Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Rád sleduji příběhy, kdy zlo dostává na frak. Minisérie je velmi naivní, ale tak nějak hloupoučky milá.(9.4.2021)

• mira007

Renč vs. Klíma ... čekal jsem lepší výsledek. Nejlepší epizoda je E03.(17.4.2018)

Je to síla, když existují v reálném životě taková monstra, která si vás vytipujou, vetřou se papírově do života a pak čekají až zhrábnou dědictví, které jim nepatří. Navíc tento příběh ve skutečnosti, tak dobrý konec neměl. Je mi z toho ouvej a hodně úzko. Za mě 75%(14.3.2021)

Nejhorší představa na seriálu je ta, že se všechny případy staly. Zatímco pronásledování, moderně stalking, je dnes už, bohužel nutno dodat, běžná věc, první případ je skutečně děsivý. Odkazuje mj. na fakt, jak stačí jedna chyba a byrokracie už vás ze svých spárů a záznamů nepustí. I když v tomto případě to bylo naschvál pochopitelně. Druhá epizoda je už poněkud bizarní. Nicméně seriál by mohl klidně pokračovat a mě by docela bavil. Spojení Simony Stašové a Juraje Kukury by sice časem už bylo poněkud nevěrohodné, ale osamělý mstitel, který se pohybuje mimo policii a pomáhá obětem, to už je seriál, který se vymyká současným kriminálkám. Škoda, rozhodně je to docela oživení.(30.3.2021)

• Cesty timem

Já se prostě už musím smát té ustavičné touze Renčově, točit takovéto horory :-) To už je fakt patologické.(29.3.2021)