intheend

Jako sorry, ale je to stejná ptákovina jako jednička a zároveň stejně vtipný. Akorát bych řekl, že ty vztahový věci jsou v určitých momentech hrozně otravný, zejména na začátku a na jiných místech naopak skvěle zvládnutý. ()

JimmyMadison

Ačkoliv je "další level'' oproti předchozímu dílu více nemastný a neslaný, je to opět fajnová odreagovačka na večer doprovázena skvělou digitalizací a směskou povedených vtipů ( Kevin Hart opět perlil) . Tři hvězdičky s odřenýma ušima. Nemůžu tedy z mého pohledu tento film doporučit ani zavrhnout. Pokud bude ještě další díl, určitě se na něj se zájmem podívám,,,přesto ale doufám, že nebude... ()

nikhaj

Už prestrelene, vitajte v dzingly bolo super. Sice zaujimavejsie herecke obsadenie ale podla mna pribeh sa tu uz rozpadol uvidime co prinesie level one ()

Pavlo

V tomto filme neprisli s nicim, opakujem s NICIM novym. Mal som pocit, ze pozeram predchadzajuci diel. Vsetko zopakovali a ziadne novinky nepriniesli. Asponze to bolo svizne, ked uz nic ine. Prosim, dalsie diely uz len ako TV filmy po 24:00. Dakujem. ()

Bogrant

Po všetkých stránkach pokles formy a nárast trápnosti, či už ide o nápaditosť, digitálnu maškarádu alebo humornú vsuvku. Dvetisíc pštrosov, tisíc mandrilov, jeden kôň a dve emotívnejšie scény celý dobrodružný film nespravia. Tretie dobrodružstvo tejto známej videohry je navyše aj smutným konštatovaním toho, že pokiaľ majú Johnson a Hart vybočiť zo svojích typických postáv a hrať niekoho iného, tak bolia z toho nielen oči, ale i uši. Príjemným osviežením je tu akurát len podráždený dedko DeVito. ()

chosan

O něco slabší než první film, ale já se docela dobře bavil a i se mi film docela líbil. Taková odpolední oddechovka za 70%. ()

Mukade

Lol bavilo ma to, ten gang of morons, haha ((: , možno aj viac ako minulý Jumanji nepamätám (dal som vtedy 4**) ..................... Ou, tamto som napísal po prvých minútach v Jumanji svete, potom ale to už prestalo byť zábavné za 4** ale kleslo na 3, možno až 2**, crap. A keby tam nehrala Karen, tak to vypnem raz dva. ()

haasha

Předchozí díl je taková zábavná blbost. Blbost, ale relativně zábavná. Tohle je jen blbost. Strašná poslepovaná blbost. ()

Pythonator

Není to o nic horší než předchůdce a nezaostává to především v zábavnosti. Důchodci to oživili. A za tu Karen Gillan nemůžu jinak než hodnotit velmi vysoce. ()

imanicornyt

Předcházející díl sice nastavil laťku poměrně vysoko, ale i u pokračování jsem se moc dobře bavila. Co se nápadu týče, po jedničce už zkrátka nebylo moc z čeho čerpat, ale v rámci možností bylo z daného prostředí a nostalgického seskupení hlavních postav vytěženo maximum. Pro hodnocení mám tedy pochopení, adept na ocenění Emmy to bohužel opravdu není, ale jedná se o příjemnou dobrodružnou komedii na vylepšení večera. ()

Brvis

Druhé pokračování je neméně dobré jako to první, opět komediální podívaná s úžasným hereckým čtyřlístkem. Pokud se Vám líbila jednička, tak dvojka bude rozhodně také. Chtěl bych vypíchnout herecké výkony, a to konkrétně the rocka a Kevina Harta, kteří v tomto díle naprosto brilantně ztvárňují staříky, což tomu dodává perfektní humor. Ale kde se něco zlepšilo, tak i někde zhoršilo. Příběh tu je sice také, ale trošičku horší jak v jedničce, ale není to nějaký zásadní problém. Problém je někde jinde. I prodavačce v kauflandu dojde, že jumanji není natáčeno v jungli, ale spíše na digitální efekty, které jsou zde chvilkama znatelně horší jak v minulém díle. Bude to nejspíš proto, že sony chtělo pokračování co nejdříve (do roka a půl) takže digitální designéři nestíhali. Ale krom tohoto neduhu nejde filmu nic vyčíst. Příští rok na podzim (2023) se dočkáme pokračování, tak doufejme že bude stejně kvalitní, jako předešlé díly. ()

Milo384

Opět o hodně horší druhý díl. Nefungovala už komediální část filmu. Děj stejný a méně nápaditý. Více postav mně přišlo spíše horší. Celé to působí, že film měl jen vydělat prachy po úspěchu jedničky. Pokračování o ničem. ()

Feacher

Ač to je z mého pohledu pouze obdoba a klasická dvojkařina k jedničce, která byla docela fajn, i toto pokračování se mi docela líbilo. Ano, nenabídlo to mnoho nového oproti té jedničce, navíc často docela předvídatelné, ale byla to občas docela sranda a příběh také bavil. Takže proč ne... 4*! ()

Koreangirl

Jedna hvězda dolů za fakt, že oproti prvnímu dílu to za ten lístek do kina nestálo. Navíc to prohazování z těla do těla mě dost mátlo. Bethany v Jackovi Blackovi byla fenomenální. Hodně vytýkám českým titulkářům blbě přeložené vtipy. Když postava něco řekne, je dobré se držet toho, co řekne a ne tam aplikovat oblastní vtipy. Není to poprvé, co jsem se s takovými kiksy setkala. Proto na filmy chodím v původním znění, abych z toho taky něco měla. ()

Thalin

Oproti prvnímu sílu mi tohle už přišlo překombinované. Postavy navíc sice mají pár hlášek, ale působí to spíš na sílu. Kopneme tam dva zmatené dědky, kteří zajistí fóry svou demencí a budeme se tvářit, že je to vtipné a vůbec ne křečovité. Stará parta vcelku bavila, až na tu omáčku o přátelství na začátku, to mě nějak nechytilo. Prostě takový ten film, kde tak nějak už od začátku stejně víte, jak přesně to dopadne a u scén nečekáte žádný zvrat. Na zabití večera ale dobrý. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům