Heywood

Od odpadu to zachránil jen záblesk. Postavy nepřesvědčivé, příběh je překombinovaný, ta přihlouplá politická korektnost je nadbytečná, protože hrdinové a jejich osud je vám úplně lhostejný a byla škoda času se na to dívat. ()

gpx

Uf, tohle zamotá hlavu i tomu nejkorektnějšímu progresivistickému marxisticko sociálně liberálnímu demokratovi. Ale pokusím se to pro vás rozklíčovat. Hlavní postavy jsou 2 bílé holky, jeden černý atlet a bílý šprt. Záhy se z nich ale stanou 3 chlapi a jedna holka, příčemž 1 z těch samců je černý a druhý dohněda. Bílý škaredý tlusťoch je pak jedna z těch dvou holek, tudíž herecké nadání Seznamte-se-Joe-Blacka se může rozzářit v plné kráse. Když nad tím tak přemýšlím, tak uspokojení se dočkají vlastně i rozliční gendroví transfilové a jim podobní devianti. Obzblášť ve chvílích, kdy ta holka v těle lidského samce obdivuje svůj penis. ()

kacer4

Tvorcovia stavili na rovnakú kartu ako v precdhádzajúcom diele, v ktorom to fungovalo výborne. Ale tu? Vymenili pár avatarov a dosť? Nie, to nestačí. Západák ešte slabší ako v prechodzom diele. Zasmial som sa asi nula krát. Jedna hviezda za myšlienku úniku do imaginárneho sveta, kde sme aj tak stále tí istí. ()

Ace.A.T.L.

Bohužel to neni na jedničku ani po kolena sahající. Líbilo se mi, jak herci napodobovali Dannyho a Dannyho, to mě bavilo, ale jinak je to o hodně víc tlačený dopředu vší silou. Karen, moje srdcovka jede stejně, ale to film nezachrání. Čekal jsem víc a dostal jsem o dost míň. Ale koukatelný to je, to ne že ne. Lehkej nadprůměr. 3* a DOPORUČUJU ()

brasek

Od snímku "Jumanji: Další level" som mal iba jediné očakávanie, že sa párkrát zasmejem. Nestalo sa a žiaľ príbeh je veľký guláš, ktorý sa hrá na veľké dobrodružstvo. Posledná hodina bola pre mňa utrpenie až to skončilo mojou rezignáciou. ()

MartinReno

Konečne som sa pri tejto téme aj trochu bavil, o čo sa postarala tá komickejšia časť zostavy, na čele s DeVitom. Dwayne to síce spolahlivo kazil svojou samolúbosťou, ale nie zas tak tragicky, jak u iných digiblbín v poslednom čase. Celkovo pozeratelný priemer s nevyhnutnou dávkou pubertality. Ďalšie Jumanji už dúfam ale nenatočia. Nemá to jednoducho čo priniesť. ()

andrewXx

Problém nového Jumanji v pokračovaní aj naďalej pretrváva. Síce je to zábavnejšie než predošlý diel, no Jake Kasdan znova ignoruje akúkoľvek hernú schému. Princípy hry sa tu ako keby vytratili. Už tu nie je to napätie originálu, kedy hráč hodil kockou, resp. je na ťahu a všetci sme čakali na to, čo sa udeje. Chýba aj hlbšia myšlienka a akákoľvek nostalgia k originálu. Nové Jumanji berie skrátka len partičku tínedžerov, ktorí bezdôvodne pripoja starú videohru a skonča v džungli, kde sú ich postavy nahradené sympatickejším a skúsenejším hereckým ansáblom. Tam skrátka idú z bodu A do bodu B, kde tu ich niečo zožerie alebo zabije, no žiadny stres, každý má totiž 3 životy. Kým si divák zvykne na to, kto je kto, postavy sa bez váhania znova pomiešajú a chaos, ktorý táto hlúpa mechanika tvorila v predošlej časti, pretrváva aj tu. Nehovoriac o tom, že scenár je tu skutočne do počtu. Akurát medzi Hartom a Rockom to skvele funguje, sú tu aj scény, ktoré pobavia, jedna zapamätateľná akcia s pštrosmi a bolo fajn vidieť na plátne legendy DeVita a Glovera. Originál je skvelá klasika, ktorá zabaví aj dnešného diváka. Nové pokračovania s ňou okrem názvu bohužiaľ fakt nemajú veľa spoločného. ()

