Reklama

Reklama

VOD (1)

Bryan Cranston si ve snímku z produkce HBO Films zopakoval svou divadelní roli prezidenta Lyndona B. Johnsona. Filmovou adaptaci, kterou režíroval Jay Roach, napsal Robert Schenkkan podle své stejnojmenné divadelní hry ověnčené cenou Tony. Biografické drama nabízí strhující pohled do zákulisí bouřlivého prvního roku Lyndona B. Johnsona v prezidentském úřadu. Johnson skládá přísahu bezprostředně po atentátu na JFK, podporuje eskalaci konfliktu ve Vietnamu a vyvažuje protichůdné zájmy narážející na vydání jeho klíčového zákona o občanských právech a na jeho první vítězství v prezidentských volbách. (HBO Europe)

(více)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (38)

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Do politiky za velkou louží se nijak necpu, ale i kdyby to bylo o volbě předsedy JZD a jeho následující konání, tak tohle prostě bylo výborně udělané a hlavně zahrané. Jestli vám nevadí filmové politikaření, tak tohle za zkouknutí stojí. V nemalém týmu producentů mj. sám Cranston i Steven Spielberg. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

o LBJ jsem doteď vědel pouze to,že se stal prezidentem díky smrti JFK,takže bylo celkem fajn si rozšířit obzory a zjistit víc o tomhle celkem kontroverzním politikovi.NA druhou stranu je na All The Way vidět,že jde primárně o televizní film se všemi jeho neduhy.Osobně bych uvítal buď lehce zkrátit,nebo se naopak dostat až k válce ve Vitenam,nebo smrti MLK,což jsou věci které tu jsou odbyté pouze titulkem.Cranston každopádně famózní a už jen díky němu se vyplatí tohle vidět...60% ()

Reklama

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Po atentáte na Kenedyho sa po dobu jedného roka do nasledujúcich volieb dostal do prezidentského kresla L. B. Johnson. O tom, akým spôsobom dosiahol svoj vysnívaný sen traduje mnoho konšpiračných teórii, no samotný snímok sa zaoberá úplne niečím iným. Hlavnú postavu vykresľuje ako tvrdého bojovníka voči niečomu, čo je v Amerike medzi určitou skupinou ľudí (najmä na juhu) zasiate od nepamäti. Rasizmus je prežitok otroctva. Pokiaľ niekto obľubuje komorné drámy, plné pretvárok, kedy musia všetci hrať na všetky strany pričom nikdy z nich netuší či dohoda platí alebo nie, potom je "Nástupca" správnou voľbou. Politika je špinavá "práca" v ktorej sa ten najvyšší snaží ťahať za nitky, ktorých smer ovplyvní len v prípade, keď dodrží staré známe pravidlo: "niečo za niečo". No a presne taký je tento snímok ... o ťahačovi nití, ktorý sa chtiac nechtiac ocitá po krk v sračkách, pričom najmä vďaka svojmu hereckému výkonu sa dá uveriť každému jeho úsmevu. Či už je reálnemu, alebo predstieranému. Dobrý film pre "určitú" skupinu ľudí. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Bryan Cranston opět dokazuje, jak zajímavým hercem je a že mu osobnosti skutečně jdou. Doufám, že se k podobným rolím dostane ještě více, protože je prostě radost ho sledovat. Skvělý herec, který zvládne nuance postav ve všech různých emocích. Tohle je herecký koncert a ukázka toho, že Amerika má pořád co vyprávět i z nedávné historie. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Zde podle mého nedoceněný film. Pro mne docela nový a neznámý pohled na Johnsonovu kariéru. Celé dvě hodiny mají výtečnou atmosféru, k čemuž značně přispívá naprosto skvělý a Johnsonovi podobný Bryan Cranston. Johnson v jeho podání dokáže být jak sebevědomý chlap na vrcholu, tak hroutící se zoufalec náchylný všechno vzdát - a pořád mu člověk věří. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama