PavelVanekArt

Genererická Rockovsky/Hartovská sračka pro masy bez vkusu. Poslouží jen jako kulisa, když lížete pekáč nebo kouříte pelikána. 1* a.k.a 15% ()

mortak

V prvním díle vlastně šlo o virtuální teambuilding se sympatickými hrdiny v zajímavých avatarech. Počítačové akční scény byly pak takovou třešničkou na dortu. Druhý díl bohužel žádný tým k dispozici nemá a snaží se ho nahradit dvěma mini příběhy o hádajících se dědcích a milencích v krizi. To ovšem na dvouhodinový film nestačí a tak si každý avatar jede za sebe. Občas se nějaká scénka povede, ale většinou jde o prázdnou slámu. Dvě akční scény a finále to nezachrání. Vítězně z toho vychází pouze Karen Gillan, která nemusí předstírat, že je něčím jiným, a Awkwafina prokazující cit pro komediální timing. ()

CinemaRanger

Sice se o pokračování nikdo neprosil a první trailer moc nenavnadil, ale jde o fajn dobrodružnou rodinou jednohubku s trochou těch fórků, které hlavně sází nejen Kevin Hart a Jack Black, ale tentokrát i trochu víc ten The Rock, jelikož se do příběhu zamotají i dva stáří důchodci, kteří jsou už trošku senilní. Nejraději mám stroze oděnou Karen Gillan, která se mi zde opět líbila. Hlavní problém je v tom, že film nepřináší nic nového a je tu celkem dost klišé momentů a konec zůstavá otevřen pro případné a velice možné pokračování, protože peněz není nikdy dost. Takové jiné Rychle a zběsile. Rozhodně slabší než předchozí dva díly. Jinak v kině jsem na tom byl v dabingu, kterej celkem ujde. A celkem mě udivilo, že bylo narváno jako na Endgame. ()

StanislachKo

Občas ma strašne vytáča to okrídlené "hah, keď sa im prvý krát zadarilo, tak rovno nacpať prachy do pokračovania." Ale nie je to úplne logický postup?! Zober si takého Terminátora... Pokiaľ neriešime filmy typu Home Alone 84, kde sa to fakt vezie iba na značke a fakt sa na to nedá pozerať..., tak ja som všetkými desiatimi za to, aby sa točili sequely. Tu mi ten podstatne nafullovaný budget spôsobil čosi ako primitívnu detskú radosť. Switchovanie postáv bolo super vtipné, všetkým hercom tlieskam a samozrejme s uvedomením si, že to je čistý brak sa musím priznať, že ak sa natočí trojka, nenechám si ju újsť. A pevne verím a dúfam, že sa toho dočkáme. ()

sir-dave

Neskutečné jak tahle kravina dokáže vydělávat peníze. Některé scény vyloženě trapné. Herecky si to partička asi užívala, ale kouzlo původního Jumanji je ta tam. Cílovka mně přijde 5-19 let. Kdo byl nadšený z jedničky, tak bude ale asi i ze dvojky. Nijak to nevybočuje z nastaveného scenáře. ()

UhLee

(6.5/10). Pokračování, které neudělá ostudu a ani neurazí.. Líbilo se mi, že v tomto díle hl. postavy více umíraly.. Nebo se mi to tak aspoň zdálo.. Herecké výkony obstojné.. Všichni víme, že Dwayne je sympaťák a hustý týpek, ale na Oscara to nikdy asi nebude.. Ale Karen má totálně uhrančivé oči.. Totálně jsem se v nich utopil. ❤️ ()

Script

Kdyby závěr filmu nevyžíral trochu Kapitána Ameriku, tak bych řekl, že je tenhle díl o dost povedenější než předchozí. Děj mi nepřijde odfáklej. Do nějaké určité chvíle to bylo docela napínaví. Škoda, že závěr musel odkazovat zase na další epizodu. Další díl nejspíše bude o tom, jak se hra zase dostane do reality a jak to bude hrát Marin Hinkleová (známá jako Judith, bývalá Alanova žena ze seriálu Dva a půl chlapa). Teď by bylo super, kdyby se do čtyřky vrátila Kirsten Dunstová. Byla by blbost ji zase zatáhnout do Jumanji, ale já bych to uvítal. :D 4 hvězdy. ()