SpicyNugget

I druhý díl mě velmi bavil. Kromě klasiky Harta, DJe, Blacka, Gillan a Jonase (a mého milovaného Rhyse Darbyho) přibyly nové postavy - zlatý Denny DeVito, Denny Glover a Awkwafina. Když se sejde tahle partička v jednom filmu, je jasné, že to bude jen kopec srandy a žádná intelektuální rovina. Takže já jsem byla opět spokojená a opět jsem se královsky bavila. ()

daleba

Mám na tyhle filmy asi úchylku, nebo co... A nejspíš to prožívám se svýma dětma intenzivněji, než kdybych čučel sám. Lepší, větší a hlavně vtipnější než první díl. A Kababišovi mně zabili :-) Už se nemůžu dočkat trojky. ()

cortez

Nic víc než opravdu další level. Oproti jedničce jde už jen o nudnou nastavbu a ta čínská ofina do toho vůbec nesedí. ()

Rian_witcher

Rozmělněný děj mezi zbytečně moc postav je asi největší slabinou pokračování. Ale určitě jsem se pobavil a zasmál. Bonusem navíc byl i Ohař z GoT. ()

HennessyVSOP

Podobné jako dvojka ale už výrazně slabší bohužel. Na druhou stranu si vážně cením, jak si dokáže film dělat srandu sám ze sebe v situacích, kdy padesátník Dwayne mudruje s třicátnicí Karen na skále o dementních radách do života teenagerů :D Jako pokračování se to ještě dá, ale bohužel už je to takové opakování a kdo viděl díl předtím, tak tohle si už dost vystřílelo munici. Takže jak praví konec filmu, hlavně už to neopakovat potřetí. ()

esmoke

Děj se opět odehrává ve videohře Jumanji, kde je potřeba si nahonit sebevědomí a následně všechno zachránit. Příchod dvou starších hrdinů není využit k ničemu vtipnému (maximálně tak, že jsou avataři jaksi .... hloupý). Digitální triky jsou hodně viditelné, smysl čehokoliv raději nehledat. Danny Glover získal život věčný či co? Celkově je vidět především snaha vytáhnout divákům z kapes další peníze. (CZ dabing) Rozpočet: $125 miliónů, Tržby: $796,575 miliónů. ()

Gerchan

Tento je film je špatný, není nejhorší, ale taky není dobrý, a už vůbec není výborný, nedejbože bezchybný a impozantní, je to prostě sračkofilní viadukt. ()

Petit09

Pouhá kopie Jumanji:Vítejte v džungli na které se dalo ještě dívat. Od začátku nuda, není tam žádný nápad, jen přidali pár postav a konec jsem už ani nevnímal. Řekl bych, že splnili misi, zařvali "JUMANJI" a pohádky byl konec ()

KukulienkaHO

Páčilo sa mi to, ale šťava predchádzajúceho filmu tu už nie je. Čo je celkom očakávané, keďže koncept a zápletka sú rovnaké. Čo je však nové, sú destinácie, zopár postáv a hlavne zmena alebo aj menenie avatarov v hre medzi jednotlivými postavami. Posledná vec bola zvládnutá skvele. Herci tu znovu predviedli fantastický výkon. Hlavný dôvod, prečo sa naši hrdinovia ocitli znova v prostredí videohry už ale nebol tak nápadití, ako toto scenáristi dosť odflákli. Neboli tu zodpovedané otázky, ktoré nastali po predchádzajúcich filmoch. Vzhľadom nato, že sa jedná už o tretí film série, respektíve druhý sequel, som čakal, že sa objasnia. P.S.: Potitulková scéna naznačila možné pokračovanie, no úprimne si neviem predstaviť, kam by sa ďalej príbeh uberal, aby to bolo ešte ako tak originálne, pretože týmto filmom sa vyčerpali všetky nápady. Taký je aspoň môj pohľad. Keby som sa mýlil, budem len rád. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům