WrestleMania XXXV (TV pořad)

WrestleMania 35

Sportovní / Akční

USA, 2019, 480 min

Kevin Dunn

Účinkují:

Rebecca Quin, Ronda Rousey, Ashley Fliehr, Colby Lopez, Brock Lesnar, Bryan Danielson, Kofi Sarkodie-Mensah, Paul Levesque, Dave Bautista, Allen Jones, Randy Orton, Joe Anoa'i, Andrew Galloway, Fergal Devitt, Bobby Lashley, Kurt Angle, Tom Pestock, Shane McMahon, Mike "The Miz" Mizanin, Joe Seanoa, Rey Mysterio, Mercedes Kaestner-Varnado, Pamela Martinez, Natalie Neidhart, Beth Phoenix, Cassie McIntosh, Jessie McKay, Savelina Fanene, Sarona Snuka, Lexi Kaufman, John Cena, Jeff Sciullo, Jonathan Solofa Fatu, Joshua Samuel Fatu, Miroslav Barnyashev, Shinsuke Nakamura, Trevor Mann, Thomas Budgen, Stephen Farrelly, Claudio Castagnoli, David Harwood, Daniel Wheeler, Matt Cardona, Brian Myers, Ettore Ewen, Austin Watson, Joseph Ruud, Adam Scherr, Michael Che, Colin Jost, Matthew Adams, Anthony Nese, Mascara Dorada, Jose Cordeiro, Manuel Alfonso Andrade Oropeza, Sesugh Uhaa, Thaddeus Bullard, Mattias Clement, Yuvraj Dhesi, Levis Valenzuela Jr., Robert Roode Jr., Chas Betts, Emanuel Rodriguez, Taylor Rotunda, Joe Hennig, Heath Miller, Terry Gerin, Eric Thompson, Ryan Parmeter, Adeel Alam, Shelton Benjamin, Jon Huber, Andrew Hankinson, Chad Allegra, Matt Hardy, Jeff Hardy, Trinity Fatu, Michael Hutter, Ron Killings, Leah Van Dale, C.J. Perry, Adrienne Reese, Amanda Saccomanno, Monty Sopp, Kanako Urai, Daria Berenato, Nicola Glencross, Maria Kanellis, Thea Trinidad, Sarah Bridges, Gionna Daddio, Dori Prange, Mickie James, Ashley Mae Sebera, Kairi Hôjô, Victoria Crawford, Paul Heyman, Jonathan Good, Joan Jett, Yolanda Adams, Hulk Hogan, Ric Flair, Shawn Michaels, Brian James, Ron Simmons, Kevin Nash, Scott Hall, Bret Hart, Stacy Keibler, Sean Waltman, Michael Coulthard, Matt Polinsky, Renee Paquette, Tom Hannifan, Bryan J. Kelly, Booker Huffman, Saraya-Jade Bevis, Matt Rehwoldt, Jerry Lawler, John Layfield, David Otunga, Lilián García, Nikola Bogojevic, Levi Cooper, Torrie Wilson

BROCK LESNAR VS. SETH ROLLINS - 4* - Parádní start! Všichni věděli, jak zápas dopadne, ale jednalo se o odchod ve velkém stylu! AJ STYLES VS. RANDY ORTON - 4* - Trvalo to než zápas nabral nějaké tempo, ale nakonec to vypadalo jako super věc. Oba dva jsou moji oblíbenci, takže jsem moc rád, že měli na WM společný feud. USOS VS. THE BAR VS. RICOCHET A ALEISTER BLACK VS. SHINSUKE NAKAMURE A RUSEV - 5* - Možná to nejlepší z celé show. Nikdo nic nevypustil a viděli jsme naprosto dokonalý tag teamový zápas. Všichni měli chvilku, kdy se ukázat. Ricochet a Aleister taky překvapili a uvedli se skvěle. Každý ze zápasu si zaslouží stoprocentní uznání. MIZ VS. SHANE MCMAHON - 5* - Druhý nejlepší zápas hned po tag teamech. Každý věděl, že Shane si vymsleí něco velkého, ale tohle bylo výjimečně ulítlé. Po celé aréně bylo spoustu zábavy a ten feud byl jeden z nejlepších za dlouhou dobu. BOSS N HUG VS. NIA JAX A TAMINA VS. THE ILCONICS VS. NATALYA A BETH PHOENIX - 4* - Nečekal jsem to, ale jednalo se o také velmi slušný zápas. Ženské tag teamy mě moc nezajímají, ale uznávám, že do toho daly všechno. Navíc vidět ještě jednou v akci Beth Phoenix bylo rozhodně fajn. KOFI KINGSTON VS. DANIEL BRYAN - 4* - Osobně si myslím, že to mohl být i lepší zápas. Oba by na to měli. Nicméně stálo to za to a Kofi si už konečně podobnou pozornost zasloužil. REY MYSTERIO VS. SAMOA JOE - 2* - Chudák Rey. Vím, že byl zraněný, ale lepší by bylo, aby mu zápas zrušili než vytvořili tohle. ROMAN REIGNS - VS. DREW MCINTYRE - 2* - Achjo, je to tu zase. Já samozřejmě Romanovi jako člověku hrozně fandím, ale ten jeho WWE charakter je největší fail za posledních minimálně deset let. TRIPLE H VS. BATISTA - 4* - Rozlučka Batisty ve velkém stylu! Hezky si s HHH zarošťačili. Velmi důstojné loučení legendy! KURT ANGLE VS. BARON CORBIN - 1* - Přesný opak loučení Batisty. Naprostá degradace Kurtovi celé kariéry. Vincův miláček, který nic neumí, nemá charisma, nemá nic, Baron Corbin. BOBBY LASHLEY VS. DÉMON - 4* - Finn jako démon mě nikdy nepřestane bavit. CHARLOTTE VS. BECKY LYNCH VS. RONDA ROUSEY - 3* - Tak tentokrát to ženské nezvládly. Nedokázaly utáhnout main event Wrestlemanie. Snažily se, to jo. Asi to i bolelo, ale výsledek byl spíše rozpačitý. Doufám, že pro příště to bude poučení.(15.4.2019)

Za mě nadprůměrná show, čemuž se divím. Byl jsem hlavně zvědavej na Kofi v Bryan, Rollins v Lesnar a main event. Všude jsem se dočkal přijatelného konce, plus potěšily IIconics. A taky mě main event bavil poprvé od výhry titulů Bryana na WM a to už je pět let. Nikdy od WM nic nečekám (od WWE celkově už vůbec ne) a tento rok se jim povedlo mě bavit, pobavit, překvapit. Já jsem spokojenej(9.4.2019)

Bol som v NY naživo. To sa inak hodnotiť ani nedá, aj keby to malo aké chyby. Skúste si to aspoň raz v živote, odporúčam.(9.4.2019)

Sme boli. Tam. Live. A bola to parááááááda. Tá atmosféra, ten dav človeka doslova strhol. A k tomu ma ešte extrémne potešili niektoré víťazstvá, niektoré prekvapili a niektoré sklamali. Baron si rozhodne nezaslúžil vyhrať. Teda možno aj zaslúžil, ale ja ho nemám rada, takže v mojich očiach nezaslúžil.(13.4.2019)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Work“ od Chrise Classica. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Love Runs Out“ od OneRepublic. (TheSpearCZ)

• - Na této show se uskutečnil vůbec první ženský Main Event Wrestlemanie – Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair. (TheSpearCZ)