Youngblood

• USA Youngblood

Rob Lowe v tomto filmu ztvárnil titulní postavu, mladého hokejového génia s talentem střílet branky, ale s holubičí povahou. I přes jeho křehkou náturu ho trenér Chadwick dá na soupisku. Jeho účinkování ale nemá dlouhého trvání - pošlou ho totiž domů poté, co ho vyřadí jeden obzvláště nepříjemný protihráč Racki, který mladíka brutálním způsobem nemilosrdně pošle k zemi. Sklíčený Youngblood se vrací domů na kanadský venkov, kde ho jeho otec a starší bratr utvrdí v tom, že hokej není pro slabochy. Za jejich dohledu okamžitě začne s "bojovým" tréninkem, aby se připravil na svůj návrat a vyrovnání účtů s Rackim. Mezitím se také zamiluje do trenérovy dcery. (oficiální text distributora)

waska

Průměrný film ze sportovního prostředí, tentokrát hokeje. Obvykle přidávám těmto filmům, tomuhle bohužel nemůžu. Hojekové scény jsou totiž neuvěřitelně trapný a celkem to poton vyznívá malinko naivně.. Ale potěšil malou roličkou Keanu Reeves. ()

Matt007

Tenhle film jsem si pouštěl jako malej docela často, líbí se mi a hlavně mám rád hokej ať si řika kdo chce co chce za mě 4* ()

marlon

Nemastné a neslané! Atraktívne športové prostredie mohlo byť veľkou devízou tohto klasického rockyovského príbehu, no k jej patričnému zužitkovaniu je ešte potrebná nápaditosť a invencia! A tie boli v tomto prípade tvorcom očividne cudzie. ()

LilyDeLarge

Klasický 80's. Příběh neurazí ani nenadchne. Pro mě to bylo ale zbytečně dlouhý...i když - je tu Swayze a mladej Keanu. Ráda bych dala tři hvězdy, ale nijak zvlášť mě tenhle snímek neoslovil. ()

topi80

Ano, je to nostalgie, kdo hýbe mou rukou při hodnocení filmu, na druhou stranu, nic z toho, co je tady filmu vytýkáno, mi nijak nevadí. Zpomalené záběry z ledu fungují dobře, velmi oceňuji, jak se podařila zachytit tvrdost a nelítostnost tohoto sportu, což nemusí být z jiných filmů či sportovních přenosů patrné. Příběh je samozřejmě takovou pohádkou, ale postavy fungují, mezi ústřední dvojicí to jiskří a sympatie nejednoho diváka si jistě získala i budoucí jednička na draftu Swayze. K tomu bratrovo motivační promluvení do duše atd.. Jen ta výchova rváče na farmě zabrala nějak málo času, když stále probíhala stejná série play off :-) ()

nooly

Jako malý jsem mu moc fandil, nakonec jim to ukazál! :] Film je sympaticky přitroublý, ale bavil jsem se. ()

rob_troy

Rob Lowe ( Californication 4. session ), Patrick Swayze ( Dirty dance ) - to je kombinace budoucích herců na vrcholu. Hokej, rvačky a odplata. ()

KubiSchroder

Každé ráno, které jsem se budil na zimáku v šatně po propařené noci mě budil tenhle film. Hokejová klasika všech klasik. Filmově stojí za míň než starou bačkoru, ale netancující Swayze, v té době potupa vzniklá oholením rozkroku a půvabná rolbařka ve spojení s nostalgií a vzpomínkou na spoluhráče, jenž v alkoholovém opojení pronesl kompliment Yoongbloodovu zadku, který se pak snažil zakecat záměnou polohy, si snad nezaslouží míň než mé hodnocení :D ()

Brano

Slušná športová dráma s veľmi presvedčivými hereckými výkonmi. Výborný Rob Lowe a Patrick Swayze v hlavnej úlohe. Film o talentovanom hokejistovi s romantickou zápletkou na pozadí, ktorého čaká ťažká neľahká cesta aby sa presadil v týme a stál sa veľkou hokejovou hviezdou. Proste stará dobra klasika, ktorú si vždy rád pozriem. ()

eagles22

...jedna z mých sportovních (hokejových) srdcovek :) PS: Popis obsahu filmu je do značné míry chybný. Hlavní hrdina neodjede domů, protože ho Racki pošle nemilosrdně k zemi. Racki pošle brutálně k zemi a zraní jeho kamaráda a spoluhráče, jménem Derek Sutton, kterého hraje Swayze. A nepošlou ho domů, odejde sám. ()

Guran

Hokej spadá do mých zájmů, proto jsem se na tento film hrozně těšil. Film není vůbec špatný, je hezké, že do děje zasahuje i romantika a že to není celé pouze o talentovaném hokejistovi. Hokejisté s malou výškou mají i v současné době problémy prosadit se, kvůli tomu, že jsou malí je nechce skoro žádný tým, ikdyž je talentovaný. Ale i malý talentovaný hráč jako Sidney Crosby dokáže rozdávat rány a budit si respekt, ale Dean Youngblood z tohoto filmu nemá sebemenší odvahu někomu vrazit. Pěkný hokejový film. ()

mirkath1

Škoda, že se Rob Lowe neuchytil -má fakt hezkou prdelku :) Hraje jen v béčkových a céčkových filmech. Takový pěkný kluk to byl ()

Gwilwen

Hokej mám fakticky strašně moc ráda, tak je moje hodnocení shovívavější. I když to co v tom filmu hrají bude spíš nějaký okresní přebor. Jenomže Rob Lowe v roli Youngblooda je sympaťák a potěšila taky minirolička Keanu Reevese jako brankáře. Takže pro mě slušné tři hvězdy. ()

KeanuTheBest

No tak na film z druhé poloviny 80.let docela gut....ale jinak trapné a na začátku už člověk ví jak to dopadne....vtipné jsou tak skřeky Keanu Reevese, opravdu podřadná role....Zbytečně zdlouhavé. ()

Foxized

Před dvaceti lety se mě rodiče ptali jestli chci hrát fotbal nebo hokej. Samozřejmě, že hokej. Tak mě dali na fotbal a světe div se, nejsem fotbalista. Ani hokejista, ale ten mi aspoň trochu jde. Možná je to proto, že jsem přirozený talent a nebo je to proto, že jsem Youngblooda viděl asi 727x a jen z poloviny to bylo kvůli Cynthii. ()

bery77

Jelikož jsem 14 let hrál hokej, tak se mi tento film v mládí velice líbil zvlášt konec kdy si to hlavní hrdina znovu rozdal s Rackim a ¨překvapivě¨vyhrál. ()