babuška

ale ale, nějak se to celý zvrhlo, zbytečné natahování scén, trikově na blití, dialogy prázdné a nic neříkající, těžkej ústup,2/30% ()

Maddos02

Dávám tomuhle filmu 5 hvězd a to jen kvůli hereckým výkonům herců . Film je dobře natočený a dobře propracovaný humor není hloupý ani moc přehnaný . Děj je zajímaví a překvapiví a to prostě chcete,aby film mohl nabídnout .Za mě povedená klidná komedie . ()

jmennno

Příjemná podívaná i na podruhé. Johnson je můj oblíbenec. Byla jsem také moc ráda za Karen Gillan. Dokonce si myslím, že pokračování je o chlup lepší, než jednička. ()

Oup

Výborná zábava v podaní dobrodružného nedeľného filmu... Karen Gillan milujem od Dr. Who,,, takže už len kvôli nej, keď nie kvôli vážne milému humoru. ()

Maaarc

Velmi příjemná oddychová komedie. Vtáhne vás o do děje. Ještě cestou z kina jsem měl chuť třeba vyběhnout po stěně baráku. Samozřejmě více z toho filmu mají ti co občas hrají videohry. Na to že to navazuje na čtvrt století starý film to není o moc horší než první díl. A to se stává málokdy. Dík filmařům, že navýšili rozpočet oproti profláklým devadesátkám, má to tak propracovanější efekty. A taky dík, že se nepouští do nějakého experimentování, ale drží se původní myšlenky. Natočit film jako počítačovou hru. ()

goauld

Ne a ne... vůbec mě to nebavilo. Srandu jsem v podstatě nepochopil a občas se (při různých záměnách/změnách postav) přestával orientovat. Navíc je to strašně ukecaný a v 70% se tam rozebírají nepodstatné kraviny. Snažil jsem tomu dát víc šancí, ale po scéně s velbloudy jsem to vypnul (ano přátelé - žádný KINO, ale torrent!! jako bych věděl, že za víc než 15min internetu to nebude mít vyšší cenu). Jsem zvědav na další "novinku" v podobě ne tak vzdáleném žánru (ono je od fantasy ke sci-fi celkem malý krůček ;-)) a ikdyž počítám, že "nové" StarWars budou mít obdobnou délku, tak snad nebudu muset učinit totéž co zde a film dokoukám celý. PS: doufám, že další Jumanji už nebude... ()

studentice

Slabší odvar předchozího dílu, hodně se opakujících motivů s pár překvapeními. Naštěstí to nebylo úplně blbé:). ()

Kinepa

Ať si říká každý co chce. Výborná rodinná komedie na sváteční podvečer. Kluci se skoro pořád smáli a to je to nejdůležitější. ()

darius1706

Čekal jsem průšvih, hlavně protože první hodnocení tu naznačovalo velký špatný a ono celkem ne. V rámci žánru a pokračování celkem solidní. ()

vinson003

Dal jsem tři, ale to jenom proto, že jednička byla tak výborná. Jsem v očekávání také nového filmu z džungle s Bluntovou. Uvidíme, jak to dopadne. No ale nyní k této nevydařené a díky hlasům důchodců dost pomalé a nezajímavé podívané. Průšvih byl v tom, že tam neměli být ti důchodci, dále volba zpomalených loupežníků taky byla od věci, no a samotný scénář byl druhá třída. Jinak akce zas tak špatná nebyla, jen ta laťka z prvního dílu, tedy ta scénáristická, byla vysoká no. Ale těším se na třetí level, to je jako sichr...baví mě filmy z džungle, takže kdo se nudí a neví co dělat, ideální zábava...pěkné tři krále přeju... ()

Hansolo35

První díl byl vysloveně pro děti. Druhý díl z roku 2017 mě pobavil, i zápletka byla poměrně originální a zábavná. Docela jsem se na třetí (nebo-li druhý díl se Skálou), těšil. Bohužel, dvakrát nevkročíš do stejné řeky. Rozjezd byl dost rozpačitý a jakmile se objevil DeVito a Glover, tak jsem se modlil: "Ať nejsou ve hře...ať nejsou ve hře!" Bohužel. Přání nebylo vyslyšeno. I když se s nimi objevilo pár dobrých hlášek, tak došlo i na probírání civilních vztahů a odchod Glovera "do ráje". Když jdu na zábavný film, tak nechci koukat na oskarové téma. Za mě ta geronto-zápletka hodně shodila děj filmu. Tohle a ta příšerná hrbatá, škaredá asiatka. Chtěl bych pro příště upozornit všechny tvůrce, že na planetě Zemi žijí ještě indiáni, indové, cikáni, eskymáci, aboriginci...snad jsem na nikoho nezapomněl. Když tam nacpou od každé rasy jednu postavu, tak se v tom už nikdo nevyzná. Vyprdněte se na osvětu a točte sakra filmy ke koukání! Howgh! ()

Brain32

Podobná úroveň jako jednička, s tím, že už víte do čeho jdete = logicky už to nebude taková švanda. ALE slušné komedie jsou nedostatkové zboží a tohle slušná komedie rozhodně je :) ()

DavHav

Je to slabší než první díl. Stále akční a rádoby svižná jednohubka, která je ale chvílemi rozplizlá do nezábavných slovních výměn a hereckého pitvoření. Děj (alespoň ten "virtuální") nemá moc smysl komentovat, prostě se jde vpřed. V kině jsme to přežili bez následků (zatímco první díl si celá rodina náramně užila). Na trojku už nás do kina nedostanou. ()

Zaks

Totálne recyklovaný predchádzajúci príbeh. Postavy sa síce navzájom skoro všetky poprehadzovali, pribudli nové atrakcie v Jumanji svete, zopár trefných hlášok a popritom kopa nudných až trápnych morálnych kecov. To mi k dobrému filmovému zážitku nestačí. A ku koncu, zrejme v súlade s "me too", navliekli Gillanke odporný zimný mundúr, ktorého sa už do konca nezbavila. S týmto pieceofshit môžu byť spokojní snáď len tí, čo ešte nevideli „Jumanji: Vítejte v džungli!“ z roku 2017. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům