrháte před něčím, o čem se ani za dvě hodiny sledování filmu nedozvíte jak vypadá. Čekal jsem od tohohle mnohem víc, když jsem před rokem slyšel od všech okolo, jak je to ještě lepší kousek než Tiché místo a další srance. Jsem si úplně říkal "Okok, A Quiet Place bylo skvělý a tohle má být ještě lepší? Well, well, well, sem s tím!" Schválně jsem si se zhlédnutím nějaký ten pátek počkal, až kolem nebude takové halo, a pak si to v klidu pustil. Musím říct, že po zhlédnutí jsem byl opravdu zklamaný, čekal jsem totiž pořádné napětí na každém rohu, doprovázené krev tuhnoucí v žilách hudbou, jenže ničeho takového jsem se nedočkal. Co už, škoda. I přes tohle všechno si ale ode mě snímek odnáší úctyhodných 68% a aspoň za jedno zhlédnutí si myslím že stojí. ()

TT1905

Upřímně nerozumím tomu vysokému hodnocení všude kolem. Ve srovnání s knižní předlohou je to naprostá tragédie, většina změn oproti původnímu příběhu je na škodu a naprosto ničí atmosféru. Byť to není špatně natočené, je to pro mě obrovské zklamání. ()

pencho

Z tohoto filmu je pro mě dobrá prakticky jen scéna s Poptarts, kde dětem illustruje na nejumělejší potravině jak chutnají jahody. U toho jsem se zasmál jinak fakt nic moc. ()

Martens14

Polovina filmu nudná, zbytečně dlouhé, atmosféra sice dobrá ale chybělo tomu více napětí. Má to dvě časové linie, a to mě nesedí. Jinak film bez vysvětlení, že někdo někam dojde a konec...třeba. Konkurent "Tiché místo" je lepší. ()

JJaannee

Příběh je napínavý od začátku do konce. Je to i doják a tak si připravte kapesníčky. Skvělé herecké obsazení a po dlouhé době mě bavil film se Sandrou Bullock. Takže se pozorně dívejte. ()

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

29.05.2021

V pasti dostane španělský spin-off

V pasti dostane španělský spin-off

15.03.2021

Thriller Bird Box neboli V pasti od streamovací služby Netflix zaznamenal v roce 2018 ohromný úspěch. Snímek se Sandrou Bullock tak okamžitě dostal objednávku na sequel, jenž bude adaptací knižního… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)