Kvílení vlkodlaků III

• Austrálie Howling III (více)

Z pustin znovu přicházejí vlkodlaci a hledají další oběti. Pouze profesor Beckmyer dokáže pochopit utrpění těchto tvorů, když provádí ve své laboratoři na zajatém vlkodlakovi experimenty. Ale vláda se s tím nemůže smířit a je odhodlána Satanova vyslance zlikvidovat za každou cenu. (Guild Home Video)

cariada

Další díl téhle dlouhé série , tentokrát tu máme spojení člověka a vlkodlaka a narození potomka. Což je tu poměrně pěkně vidět, což je asi to nej z celého filmu. Jinak je tu Dagmar Bláhová, jako jedna z vlkodlaků, ale to jen pro zajímavost ()

Jimmi odpad!

Toto pokracovanie je z uplne ineho universa ako predosle 2 dieli. Je to dost stupidne aj na hororove pomery a masky su priserne. Herecke vykony radsej nekomentujem. ()

Sabrewulf odpad!

Hlavní hrdinové jsou v kině na béčkovém hororu o vlkodlacích. Na filmu, který má úmyslně legrační scény, herecké výkony a masky. V tuhle chvíli jsem si řekl: "aha, režisér nám schválně servíruje legrační film ve filmu, aby nás pak mohl překvapit skvělými maskami a gore scénami........" To, co následuje pak, mi zasadilo ránu pod pás. Film je totiž snad ještě horší, než ta úmyslná parodie. Nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo brečet. ()

Nivenx

Série Howling je úplně k ničemu a vůbec netuším, že měli chut' to pořád točit dokola. Ach jo, další stupidita. ()

TO

Spoiler! Tentokrát žádná pohádka o vlkodlacích. Tady jde o skutečný živočišný druh vačnatých savců žijících v Austrálii a Sovětském svazu. Do Sydney přijede z buše samička a zamiluje se do člověka a stane se herečkou. Tři „vlkodlačí“ jeptišky jí ovšem najdou a přivedou zpět do tlupy. Pak se jí narodí vlčí dítě, které nosí v kapse na břiše. Pak na ně zaútočí vojáci a ona s manželem a synkem uprchne. A za několik let jsou vlkodlaci uznáni jako regulérní živočišný druh, takže se již nemusejí skrývat. No a nakonec dostane Oscara za nejlepší herečku. To vám je taková ujetá podivnost, že jsem málem dal i 3hvězdičky, ale jen málem. A Dáša Bláhová jako ruská vlkodlačice. No, docela mě to bavilo. ()

Danny F.

Trochu mě to přípomínalo klokana. Masky gumové to bylo očividné. Napětí žádné. Jeden z mnoha nudně zábavných filmů. Chvílemi jsem kvílel nudou. 30% ()

Han22

Australani dali sérii neskutečně na prdel. Místo vlkodlaků tu máme vačnatcodlaky - a aby se to nepletlo tak jednu ruskou vlkodlačici-baletku na mezidruhové křížení. Pak je tu romantická linie jak z Twilightu včetně naprosto odpudivé linie "výchova vlkodlaků v buši". Pošahaný dokumentarista. Spousta příšerný scén, efektů a hereckých výkonů (v čele s Dagmar Bláhovou). Vraždící jeptištky-vlkodlaci. A opravdu neskutečnou scénu s vojákem ve stanu, bazukou a vlkodlakem. Kupodivu to všechno ke konci začne být jakžtakž zajímavý, když se z filmu stává boj o "lidská" práva vlkodlaků, proto nemám sílu to sestřelit do odpadu, ale jinak je to děsný trash a na rozdíl od dvojky velice nezábavný. ()

helloween93 odpad!

Tenhle díl o "vačnatcích" mi přišel naprosto mimo mísu. Se sérií Howling to má společný snad jen název. Hrozně jsem se nudil a nevěděl jsem, jestli takhle stupidní děj myslí vážně nebo jestli to má být parodie na filmy s vlkodlaky. Děs. ()

helraiser

Béčková zábava kterou si jistě užijete. Jasně, že to je kravina, ale mě se to celkem líbilo a zas tak špatný to není. Pro mě jasnej průměr. ()

megan017

Jedna z největších kravin o vlkodlakách a to platí pro všechny film, této série. Nechápu, že se dokáží zpívat ódy na běčkový horor z 87. Herci neherci, vypatlaný příběh, prostě kravina na entou.. ()

M.Šalda odpad!

