Reklama

Reklama

Volání divočiny

  • USA The Call of the Wild (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Volání divočiny vypráví příběh Bucka, psa hýčkaného svým pánem i jeho rodinou. Jeho život se však rázem změní ve chvíli, kdy je ze svého domova v prosluněné Kalifornii unesen obchodníky se psy, kteří jej prodají do mrazivé divočiny kanadského Yukonu během vrcholící zlaté horečky na Klondiku. Zde je svými novými pány nucen ve psím spřežení tahat hlubokým sněhem těžké sáně. Díky své nezlomné vůli dokáže Buck v těchto drsných podmínkách přežít. Naštěstí se mu nakonec podaří uniknout a najít nového přítele, samotářského dobrodruha Johna Thorntona (Harrison Ford). Po jeho boku zjistí, že díky svým přirozeným psím instinktům dokáže v nehostinné divočině nejen přežít, dokonce v tomto novém a svobodném životě nachází i zalíbení. (CinemArt)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (284)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $135miliónovTržby USA $62,342,368Tržby Celosvetovo $107,604,626Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,297,878Tržby za predaj DVD v USA $4,815,628║ Obavy som mal hlavne s CGI psa/psou, či aj výzor filmu. No musel som si zvykať, že to ide v rodinnom nádychu, skoro uletenej zábave podobne ako u Dolittla. Postupne som si ale zvykol a skúsený režisér pre dané témy, čo to vykúzlil a podal v celku slušnú dobrodružnú jazdu, ktorú zdobilo aj herecké obsadenie. Nakoniec teda v celku fajn. /70%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Hezká rodinná záležitost. Na první dobrou vysloveně film, u kterého víte, že žádný žánr by na něj neseděl víc, než ten rodinný. Celé je to hrozně hezké, dá se na to bez problémů koukat, má to dobrý námět, příběh, dejme tomu i zpracování, samozřejmě je v tom i Harrison Ford, kterého každý fanoušek musí ocenit. Jenže je to všechno strašně umělé. Nejen ta smečka psů, ale i ta krajina. Celé je to tak barevné, že to snad nemůže být pravda. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„TADY, TAK DALEKO OD DOMOVA, VIDÍM, JAK SE BUCK ZMĚNIL. CHCE LOVIT!...“ /// Vyprávění o těžkým životě psa za polárním – teda co to kecám… na Aljašce. Parádní animace… což znamená – zapomeňte na živý mazlíky! Takhle už to prej dneska nefunguje… Příběh o psí smečce a jejich zákonech, psím bohu…asi nepřekvapí, že je místy dojemnej. A nevím, jak moc je pro tohle lidsko – psí dobrodružství důležitý, jestli máte psa. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knížku, kterou v roce 1903 napsal Jack London, ani spoustu předešlých zfilmování… neznám. 2.) Zjistí, co se stane, když naše čivava zaslechne volání divočiny. 3.) Thx za titule „vasabi“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ * ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

V kinech se hraje prd, tak musím z nouze chodit i na filmy, které nejsou má cílová skupina a ve výsledku jsem byl vlastně překvapen jak slušná rodinná dobrodružná zábava nakonec film je. Digitální pejsek Bucky je perfektní a první polovina, kdy je pes unesen a vyslán do Kanadské divočiny, aby se začlenil do smečky a táhl těžké sáně má nejen fajn spád, ale i slušnou dávku emocí. Druhá půlka mě bavila o něco méně, ale pořád v rámci žánru se jedná o slušný nadstandard, kde potěší hezká příroda i zarostlý Harrison Ford. Dojemné, milé, hezké a místy i napínavé. Zábavnější než Togo. 6.5/10. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Ešte raz mi niekto povie, že mohli ušetriť, keď by TOTO robili so skutočnými psami, hodím po ňom psiu konzervu. Psy v tomto filme robia veci, ktoré by nikdy žiadny živý pes neurobil. Miestami to ide už až do rozprávky. Ale rozkošnej a skvelej! O to pôsobivejšie sú potom občasné záchvevy reálneho života, kedy niekto umrie alebo veľmi smutne navždy odíde preč a to sa netýka iba ľudí, ale aj členov svorky. Výsledkom je dojemné, vtipné, milý a poriadne vysokorozpočtové retro dobrodružstvo z dôb, ktoré sa už nikdy nevrátia. Harrison Ford je v pohode, avšak strávi na plátne menej času, než by ste (možno) čakali. Ale ono to ani príliš nevadí, lebo hlavnou hviezdou je predsa Buck. Ale Togo sa mi páčil predsa len o psie ucho viac. Produkcia: James Mangold. ()

Galerie (143)

Zajímavosti (6)

  • V knize Bucka koupili dva muži, Perrault a Francois. Ve filmu se z Francois stává Francoise, žena. (MTHRFCKR)
  • Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v kanadských provinciách Yukon a Britská Kolumbia, a taktiež v kalifornských filmových štúdiách. (MikaelSVK)
  • Film byl natočen podle stejnojmenné knihy od Jacka Londona, která vyšla v roce 1903. (SONY_)

Související novinky

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

12.08.2019

Mohli jsme to předpokládat, teprve minulý týden se to však stalo oficiální. Po propadácích typu X-Men: Dark Phoenix se studio Disney rozhodlo zaříznout drtivou většinu chystaných snímků od studia… (více)

Reklama

Reklama