Motinski

Asi na rovnakej úrovni ako minule, možno trochu akčnejšie ale hlavne stále rovnako vtipné. Pár vecí pôsobí strašne digitálne, no dá sa to odpustiť keďže sa pohybujeme v priemerných vodách. Jumanji (obidva diely) je ale v prvom rade energické a nenútené, to sa mi páči najviac. ()

Lachtaan

Dalo se očekávat, že se již zcela nepodaří přinést do nového Jumanji svěží vítr a pojede se až dost v zajetých kolejích. Pro štěstí tvůrců se akční komedie dneska v kinech konzumují ve velkém, tudíž bych se nebál, že by návrat Rocka a jeho bandy nevydělal takovou sumu, aby nezaplatil ono již čtvrté videoherní dobrodružství, na které byl na konci zavěšen hodně silný cliffhanger. Ale i kdyby vám přišel tento sequel jako přes kopírák filmu předchozího, užijete si minimálně krásu Karen Gillan. Nějak jsem se nemohl za ty dvě hoďky vynadívat. [viděno v Cinestar Anděl 5.12.2019] ()

Ryuuhei

Velká spokojenost! Těšil jsem se na toto pokračování, jelikož se mi jednička hodně líbila (myslím teď tu „rebootovou“) a nejsem ani trochu zklamán. Příběh obohatila jak hloupoučká, nicméně zábavná interní zápletka, nové zasazení mimo džungli, tak i lehké prohození herních a skutečných postav, jimž dominovalo duo rozhádaných staříků. Od začátku do konce se pořád něco dělo, humor byl typicky trapný, ale stále funkční a závěr napověděl, že dobrodružství zřejmě jen tak neskončí. A to je jediné, čeho se do budoucna obávám, jinak to mohl být skvělý moučník na závěr. Mohu z celku vytknout jen máloco, zkrátka jde o nenáročný, sympatický film napěchovaný hláškami se špetkou rozumných přednesů a o něco větších emocích, než v minulém díle. Dobře jsem se bavil! ()

Johnny.ARN

Klasická dvojka. Iné prostredie, dejové barličky stále tie isté. Opäť jazda, opäť máte pocit, že to hráte, opäť svižne natočené. Všetko je len "opäť". Nepriniesla nám dvojka nič nové, nič inovatívne. A hej, v kine to vyzerá fajn, vizuál je pekný, The Rock nabúchaný, ale nevyšlo to zo šablóny dvojek. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník ) ()

BROKEN_

Líbil se vám předchozí díl? Pak určitě nebudete mít žádný problém s pokračováním. Celý herecký ansámbl je zpátky, a k tomu i nový tváře, které výborně pasují do děje filmu. Mám samozřejmě na mysli dvojici Danny DeVita a Danny Glovera, kteří jsou fakt dobří, a hlavně DeVito, který si každou scénu užívá, zkrátka je radost na něj pohledět, protože už má své roky za sebou. Co ale tvůrcům vyšlo, a na co jsem byl nejvíce zvědavý, tak to, že se téměř všichni nevrátí do svého minulého avatara. A já tleskám, tohle se povedlo na výbornou. Z DeVita je The Rock, z Glovera Hart, Gillan zůstává stejná a z Blaina je Jack Black. Tvůrci si s tímhle hrají ve filmu dobře, a více s tím experimentují, a díky tomu dostáváme i humor, ke kterému není co vytknout. Tak jako u předchozího dílu, tak i tady to byla neskutečná porce zábavy a dost často jsem smál na hlas, paráda. Ještě bych chtěl zmínit ty změny v avatarovi. The Rock díky tomu baví neskutečně dobře, a to jak tam zbil těch 45 chlapů nemělo chybu, páč byl v něm převtělený DeVito, a ty jeho kecy - " Chcete si to rozdat? Dělejte, pojďte." - joo, u toho se zkrátka nejde nesmát. Díky tomu Rock předvádí dobrou show, ty jeho ksichty přitom, nemají chybu. A to stejný Hart, pecka! Co se týče záporáka, tak je to to stejný jako v případě předchozího dílu, zkrátka záporák stojí za hovno. Ale aspoň ho hraje Ohař z Game of Thrones, a o pozornost je postaráno. CGI sice pokulhává, ale není to nic hrozného kde bych se chytal za hlavu nebo tak něco, to zrovna ne, ale není to zároveň žádná hitparáda. Vytknout musím pouze druhou polovinu, kde se tempo rapidně zrychlí, a tak nějak se všechno řeší hrozně rychle, možná to je má chyba a jenom já jsem to takhle viděl, ale trošku mi to vadilo, ale fakt jenom trošku. Ve finále jsem si uvědomil, že jsem si tuhle partu zamiloval, a chci další pokračování, a po potitulkové scéně, ho chci ještě víc! Doufám, že se ho dočkáme, páč je to skvělá dobrodružná zábava, s hrozně fajn obsazením. : ) ()

