Americká filmová komedie o lásce, penězích a ztrátě paměti. Joanna Staytonová cestuje se svým manželem Grantem na luxusní jachtě. Ačkoli je bohatá, bez jakýchkoli zábran připraví mladého truhláře Deana o jeho zaslouženou odměnu za odvedenou práci. Příležitost k pomstě se Deanovi naskytne velmi brzy. Joanna spadne v noci přes palubu luxusní jachty a ze šoku ztratí paměť. Její manžel ji opustí. Dean Joannu přesvědčí, že on je jejím manželem a přivede ji do svého poněkud zchátralého domova... (oficiální text distributora)

Bozvav

Je to blbost, ale velmi milá. Sentimentální, laskavý humor, dobré herecké výkony a fajn muzika. Komedie pro celou rodinu. Za mne 75%. ()

Deleatur

Mínusy: Klišovitý a předvídatelný příběh. Průhledná propagace prostých a rodinných hodnot (trochu i nebezpečná, protože pán byl - myslím - vdovec, nikoli rozvedený). Plusy: Ale proč ne - bylo to milé a těm děckám jsem to přál (vč. pointy nakonec). Nenudilo ani po opakovaném zhlédnutí. Hawnová zvládla levou zadní proměnu své postavy a byla věrohodná v obou polohách. S Russellem měla velmi příjemnou chemii. A její zápolení s motorovou pilou mě vždycky spolehlivě rozesměje. Hodnocení: 74%. ()

jura-roy

Tak tyto dva herce baštim ze všech nejvíc a ještě když hrají spolu v romantické komedii. Kvalitních 80 procent!! :) ()

strikeman

Nemám příliš v lásce romantické filmy, ale tento snímek se mi kupodivu přes své žánrové zařazení velmi líbil. Je to vlastně takové moderní pojetí pohádky o pyšné a rozmazlené princezně a chudém chasníkovi, který ji změní tím, že jí ukáže svět z jeho perspektivy. Kurt Russell je můj oblíbenec a Goldie Hawn byla skvělá jako vždy. Humor byl nenásilný a velmi příjemně stravitelný. Pokud hledáte příjemný odpočinkový film na sobotní odpoledne či večer, který vám pozvedne náladu, pak není co řešit. 80% ()

helloween93

Jak snobská panička k normální práci přišla aneb když naštvete Kurta Russella a ztratíte paměť, krutě se vám pomstí. Místo komandování svého sluhy zamíříte do chatrče, kde vládne špína a bordel, k tomu dostanete na krk 4 děcka. Kdo by si to nezamiloval že? Pěkná komedie se značným 80's feelingem. Mě se to líbilo. ()

BeranSon

Nic výmečného s nekoná. Klasicky pasivní herci v jako je Kurt Russel, nebo Goldie Hawn neumí podržet režiséra. Vše je ještě horší, když je režisérem tak málo kreativní tvor jako je Garry Marshall, který je prostě někdy otřesný, hlavně praví, kterou dělá. -5/10- ()

Evander

Příjemná rodinná komedie s dobrým hereckým obsazením. Kurtu Russellovi a Goldie Hawn to spolu funguje skvěle. 70% ()

burton

Škumpa je fakt moc jedovatá kytka. Když jí ale spaříte horkou vodou, když jste jí předtím natrhali rukama v gumových rukavicích, umelete jí mlýnkem na maso a podusíte na mírném ohni, přidáte vajíčko a sůl a česnek, máte báječný špenát. Ne, to kecám. Ale takhle na mě ten film působí. Bože, občas bych taky potřebovala ráhnem :). ()

Jeand´Boa

Dvojice Hawn - Russell si výtečně notuje ve skvěle naladěné komedii, u které mi ani nikdy nevadilo, že jde o klasické klišé: jak bohatý a namyšlený typ dojde poznání pod tvrdou zkouškou života ... řekl bych, že ani ti ujačení mladíci nejsou nic v porovnání se zvuky, které vydává hlavní hrdinka při střetu s realitou "domu hrůzy", což je velice věrně zahráno ... Hraje to vůbec?.... ()

Barak

Pobavilo mě to teda hodně. Hawn a hlavně Russell tu jsou super, děcka jsou otravné a (spoiler) naivně sladký konec mě tam vůbec nevadil - to k tomu prostě patří a dálo se to čekat už od úvodních titulků.... ()

HappyDeath

Krásně zpracovaný příběh o tom, že i zkažený člověk se dá napravit když se udeří ten správný hřebíček na hlavičku...90% ()

Dimo

Přiblblé a ještě k tomu s dost špatným dabingem. Nicméně jako jednohubka pro ženský, na jedno odpoledne, budiž. ()

PavelZava

No vidíte teď už to vím taky , že Garry Marshall je režisérem, jak tohoto kousku, tak Pretty Woman. Goldie Hawn byla v tomto filmu prostě kouzelná a s lehkostí zvládla, jak rozmazlenou paničku, tak manželku, matku 4 dětí z chatrče. Nejlepší scéna je ta s poznávací s mateřským znaménkem ve tvaru jahůdky. Hezká romantika ! ()

Lucas87

Příjemná komedie na slušné úrovni, se skvělou dvojici, kde hlavní roli hraje amnézie i procitnutí do skutečného života :) ()

dakarin

Film má rozhodně svoje kouzlo. Goldie je skvělá, především je zde ovšem celkový výraz příběhu, za nímž najdete Garryho Marshalla (také zrežíroval Pretty Woman :-) V pohodové náladě si tento vcelku originální příběh - mix lehce bláznivé komedie s romantickým rozměrem - krásně vychutnáte. ()

Katcat

Když se k chlapovi chováš povýšeně a nadřazeně, utrpí jeho ego, ješitnost je hrozná věc....nemůžeš pak čekat nic jinýho než nejhorší možnou vizi manželství... ()

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami