Reklama

Reklama

Kameňák

(seriál)
  • Slovensko Kameňák

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Děj seriálu vychází ze stejného základu jako předešlé filmy založené na anekdotách. Odehrává se v Kameňákově, v němž sedí na radnici starosta Pepa Novák v podání Václava Vydry. Se svým zástupcem Bohoušem Beránkem, kterého hraje Pavel Kikinčuk, podají přihlášku do celorepublikové soutěže Pozitivní město roku. Ministerstvo slibuje vítězi sto milionů korun. Soutěžící však musí splnit řadu kladných kritérií, jako je rostoucí počet obyvatel, dobrá zdravotní péče, rozvinutý kulturní, společenský a sportovní život, nebo čistota, což se Kameňákovu opravdu nikdy nedařilo. Ovšem starosta je schopen obětovat pro vítězství v soutěži naprosto vše… (TV Nova)

(více)

Recenze (26)

peeteno78 odpad!

všechny recenze uživatele

Kdyby se trošku více zaměřili na vtipy, které jsou koncipované jako dialogy a nešlo tam jen o to že postavy vypráví vtipy, docela by na to šlo koukat. Takhle úplně stačilo posadit herce před zelené plátno, na pozadí jim promítnout třeba záběr na českou přírodu a každý herec by řekl nějaký svůj oblíbený vtip. Vyšlo by to úplně nastejno. Takhle jsme se akorát museli koukat jak koňař Vydra neustále cení zuby, které by mu jeho vlastní koně mohli závidět... ()

Godhaj 

všechny recenze uživatele

,,Vy jste mi to tam blbě napsal, pane starosto!“ Kameňákový seriál trpí mnoha a mnoha problémy. Příběh defacto neexistuje. Sice se často hovoří o jakési soutěži o město roku a milionové výhře, ale to je jen zástěrka pro naprosto nepochopitelně debilní nápady. Zbytek tvoří koláž vtipů, které jsou všechno, jen ne vtipné. Extrému dosáhl Dejdar, jehož postava policisty pronáší pouze vtipy o Chucku Norissovi, což je k nevydržení. Na druhou stranu musím pochválit herce, na kterých bylo vidět, že se opravdu snaží a užívají si to. Nejlepší byla rozhodně Žilková, která do toho dala hrozně energie. Oblíbil jsem si také asistentku Kamilu zahranou slečnou Bugalovou, která má krásný hlas i přednes. Dokonce i hudební motivy se jakž takž povedly a dobře korespondují s blbostí tohoto seriálu. Jinak je to ale stejně naprosté dno zábavy, které se dá zvládnout jen s velkou dávkou sebezapření. ()

Reklama

RypavaDvojka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nebudu tu již opakovat svůj komentář, který jsem napsal po zhlédnutí první série. Seriál mě docela bavil, díly jako samotné byly příjemným odlehčením večerů a jako podkres do pozadí je to dokonalé. Přesto musím vytknout jednu věc, která mě na pořadu namíchla. Ten konec? Vážně? Kdyby seriál končil svatbou a v závěrečných titulcích bylo, že Kameňákov soutěž nakonec vyhrál? Budiž. Ale ta poslední epizoda byla vážně strašná a defacto mi zkazila celkový dojem ze seriálu. Před dílem Svatba jsem si říkal, že bych tento seriál nakonec mohl obdarovat i čtyřmi hvězdičkami. Subjektivní hodnocení okolo 65% by šlo, navíc místní rýpalové si zde již od prvního díly libovali v odpadování a byly by to tedy čtyři hvězdičky z milosti. Po tom, co se ale stalo v poslední epizodě, nemůžu... 55% jako celek a při příštím sledování poslední epizodu s názvem Kocovina vynechávám... ()

JohnMiller odpad!

všechny recenze uživatele

Samoúčelne strieľať vtipy (niektoré síce zábavné iné však trápne ktoré si užijú skôr tí skoršie narodený ktorí radi spomínajú na staré časy) a ani sa nesnažiť ich zakomponovať do deja, keďže netreba lebo tv divákom je to v podstate jedno, považujem za trápnu zlodejinu ktorú dokáže dať dokopy úplne každý. Stačí pokradnúť pár vtipov a dať to prečítať neherecom. Fuj. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tak není nic dojímavějšího než vidět zdejší nedodělky jak od prvního dílu sypou všemu co má v názvu Kameňák odpad. Opravdu přemýšlím nad lidmi, kteří se dívají na něco, co se jim nelíbí znovu a znovu, to musí být hodně ubohej život zdejších odpadkářů, když ztrácej drahocenej čas svýho života nad něčím čemu furt sypou odpad a pak je to ještě druhá teze, že dotyčný ty kameňáky vůbec neviděl a sype odpad jako pózičku. Zajímavý, že zdejší flmový gurmání se svým odpadem nepotkám někde o festivalových filmů, ale maximálně tak s pěti hvězdama u nějaké holywodské píčovince. Nic tuhle zoufale neupřimnou lidskou chamrať nechat svýmu osudu a tenhle seroš taky. Já se jsem s ním byl spokojen, zasmál jsem se a celkově příjemný odfrk, mnohem lepší než Vánoční kámeňák a Kameňák 4. Jsem zvědav na druhou sérii. ()

Galerie (117)

Zajímavosti (2)

  • V seriálu se měl objevit i Jiří Pomeje, ale kvůli zdravotním komplikacím z toho sešlo. (Duoscop)
  • „Když mi zavolala, že by se ráda vrátila, byl jsem v šoku. Hodně mě tím překvapila, ale taky potěšila. Scénář už byl v tu chvíli takřka hotový, měli jsme rozepsané dějové linky a vše bylo vymyšlené, ale kvůli Janě jsme to celé předělali a věřím, že to bylo kuprospěchu věci,“ řekl v rozhovoru producent Pavel Pásek o návratu Jany Paulové. [Zdroj: ahaonline.cz] (Duoscop)

Reklama

Reklama