Reklama

Reklama

Tak nějak

(seriál)
  • USA Close Enough
Trailer
USA, (2020–2022), 9 h 12 min (Minutáž: 22–24 min)

Hrají:

J.G. Quintel, Kelly Ohanian, Jason Mantzoukas, Gabrielle Walsh, Kimiko Glenn, James Adomian, Danielle Brooks, Whitmer Thomas, Diamond White, John Early (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(24)

Obsahy(1)

Byli cool, když jim bylo dvacet a mohli pařit. Po třicítce vyměnili kluby za plínky, ale cool by rádi byli dál. (Netflix)

Videa (3)

Trailer

Recenze (7)

luka4615 

všechny recenze uživatele

Vydařená animovaná záležitost, kterou díky sympaticky střeleným hrdinům a střízlivé stopáži skouknete na jeden zátah. Pokud tedy nemáte zrovna na co koukat a hledáte něco neotřelého a vtipného, Close Enough je přesně tou pravou volbou na volné odpoledne. Skvělá práce! (Netflix) ()

Reklama

JFL 

všechny recenze uživatele

Normálka ženatého se závazky. J.G. Quintel vyměnil fantaskní svět antropomorfizovaných zvířecích hrdinů z dětských cartoonů za "realitu" dospěláckých obhroublých seriálů, ale nahlíží ji se stejně divokou a neoblomně infantilní perspektivou prosycenou logikou osmdesátkové brakové popkultury. Právě kontext dospělosti a rodinných i sociálních závazků dává zdejším absurdně přepáleným konfrontacím mentálně nedospělých hrdinů s bizarními aspekty moderního městského života hořký nádech, ale současně i satirický osten. V "Close Enough" se totiž svět kolem ústřední rodinky a jejich přátel ukazuje jako ještě sebezahleděnější, absurdnější a nedospělejší, přičemž nabývá podobu typicky quintelovských brakových karikatur. ()

kockodan 

všechny recenze uživatele

Neskutečně otravné, nevtipné a stejná opening hudba jako u Rick & Morty. Ti byli alespoň o trochu zábavnější. Tohle je nevydařená trapárna už tisíckrát omletých a zrecyklovaných situací a gagů násilně našroubovaných nesmyslů na sebe aby vytvářeli "vtipné" a "šokující" dění. Spíš mě ale iritují svou stupiditou. Nedá se na to koukat. Po 4. dílu jsem hodil ručník do ringu, a to je co říct, za pandemie, kdy by člověk nudou sledoval i zasedání parlamentu! Zápletky jsou strašně dětinské, ale ne zábavným a ulítlým způsobem, jako třeba u ztřeštěného SpongeBoba! Ten se mi líbí víc i když je pro rozhodně mladší publikum. Tady je vše tak polopatické a naservírované do detailu, jako pro blbečky. Fakt to uráží mou inteligenci, a to snesu hodně! 10% ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Dorazené po pár dňoch. Na úrovni seriálu hoops. Animácia nič moc. Potešia známe skladby ktoré sa tu objavia ale humor minimálny. Viac sa zabavíte na vzhľade postáv. A nejako divne boli pospájané epizódy. Ale tak pravda, ak by ich malo byť viac, človeka by to možno aj odradilo pozerať. 3* ()

Galerie (473)

Zajímavosti (31)

  • Funkce hologramu je odkazem na hologram Tupaca na festivalu Coachella v roce 2012. (KGBelik)

Reklama

Reklama