Pět let potom, co strašlivá, nevídaná síla většinu lidí přiměla k sebevraždě, se jedna z přeživších se dvěma dětmi odhodlává k zoufalému pokusu o útěk do bezpečí. (Netflix)

BStone

Výborná Sandra Bullock v thrilleru o neznámém nebezpečí. Stačí jeden pohled a život končí. Ovšem neplatí to pro všechny. Parádně dávkované napětí a hororová atmosféra se filmu rozhodně nedá upřít. Některé přehnané scény, zejména sjezd řeky poslepu taky ne. Každopádně Netflix nám přináší nadstandardní dílko, které má dobré herce, dobrý příběh i dobrou režii. Díky za ně. 75% ()

mikomus

Další pěkná podívaná od Netflixu. Slušný apokaliptický nápad v čele se Sandrou, kterou spíše výdáme jiných žánrech, ale tohle jí teda sedlo. ()

kudryj

Pokud to takhle půjde dál, Netflix strčí všechny hodně hluboko, slušná atmosféra, prolínavý děj taktéž není rušivý, herci perfektní, film udržuje pozornost od prvních minut. A těch pár nelogičností a předvídavost děje se v tomto případě dá odpustit. ()

Hidoshito

Každý si na tom určitě najde spoustu věcí, co by zkritizoval, ale mně se to jako celek velmi líbilo, mělo to spád a ani chvíli jsem se nenudil. Dokonce ani ty děti mi tam nevadily, což je obvykle kámen úrazu většiny filmů. V porovnání s "příbuzným snímkem" A Quiet Place o dost lepší! ()

marcoss

Sandra Bullock v horore? Tak to si musim kuknut. Kukol som, a ostal som velmi milo prekvapeny. Namet je uplne vynikajuci, presne taketo typy filmov, ako napriklad aj Udalost od Shymalana, ma velmi bavia. Zmaknut to bolo cele celkom super az na par nelogickosti s ktorych som ostal trosku ... na pochybach ci nedam o hviezdu menej ( soferovanie s navigaciou a asi pat krat sa opakujuci pohlad na znechutenu posadku ked presli cez mrtvoly), ale u mna si dej, napatie, myslienka na konci, ako aj spojenie Bullock a Malkovicha nakoniec tu stvrtu hviezdu zasluzilo :) Odporucam si pozriet :) ()

kicsim

Dnes som tento film dopozeral, len kvôli tomu ako bol ospevovaný. Film, výprava filmu, herci všetko super, nikto to tam herecky nekazil alebo by mi vyslovene vadil. Dej filmu držal ma to v napätí celý čas. Aspoň nám dali tvorcovia filmu malú školu prežitia, keby nám chýbal jeden zo zmyslov a to zrak. Myslel som si, že sa na konci filmu trochu odhalia, že čo to vlastne bolo (démoni? chemická zbraň? ufónci? alebo nebodaj božia ruka) , čo spôsobuje tie sklony k samovražde a menia sa im zreničky. Možno sa to dozviem ak by bolo pokračovanie :) ()

Aljaska_

Tiché místo bylo fakt nuda, tohle se mi naopak líbilo velice. Nevím jestli je to hlavně tím, že Emily nemusím a Sandru naproti tomu zbožňuji ale tady to moc pěkně odcejpá, dětičky mě neštvou ikdyž klasicky komplikují situaci, Sandra je drsná, Rhodes je sličný a Jovovič je boží. ()

hujerita

Tak to bolo celkom slušné. Fajn zahraté aj atmosféru to malo a celkovo super. Dokonca sa my to páčilo viac ako Tiché miesto. Sandra tam bola vážne dobrá. Veľmi ma tento film potešil. Lepšie štyri hviezdy. ()

