Pátrání

• USA Searching (více)

Karbos

Jop, proč ne, krimi-thrillerum sice moc neholduji, ovšem tohle bylo opravdu originálně ztvárněno a závěr byl opravdu překvapivý a to je u krimošky základní parametr. S respektem **** Btw láká mě to shlédnout ještě jednou, teď když to všechno vím, by to byl hned od první scény s policistkou úplně jiný film a vědět dopředu pointu vůbec není na škodu ba naopak. ()

KolarikKing

Vynikající krimi thriller. Originální a od začátku do konce napínavý. Hvězdička navíc za konečný zvrat, který jsem doopravdy nečekal. Pohled skrz obrazovky a displeje byl v pohodě. A je tu krásně vidět, že na internetu a hlavně na sociálních sítích se dá najít úplně všechno. 9/10 ()

jackalsc

Zase po dlouhém čase film, který mě odpálil ze židle. Originální prostředí filmu, velice plynule zkonstruované a jednotlivé logické střípky pěkně zapadají postupně do sebe. Film má naprosto fenomenální hudební doprovod, který je perfektně sladěn s přítomnými emocemi a obraty. Na závěr, film dává velmi dobré poselství, že ne vše co se v dnešní době na první pohled zdá je pravdou a člověk by měl hledat co nejvíce informací vždy z dvou stran, proč daná osoba jednala tak jak jednala, než jí konfrontuje či si o ní udělá u sebe obraz. PS: Za všechno může americký health care system, já to říkám furt :) ()

hony23

Zajímavý experiment, kdy se celý film odehrává na monitoru počítače. Otec pátrající po nezvěstné dceři prohlíží její sociální sítě, videa a konverzace, do toho probíhají videohovory s policistkou či s kamarády dcery. Oceňuji odvahu pojmout film takto netradičním způsobem, ale výsledek mě nijak nenadchnul. ()

Kecana

Velmi příjemné krimi, které zaujme problémem současné doby - sociální sítě a anonymita, kterou umožňují. Film má dobrou dynamiku už od začátku a konec překvapí. Nudit se určitě nebudete. 7/10 ()

PTuranyi

Veľmi dobrá v podstate kriminálna dráma, aj keď hlavnou postavou nie je detektív, ale otec dospievajúcej Kim, ktorá zrazu z večera do rána zmizla nevedno kam. A hoci má pátranie prideleného detektíva resp. detektívku, veľkú porciu informácií získa otec Kim svojou šikovnou prácou s vyhľadávačom a sociálnymi sieťami. Práca s počítačom a elektronická komunikácia je všeobecne dôležitou a zároveň originálnou zložkou filmu, Pomocou nej sa ponára do klbka spletitých vzťahov postáv, aby sme objavil, že vlastne svoju dcéru tak celkom nepozná. Zároveň sa tvorcom podarilo pomocou záberov na komunikáciu v aplikácii výborne vyjadriť emócie. Produkcia je kvalitná, takže príbeh má dobrú atmosféru a množstvo dramatických momentov. John Cho s ostatnými hercami hrá presvedčivo a bez zbytočného pátosu. Trochu viac napätia a hry s atmosférou by však film mohlo ešte vylepšiť. 75% ()

Joshua2121

Šiel som do kina na film s klasickou zápletkou, natočený zaujímavou formou a dostal som mega prepracovaný príbeh plný originálnych zvratov a natočený tak originálne a pútavo, že som si každú minútu filmu vychutnal fakt naplno. Môj nový adept v TOP 10. :) ()

Capri2016

Kriminálny thriller, ktorý sledujeme cez sociálne siete. Tiež komunikácia medzi otcom stratenej dcéry a vyšetrovateľkou a svedkami prebieha cez sociálne siete. Film, ktorý ukazuje vplyv IT a sociálných médií v dnešnej dobe a určite aj v budúcnosti. Veľmi zaujímavé a originálne spracovanie príbehu. Zápletka graduje pritom ako otec odhaľuje z archivovaných príspevkov na sociálnych sieťach život a pocity svojej dcéry. Vyústenie zápletky je bohužiaľ trochu predvídateľné. Ale originalita sprostredkovania tohoto kriminálneho príbehu cez kameru počítača a mobilu je pokroková. Mňa príjemne prekvapil v hlavnej úlohe otca John Cho, ktorého poznám skôr ako komediálneho herca. ()

Labacan

Páčilo sa mi to.. Síce som 90% percent zápletiek dokázal uhádnuť skôr ak sa stali, ale moderné spracovanie a výkon Johna Choa, ma predsa len v hodnotení kúsok posunul,,, ()

LadyKarol

101 minut uteklo jako lusknutím prstů a na konci filmu člověku zůstane pusa dokořán. Absolutně nečitelný příběh. Jednoznačně TOPovka! ()

Spo

Z počátku jsem si nebyl jistý, za mi bude vyhovovat zvolený formát (pohled z monitoru), ale byl jsem příjemně překvapen. Film má spád a neustále vás drží v napětí co se stane dál. ()

tucnakomet1

Dojemný, napínavý a jedinečný příběh o otci, který se za všech okolností snaží najít svou dceru... Film mě mile překvapil, protože na to, že byl točený převážně z displeje počítače, nebo nainstalovaných kamer, tak je pěkně sesynchronizovaný. Je točený tak, že člověk nikdy nevěděl, co právě může nastat. Líbilo se mi, že otec spolupracoval s policií ( což u filmů s pohřešovanými členy rodiny většinou nebývá), nabylo to tak dojmu, že se něco takového opravdu může stát a celý děj se vnímal reálněji. Musím pochválit: střih, kameru, scénář a samozřejmě i skvěle zahrané hlavní role. 90% ()

zekon

Netřelým způsobem zpracované klišé, nicméně velmi dívatelné a zajímavé. Vše poplatné dnešní době a někteří se určitě budou divit co se dá zjistit z jednoho notebooku. A skvělý zvrat na závěr, dobrá práce. ()

Lukets

Bohužel provedení filmu naprostá hrůza, ze začátku pohled na monitor do oken kamer, internetu facebooku nevadí, ale že to takto vydrží celý film? Nesmyslnost sama o sobě, jste v pokoji děláte něco na PC a na monitoru máte v rohu kameru, která na vás míří a koukáte na sebe, policistu, který vede případ vaší ztracené dcery nikdy osobně nevidíte, jen sní voláte přes kameru. Ztratí se vám dcera, jen sedíte a pátráte přes počítač, nevyjdete z pokoje, též záběry na zpravodajství v televizi nemožné, nesmyslné. Klikání, video hovory pohled do mobilu, počítače fajn nápad, ale ne na celý film. Když pominu zpracování a vizuální stránku filmu, tak scénář a závěrečná zápletka a její vyostření převládá, proto hodnotím čtyřmi hvězdami, a to opravdu s odřenými uši. ()

Neel

Je to sice originálně moderně zpracovaný, pěkně to vodsejpá, ale... tak absurdní vyústění, který nemělo hlavu ani patu, jsem fakt nečekala, hodinu a třičtvrtě trvající honba za tak nesmyslným závěrem byla jen ztrátou času. PS.: Takhle rychlý připojení bych potřebovala taky. A kdybych se já ztratila, tak mě asi nikdo nenajde, páč mě fascinuje, co všechno dneska lidi ukládají do pc a poustují na soušlmidia. ()

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster