Neuvěřitelná

• USA Unbelievable
USA, 2019, 6 h 29 min (Minutáž: 44–59 min)

Tvůrci:

Susannah Grant

Hudba:

Will Bates

Toni Collette, Merritt Wever, Kaitlyn Dever, Vanessa Bell Calloway, Dale Dickey, John Hartmann, Austin Hébert, Liza Lapira, Kai Lennox, Danielle Macdonald (více)

Epizody(8)

Jedna mladá žena obviněna ze lži o znásilnění a dvě detektivky vyšetřují sérii děsivě podobných útoků. Podle skutečných událostí. (Netflix)

3anitram

Ano - není to akční, není to šokujícně zakrvený a nechutně detailní. Je to pomalý. O to snad i horší. Lze-li to vůbec tak napsat, tak je to snad i jako vlídný. Úžasný herci, dobrý konec, jen by mne zajímalo to heslo-co ještě bylo proboha na tom disku..? ()

Nikol45

Mě se tenhle seriál líbil. Samotné vyšetřování bylo ok. Herecké výkony také v pořádku. Mohlo to být alespoň trochu napínavější, když už je to thriller. Takhle mi to spíše připomínalo jen drama ()

mdf

Uvěřitelný a špičkově zahraný seroš, který se dává na jeden zátah, protože tohle vás fakt vtáhne a samozřejmě sympatická dvojice vyšetřovatelek,tomu dává ty správné grády. ()

Watchmeni vedou Emmy nominace

Watchmeni vedou Emmy nominace