V úvodní epizodě je v noci z protějovské pošty ukraden bankomat. Strážmistr Topinka se vrhne se zápalem sobě vlastním do pátrání po zlodějích. Po několika neúspěšných pokusech o dopadení pachatelů je to nakonec paradoxně Irena, sestřička doktora Elingera, která Topinku navede na správnou stopu. A dá mu tak šanci předvést se i před kolegy z ostravské kriminálky. A to doslova. (Česká televize)

meda2016

Pro začátek laťka na středu. Některé "hlášky" měl mít Topinka tvrdší. Zafačovaný prst velikosti robertka, dobrý a nevyužitý. Sklepácká vsuvka pro ironiky. Asi správný odhad odbočit z linie dr. Martina - Donutila. A jako pitomec si v půlce cituji z jiného filmu: To udělaly ty baby! 55% ()

Franki69

Kategorie odpad je vyhražena pro D.Rapoše, Jetelíny a různé babovřesky. Ale chybělo opravdu málo. Zkusili jsme to, ale další díly hodnotit nebudu, nikdy je (doufám) neuvidím. Klopotné, nevtipné, přehrávané, scénáristicky naprosto pitomé, bez charismatických postav. Nefunguje to ani jako kriminálka, ani jako komedie, ani jako východoněmecká parodie na kriminální seriály. Nedá se na to koukat. Hlavní figura (Robert Mikluš) se mi líbil ve skečích na Streamu, zejména v jeho kuchařské show...Ale jeho strážmistr Topinka s pedofilním kukučem je za trest...Mých 15% si dělí Bartoška, Taclík a Jenoféfa. ()

Sa.sa

LOL Tomáš Topinka to je borec...!!! Super díl plný hlášek, zvláštností, humoru i slušných scének .... Bartoška pěkně koukal jak Topinka vyřešil celý případ skoro sám (teda až na Irenku či Radka)... Ano kam se hrabe Ostrava na Protějov :))))) Paráda, že by si Tomáš už našel konečně ženskou.. ()

Takaru odpad!

Jen neuvěřitelně trapné. TO, co v "Martinovi" fungovalo, tady fatálně selhává. Není se tu prostě čemu smát, což u tohoto formátu je to nejdůležitější. Ani nejmenší náznak originality. Vlastně si nepamatuji, jestli znám otravnější, nudnější a pitomější postavu, než je tenhle blb Topinka. Škoda peněz a především televizního prostoru, už i ČT má svého Soukupa (toho z Barrandova). Čirá 0 ()

vavria01

Rozhodně to nebyl takový průšvih, aby si to zasloužilo odpad, který tu padal ještě v době, kdy díl nebyl odvysílaný. Zatím jsem na polovině, vypadá to jako nenáročná zábava a sleduje se to zatím lépe než Doktor Martin. Velkou zásluhu na tom mají samozřejmě vtipný Robert Mikluš v hlavní roli a krásná Jenovéfa Boková, oba jsou docela neokoukaní a hrají příjemně a přirozeně. Uvidíme, jak to bude pokračovat dále. ()

Cyklojaryn

Úvodní díl se povedl. Tak , jak mě v předchozím seriálu ( Doktor Martin ), lezl Topinka kolikrát na nervy , tak postupem času jsem si na něho zvyknul a musím přiznat , že teď mě prostě baví. Nikdy předtím bych nevěřil , že se na jeho postavě , dá postavit seriál , ale jak je vidět , tak ano. Dokonce se na další svérázné vyšetřovací postupy těším. ()

Thamilka

Bála jsem se pokračování, ale jsem překvapená, jak se to povedlo. Herec Topinku hraje opravdu bezvadně, už od začátku se mi herec líbí. Doufám, že i další díly se povedou... pěkna oddychovka. ()