Iný pohľad na Johnsona ako podala Selma, obsahovo ale na podobnej úrovni. Cranston opäť skvelý. Politická kecačka s množstvom zákulisných scén, podaná tak, ako sme od HBO zvyknutý. Kto si ide tento žáner, tak sa mu to určite bude páčiť, pre historikov obohatenie čo sa prezidentovej postavy týka. 3 z 5(7.6.2016)

Zde podle mého nedoceněný film. Pro mne docela nový a neznámý pohled na Johnsonovu kariéru. Celé dvě hodiny mají výtečnou atmosféru, k čemuž značně přispívá naprosto skvělý a Johnsonovi podobný Bryan Cranston. Johnson v jeho podání dokáže být jak sebevědomý chlap na vrcholu, tak hroutící se zoufalec náchylný všechno vzdát - a pořád mu člověk věří.(17.7.2016)

o LBJ jsem doteď vědel pouze to,že se stal prezidentem díky smrti JFK,takže bylo celkem fajn si rozšířit obzory a zjistit víc o tomhle celkem kontroverzním politikovi.NA druhou stranu je na All The Way vidět,že jde primárně o televizní film se všemi jeho neduhy.Osobně bych uvítal buď lehce zkrátit,nebo se naopak dostat až k válce ve Vitenam,nebo smrti MLK,což jsou věci které tu jsou odbyté pouze titulkem.Cranston každopádně famózní a už jen díky němu se vyplatí tohle vidět...60%(13.11.2017)

Politický procedurál o prvním roce prezidentování kontroverzního Lyndona B. Johnsona po nástupu do funkce po atentátu v Dallasu, kdy se potýkal se zákulisním kutím piklů uvnitř vlastní strany, intrikařením během hledání podpory napříč politickým spektrem při prosazování jednoho z nejreformnějších amerických zákonů, pracoval na znovuzvolení v řádných volbách, vyhlásil „válku chudobě", probíhala masivní vlna občanských protestů, vyjednával s neskrývaně rasistickým Jihem, skrývaně rasistickými Demokraty i Republikány, Hooverem i hnutími občanských práv kolem Martina Luthera King a do toho pomalu ale jistě mimo pozornost všech eskaloval konflikt ve Vietnamu. Ač z velké části o černobílé otázce, tak nečernobílé ve vykreslení doby i charakterů. Jeden se nemůže zbavit pocitu, že Johnson sloužil mnohými kroky i svým politickým "účel světí prostředky" stylem jako předobraz Franka Underwooda; a to nejen v pasážích, kdy to s americkým úsměvem na rtech „jakože naivně" hraje v jeden moment hned na několik stran. Komu nevadí dialogová komořina, která nemá zapotřebí říkat vše na plnou hubu a která staví na výtečných výkonech velkých herců (Cranston má konečně opět roli „whiteovských/heisenbergovských" proporcí), kteří se obejdou bez velkých gest, tak by byla chyba Nástupce minout. V tomto žánrovém ranku se toho sice v posledních letech urodilo mnoho dobrého, ale takřka výhradně v ranku televizních seriálů a nikoli i takto na filmovém (byť televizním; i když je to HBO) poli.(31.5.2016)

"Nic není zadarmo, ani to dobro...zejména to dobro...." Tak tenhle snímek z produkce HBO Films ukazuje kontroverzního Lyndona Johnsona v trošku jiném světle, než jakého jsem v týž den mohl vidět v jiném televizním snímku "Cesta do války". Johnson v podání Bryana Cranstona není žádný suchar, má tah na branku, umí být slušně ironický a hlavně se dokáže umně pohybovat ve světě zvaném politika. Ani jsem netušil, že první Johnsonův rok v úřadě amerického prezidenta byl tak bouřlivý. Prosadit zákon o občanských právech, a to před odpor silné opozice ve vlastní demokratické straně, vybruslit z hrozícího rozkolu na předvolebním sjezdu strany kvůli snaze černošských aktivistů získat zde své zastoupení a nakonec v prezidentských volbách porazit svého republikánského soka Goldwatera, to vše se Johnsonovi daří. Ví totiž, že "politika je válka". Prostředky, které Johnson v této "válce" volí, nejsou vždy úplně "košer". Snímek však ukazuje, že to vše nakonec jisté dobro (hlavně z pohledu komunity Afroameričanů) přineslo. Z tohoto pohledu jde o opravdu přínosný film, neboť názorně ukazuje, kým by se Johnson mohl stát nebýt vietnamské války. Trošku jen škoda, že jsem si ty dva filmy o tomto americkém prezidentovi nedal v opačném sledu.(27.8.2020)