filmmovier

Pořád super zábava, hlavní čtveřice je opět neuvěřitelně super, nějaké to menší proházení avatarů také potěší, mix akce, humoru a dobrodružství pořád funguje, ale na jedničku to ani zdaleka nemá, zato původní Jumanji to pořád překonává naprosto s přehledem. Nezbytná závěrečná scéna a otevřený konec slibují velké věci. Užil jsem si to, ale už to nebylo tak nápadité a svěží a stopáž byla taky lehce přepálená. Pořád nadprůměr, ale jen tak tak. 75%. ()

Mrkvič

Tak asi jako první díl. Trocha humoru a trocha akce. Kdyby ale nebylo dvou důchodců přenesených do hry, byla by to příšerná nuda. Navíc kdybych stále neviděl pod slupkou Rocka důchodce v podání Dannyho DeVita, zbylo by jen pár vtípků na stařeckou senilitu. Takže tvůrcům smekám za využití DeVita, ale další díl už fakt ne. Nevěřím, že by ještě měli co nabídnout. ()

oveckaoa

V předchozím díle mě vadilo, že se postavy zbytečně zabíjejí člověk si řekne je to další díl už jsou zkušení nebudou to dělat, ale chyba lávky je to ještě horší. Humor takřka vymizel (čestná výjimka scéna s varlema) přidáním dvou starých senilních dědků z nichž jeden umírá (bohužel to byl ten více sympatický) a nově se přetvořil do podoby, že si tito dědkové omylem vyberou mladé avatary a mají z toho první Vánoce. Nejsympatičtější postavy Bethany změnily na koně dokonce létacího asi režisér viděl remake Souboje Titánů a Spencera na hnusnou asiatku kříženou s transvesťákem nebo co to bylo (změní jich až tak 30 minut před koncem což je pozdě) . Záporák je stejně zbytečný jako v jedničce (proč taky neměl 3 životy jak ostatní?) armáda je tak neškodná, že by nedokázala zabít ani mravence a triky a scénář nejspíše neexistoval (viz scéna s opicema ta scéna je úplně tragicky naanimovaná a triková). Je pravda, že jako dobrodružný díl to obstojí (určitě je to lepší než kterýkoliv díl Indiana Jonese a na stejné úrovni jako Mumie Hrob Dračího Císaře) a méně náročným lidem to bude stačit (viz 71 procent na csfd aktuálně), ale já osobně čekal více. 60 procent jak předchozí díl. ()

MikyAff

Čekala jsem o něco horší podívanou, než byla jednička a troufám si říct, že humorem se jí dvojka vyrovnala. Dva dědouškové opravdu uměli pobavit. Na hercích bylo vidět, že jejich imitování je baví a i když možná dějově trochu slabší, tak dávám stejné hodnocení a cítím spokojenost. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům