Série(2) / Epizody(23)

Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

anitae

Pohodový a místy i hodně zábavný seriál se spoustou hlášek a naprosto uveřitelným Čtvtníčkem, akorát některé díly tam byly jaksi navíc. 3,5* ()

tranquill

"Vy jste tak neuvěřitelně animální hovado!" - "Jako můj mechanik se jmenuje jako zvířátko? .. Šéfe, vy jste taky Čížek..." - "Já bych ty internety zakázal!" Klasická Čtvrtníčkovina! ()

vikino1

To čím je pro fotbalisty Okresní přebor, tím je Autobazar Monte Karlo pro lidi, co se pohybují kolem aut... Z Čtvrtníčka se to sype s takovou samozřejmostí, jak kdyby to celej život dělal.... Toho bych snesl klidně i dvě hodiny v kině :D ()

GTS_PUNK

"Co to je za zvěrstvo? "To je zaměstnanec." "Fuj, to je hnus." Petr Čtvrtníček sa na točenie krátkometrážnej satiry priam narodil, čo v Monte Karle iba potvrdzuje. Diváka web seriál zavedie do prostredia pofidérneho českého autobazáru, kde sa kšeftuje so všetkým, na čo príde. Prepisujú sa papiere od áut, odrbáva sa s cenou a majiteľ Karel Čižek, má čo robiť, aby celý tento biznis utiahol ako sa len dá. Na stream.cz, rovnako ako aj na Autobazar Monte Karlo som narazil úplne náhodou, no všetkých 12 dielov prvej série som si pozrel za jedno poobedie, a bol som milo prekvapený. Originálny nápad, krátka metráž, vtip. Teraz to už len chce druhú sériu. ()

markotter

Čtrvrtníček a jeho parta by ráda byla Kanceláří Blaník autobazarového byznysu, bohužel jí (kanceláři) nesahají ani po kolena. ()

Likan7

Pocitově je Monte Karlo slabý miniseriál. Kdyby zde nebyl Petr Čtvrtníček, tak by šel seriál hodně dolů. Takhle to drží zuby nehty svým klasickým humorem a vystupováním. Některé díly jsou dobrý, většina průměr, ale nic geniálního jsem neviděl. Zbylé postavy občas působí až trapně. ()

Don82

Hlášky nejsou tak dobré jako má Blaník ale přesto stojí za to na to koukat. Čtvrtníček prostě pořád umí a mnohé gagy zavání nostalgií České sody. Obsazení Jaroslava Plesla a Lucie Polišenské hodnotím celkem kladně, i když se jim kvůli krátké délce dílů nedostává příliš prostoru. Mám jen obavy aby se to dalo scenáristicky utáhnout, přeci jen téma podvodného autobazaru nejde dojit donekonečna. ()

topi80 odpad!

Sračkomet TV Seznam vypustil další ze svých domácích videí, aby místo pokusu o aspoň dementní humor servíroval směsici křeče, trapnosti a zbytečnosti. ()

SONY_

Tuhle jsem sháněl nějaké auto pro svoji paninku. Nejlépe, aby si v něm mohla vozit prdýlku, kilínko najeto a nejlépe dovoz z NDR. Tak jsem zvedl telefon, u telefonu pan Čížek a říká mi, že se mi to do druhého dne narodí a že mi dokonce ještě cukne s cenou. Po týdnu ježdění jsem ale zjistil, že auto má o sto tisíc navíc přetočený tacháč, že Fabia je přestavěný C-Max a že auto je v seznamu hledaných vozidel. To, co se dělo potom, je už vlastně jedno. Já panu Čížkovi, i přes to všechno, uděluji za jeho obětavý přístup 4 hvězdičky a rád ho doporučím ostatním, například svému nejlepšímu kámošovi Hugovi. /80%/ ()

stone

Petra Čtvrtníčka mám moc rád a zpočátku to vypadalo, že svůj nenapodobitelný styl humoru uplatní i tady. Bohužel úroveň těžce klesá a scénky začínají být o ničem. Pár hlášek nenahradí chybějící pointu. ()

Vykuk

Je to krátká blbůstka, ale stejně jako mě bavil sitcom Hotel 4. hvězda, tak tohle taky neurazí, naopak:) ()

george82

Čtvrtníček je takovou Mekkou našeho humoru a proto je jasné, co se od něj dá čekat. Drzý humor je mu vlastní a nedělá si z něj nic. Občas je to trochu umělé, ale jinak paráda. ()

MFloyd

Viděl jsem obě série a musím říct že ta 2. byla o něco lepší, přišlo mně že díly byly lépe vyváženy a nebyly zde takové propady, jako v 1. sérii, kde jeden díl byl super a druhý trapný. Každopádně taková nekorektní zábava, u které jsem se dokázal několikrát pořádně zasmát. Nevím jestli plánují dělat pokračování, ale už bych o to moc nestál, přeci jen si neumím představit, co by chtěli v tomhle autobazaru ještě vymyslet. Takže za mě tyhle 2 série 4* naprosto oprávněně, kdyby stejně kvalitní seriály dávali v televizi, tak bych jí občas i zapnul. No a samozřejmě Petr Čtvrtníček v roli, která mu prostě sedla. ()