LadyCarousel

Zpočátku jsem si říkala, že mě asi nebude bavit se dvě hodiny dívat, jak má někdo pásku přes oči. Pak mě ale překvapila celková dějová linie prolínání současnosti s minulostí. Tomu filmu nic nechybělo! Lovestory, příšera, děti, zabíjení, psychouši, dojetí, zklamání, zrada, pár (doslovných) zaškobrtnutí... Hned mi na paměti vytanulo Tiché místo, což asi každému, kdo ho viděl, ale musím s rukou na srdce říci, že tohle bylo o kus lepší. I když se rodilo všude:D Laťka pro rok 2019 je nasazená proklatě vysoko a nevím, zda tento film něco sejme z pomyslné příčky viděno TOP 2019 ()

im8

Za mě určitě slabší než Tiché místo. Jestli tam mělo být na konci nějaké sdělení, no nevím. Asi jsem se díval na jiný film. A nikdo mi nevymluví, že řízení auta se zaslepenými okny pomocí navigace je volovina měsíce. Což je ostatně sjíždění peřejí naslepo také. ()

Ruben

SPOILER ALERT .............................. Jako průběh filmu ok, vše se tak nějak ještě dá. Nemám problém ani s tím, že se defakto "nic nevysvětlí", ale Susanne Bier už asi ztratila všechny svoje kvality, protože obzvláště v závěru se celý film totál domotá. .............................. ULTRA SPOILER ALERT .............................. Po tom všem, Malorie dovede děti umělýho bezpečí, který je naprosto přiblble prostě jen z většiny tvořený slepými, najednou všechno krásný a pomyslnž zlo, který zlikvidovalo většinu populace, si asi řeklo, že tedy na tohle místo sere a nechá ho být. Lidí tam jsou dobrých 200, spíš asi i víc, ale celý to působí tak uměle, že se mi ani nechce přemýšlet nad tím, čím se všichni živí, jakou asi mají budoucnost a už vůbec ne, že tu chvíli je vše zapomenuto a najednou prostě vše zalito sluncem. Celý fim nebyl ani zdaleka Áčkový, ale konec je podstrčený Béčko. ()

majorzeman13

Slabší,horší než podobné Tiché místo a též taky delší fimová stopáž snímku !! Jinak jde o dobrou podívanou +herecké obsazení v čele S. Bullocka Johnnem Malkovichem. ()

maro0902

tneviem prečo mi niekto alebo niečo vymazal hodnotenie a komentár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ktorý som tu mal asi mesiac už, ale tiché miesto je o tri ligy vyššie ako tento blud!!! ()

arnaeth

dost nuda, oproti quiet place natiahnute az az... casto sa tam pobehuje lesom s paskou cez oci. dva krat zakopnu ale ani raz nikto nenabura hubou do stromu. samozrejme sa od tvorcov nic nedozvieme, akurat ze k slepcom blazni este nedosli. ()

Monika95

Mám ráda komedie se Sandrou, proto mě překvapilo, že se hororu zhostila moc hezky. Jo, bylo to sci-fi, občas ujetý. Ale tak reálný, že jsem se bála vyjít na balkon a "podívat" se :D. ()

C.A.T.

Takový čistý průměr. Nebylo to nic, co by už někde nebylo, chvílemi pitomé chování postav. Nezanechalo to ve mě nic extra, takové nemastné, neslané. Víckrát se na to nepodívám. Moc nerozumím tomu věhlasu kolem. Tiché místo bylo jiné kafe.3* ()

lu.ger

Sandrě Bullock sluší sci-fíčka, V Gravity byla parádní a tady též. Snímek mě připomněl Arrival, ačkoliv zde na soundtrack nebyl kladen důraz, navodilo to ve mně správnou ztísněnou komorní atmosféru. Škoda jen, že jsme se více nedozvěděli o emzácích nebo proč sem vlastně přišli.. Každopádně velmi zajímavé. ()

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

29.05.2021

V pasti dostane španělský spin-off

V pasti dostane španělský spin-off

15.03.2021

Thriller Bird Box neboli V pasti od streamovací služby Netflix zaznamenal v roce 2018 ohromný úspěch. Snímek se Sandrou Bullock tak okamžitě dostal objednávku na sequel, jenž bude adaptací knižního… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)