Komentáře uživatele soukyd33 k tomuto TV seriálu

Hlavní děj se točí už od prvního dílu kolem soutěže o sto miliónů korun českých, které chce starosta města vyhrát. A tak dělá město co nejvíce pozitivním. To se ale neobejde bez těch nejstupidnějších nápadů. Čeho je moc, to už není vtipné. Chuck Norris je zde jmenován v každém vtipu od Martina Dejdara, a to se prostě nedá. Hodnocení je za všechny vtipné scénky a pár vtipů co ještě neznám. Herečka Lucia Bugalová která je zde jako sekretářka pana starosty Václava Vydry, je asi nejlepší. V každém díle ukázala, jak jsou blondýnky blbé, protože je to už taková vtipná tradice. Nic od toho nečekejte, a pouze se zasmějte když to na vás přijde. Hvězdiček 3***(13.5.2019)

• Sto milionů (S01E01) (epizoda) (2019)

Jako zasmál jsem se, ne že ne. Je to ale pěkná 3,14čovina. Seriál složený hlavně z vtipů. Problém je, že už všechny známé. První díl je praštěný ale možná i dost reálný. A proto je všude takový bordel. Hvězdiček 1*(13.5.2019)

• Dočasný pobyt (S01E02) (epizoda) (2019)

Pořád dokola to samé. Člověk se zasměje, ale nic jiného nečekejte. Všechno je vtip. Hvězdiček 1*(13.5.2019)

• Poradce (S01E03) (epizoda) (2019)

Tak 3. díl je vážně ujetý. Opět jsem se zasmál. bylo zde dost vtipných míst. Hvězdiček 2**(13.5.2019)

• Kalhotkový fantom (S01E04) (epizoda) (2019)

No nevím co si o tomhle díle mám myslet. Ale označení Kalhotkový fantom je TOP. Hvězdiček 1*(13.5.2019)