Děs a hrůza, nicméně ne z hlediska hororové funkce, kterou film samozřejmě postrádá, nýbrž z divácké perspektivy, jež marně doufá, že ubohé a parodické vizuální efekty, jaké konzumujeme společně s hlavními hrdiny filmu sledujícími jakýsi hrůzostřašný spektákl, jsou tak ubohé jen proto, aby mohly být dějové triky líbivější. Jenže to ještě netušíme, že v ději samotném se budou producírovat efekty ze stejné dílny, jak nám napověděl film ve filmu... Kvílení vlkodlaků 3, neboli Kvílení diváků... ()

moviefan4

Bezkonkurenčne najhorší diel série Howling. Nechutný scenár, herci boli tiež na hovno (Jibaba bola fajn),krv sa nikde neukázala, masky boli úplne nechutné a trápne. Takto to dopadá keď si do režisérskeho kresla sadne Philip Mora autor trápnej dvojky. Jedno sa mu musi uznat prostredie vie vybrať. Ale aj to že dvojku ktorú točil on sam mu vyšla viac než trojka. Fakt by som mu zakázal točiť filmy o vlkolakoch lebo o nich hovno vie.1* dávam za pekné prostredie a za obal. Nikdy viac fuj fuj fuj!!!! ()

Brucey odpad!

Ach jaj. No oni to dokázali. Howling 3 je ešte väčšia píčovina než predchádzajúci diel. Prosím vás, takto nevyzerá film, takto vyzerá výsledok niekoľko minútového blbnutia 10-ročných detí. To, že do polovice je to nesúrodá, zmysel nedávajúca blbina by som ešte ako-tak zvládol, ale od polky film prestáva byť filmom, a začína byť iba kopou niekoľko sekundových záberov, ktoré sa tvária, že dávajú zmysel a nejako na seba nadväzujú. Plus samotný nápad vlkodlakov ako vačnatcov nie je zlý, len je jednak katastrofálne prevedený a jednak sa jedná o maximálny dick move predošlým dielom (hlavne prvému)! ()

Nikolas__

Tenhle film naprostá bizarnost. Pro mě se jedná o nejenom nejlepší díl série Howling, nejenom jeden z nejvíce underrated vlkodlačích hororů, ale taky o jeden z nejlepších, vlkodlačích hororů. Fakt neuvěřitelně ujetá, šílená jízda. Nápadité a zábavné od začátku dokonce, ale kvalitním způsobem, ne jako dvojka, povedla se super hudba, kamera je úžasná a postavy překvapivě dobré. Masky a efekty se ještě zlepšily a výprava je perfektní. Nechápu, jak to mohl natočit režisér příšerného druhého dílu. Závěr na vrcholu divnosti a bizarnosti. Já byl až nečekaně spokojen 7/10. ()

Meike odpad!

Tak slibně tahle série začala, první díl byl skvělej, je pravda, že druhý už značně pokulhával a třetí? Ten už mi hlava nebere. ()

Niko_DA339

No tak toto je rozhodne najhoršia časť série čo som videl,... Ten začiatok, kostými, scény... Videl som už všeličo, ale toto...na toto nič nemá! Myslím že som už aj pochopil prečo je na svete toľko mužov inak orientovaných... keby vidím Dagmar v stave maximálneho ochlpenia a nechutnosti, tiež radšej zmením orientáciu. Ale zaslúži si potlesk. Nemyslím si že existuje niekto, kto by si zopakoval túto rolu :) Ale dej je sám o sebe celkom...prijateľný až na scénu rodenia... brrr.... pri tej scéne som jedol polystyrénové chlebíčky, po scéne som sa ich ešte nedotkol a to už je jeden rok! :) ()

drkaldj odpad!

Nečekal jsem že by šlo jít ještě níž. Tři malé plus, které jsem našel alespoň v předešlém díle tady chybí a dokoukat tento film je tedy docela obtížné. Zde jsem neshledal ani jednu věc co by mě dokázala oslovit nebo zaujmout. Toto už ani není o vlkodlacích. Druhý díl se aspoň snažil navázat na jedničku a vlkodlačí téma. Tady ale opravdu jde scénář do žumpy a tohle už opravdu není o vlkodlacích, alespoň ne o těch které znám já. ()