Fantasy Island

• USA Fantasy Island (více)

Ve filmu studia Blumhouse nazvaném Fantasy Island mění charismatický pan Roarke v luxusním, leč odlehlém tropickém rezortu tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život. (Falcon)

Langy10

Ja nechapu, co je to za obdobi filmovych HOVEN! Prvnich cca 30-40 min to vypadalona libovej, i kdyz trochu predvidatelny film. Ke konci napříč zbytek celyho filmu se z toho stala takova mrdka, ze mi to snad dela nekdo naschval. Kdybych mel ja prani z fantasy island, tak bych prosil vratit penize za kino. 15% za Peňu ()

bourec

Vzhledem k tomu , že zdejší nej hororový expert psychor(ý) tomu máznul odpad, tak to pro mě většinou znamená průměrnej snímek.Zmatenej scénář,prkenný herci,neinvenční režie a kamera,a podivnej konec.Ale i přes to všechno mě to nijak nenudilo.Na jedno večerní kino to bez úhony stačí.50%. ()

dubinak

Tak toto beru jako takový opožděný aprílový žertík. Tvůrci se tu snaží servírovat rafinované tříchodové menu, ale ve finále dostanete akorát tak rozbředlou, připálenou kejdu, kterou jdete po ochutnání spláchnout do kanálu. Začátek jsem ještě tak nějak do té půlky vnímala, nemůžu snad ani říct, že by to bylo nějak nudný, ale ta ''myšlenka'', jejíž tvář se nám Jeff Wadlow snaží nastavit je opravdu velice zfackovaná doruda a věřím, že ani na papíře tohle prostě nemohlo dávat smysl. Hlavně, že to má áčkový vizuál, rádoby známé tváře, naleštěný design a opravdu draze vypadající kabát. Tu jednu hvězdu dávám vlastně zároveň i s oceněním toho, že Fantasy Island byl prý docela film za babku. Zpětně ale vůbec nedokážu říct, o čem to vlastně bylo. Každopádně, neztrácejte s tím čas. ()

PROCESOR

Podobný tipy filmů mám rád. Osamocený ostrov o kterém nikdo neví a kde se plní všechny sny a fantazie. Trochu mi ten ostrov, kde se i nemocní uzdravují připomíná analogii se seriálem Ztraceni. Nicméně, když vypnete mozek a necháte pracovat jenom fantazii, tak si pro ten lepší průměr za mě dojde. ()

vnimatkrasu odpad!

Dějový zvratky, WTF obsazenej Michael Peňa a v rámci žánru až překvapivě nehezký herečky. Brát se to celý s nadhledem, choval bych se smířlivějc. Takhle jenom dělal horor o fantazii člověk bez fantazie. ()

David.Darco

Pustil som si tento klenot z recesie, motivovala ma tak trochu nominácia na zlatú malinu, mal som chuť na nejakú debilinu, kde si môžem vyventilovať mozog aj myšlienky. To som v podstate aj dostal. Mizerný scenár s nefunkčnými zvratmi, nezaujímavým rozuzlením a podstatou "fantasy" zložky, nesympatickými postavami, podpriemernými až mizernými hereckými výkonmi s priemernými tuctovými efektami, ktorých je ešte aj zúfalo málo. Dokonca aj to pekné prostredie ostrova, z ktorého sa dal vydolovať aspoň nejaký pocit tajuplnosti a monumentálnosti sa stráca v šedom priemere nezaujímavých záberov. Prečo tomu automaticky nedávam odpad? sám neviem. Asi preto, že som to dopozeral do konca (aj keď som naozaj takmer zaspal), asi preto, že som videl aj horšie, absurdnejšie a môj vnútorný kľud rozvracajúcejšie zlé filmy (z nominácii na zlatú malinu napríklad 365 dní). A napokon som vlastne dostal to, čo som očakával. Aj tak mi je ale úprimne ľúto kohokoľvek, kto na to išiel do kina (a že som zopár lístkov na to predal)... ()

Triple H

Samotný nápad dobrý, ale pretavit ho do filmu čo funguje...no nepodarilo sa to že vôbec a ani si neviem úplne predstaviť aký kumšt by si dosiahnutie takého výsledku v jednom celovečernom filme vyžadoval. Čím sme bližšie ku koncu, tým všetko dáva menej a menej zmysel až je z toho nakoniec úplná chujovina čo rezignuje na akúkoľvek logiku či zmysluplnosť. Škoda. ()

Johnny.ARN

Inception v lacnom a "hororovejšom" prevedení. Na peknom ostrove a priemernými hercami a Peňom, ktorého budú doraz dávať aj na klobásu. Myšlienka fajn, prevedenie priemerné, spletitosť deja vo vrcholnej fáze prepálená a na smiech. Nebavilo ma nad tým rozmýšľať ale príjemne to odsejpa a desivosť je ubratá na potrebné minimum. 3 z 5 ()

ecceHOMMO

Scenár je premyslenejší než sa to počas drvivej väčšiny stopáže zdá, ale keď na to divák prijde, je to vlastne už jedno.... ()

Mrkvič

Bál jsem se hodnocení a od první minuty jsem se pořád chystal film vypnout. No a nakonec jsem ho (s jedním slabším podřimováním) dokoukal do konce. Hlavně díky nápadu, že ostrov zhmotňuje svým návštěvníkům jejich přání a sny. Sice mi ve filmu dost věcí neštimovalo a chybělo mi (nebo jsem třeba zaspal) vysvětlení několika věcí, jako třeba všechen ten personál (hlavně ten divnej), ale i tak se nakonec zápletka celkem povedla. Někdo tu nadává na ošklivé osazenstvo. S tím jsem rozhodně problém neměl. A na to, že jsem koukal na dost mizerné béčko, tak taková scéna syna s dávno mrtvým otcem, se mi asi vryje do paměti na hodně dlouho. ()

Ryuuhei

Na začátku jsem byl napjatý a těšil se na to, co tento film odkryje. Ve výsledku neodkryl téměř nic - prostě prezentoval ostrov, kde se lidem plní přání, a s logikou si hlavu nelámal. Příběhy některých postav (vlastně jen dvou) byly celkem zajímavé, ale pozdější zvraty a skutečnosti z toho udělaly leda frašku. Nemůžu říct, že bych se dobře nebavil - překvapivě jde o zkouknutelný a nikterak přehnaně násilný horor/thriller. Ale... co si budeme, je to blbost. ()

oveckaoa

Nejprve takové přání chtěl bych umět tak špatně točit horory a thrillery jako pan Wadlow, když se podíváte do jeho filmografie kromě tohohle mají všechny jeho filmy od 50 do 70 procent na csfd jeden jeho film je dokonce v červených číslech. A nyní k filmu 5 přátel jde na Fantasy island kde vyhrály cosi v soutěži každý má jinou fantazii jedna ženská chce říct ano chlápkovi, který ji požádal tehdy o ruku a ona tehdy řekla ne a chce mít s ním dítě druhá si přeje šikanovat holku, která ji šikanovala na střední, aby věděla jaký je to pocit dva chlápci si přejou mít všechno tak dostanou jakýsi hotel s kurvama, zbraněma a kokainem a jeden z nich je navíc homosexuál tak si přeje homouše do harému (neurážím to tam fakt je) a na závěr jeden si přeje být vojákem, aby zachránil svého otce před smrtí později se ty fantazie začnou promíchávat a zjistíme, že všichni jsou v fantazii někoho jiného, který se jim tak mstí jelikož kvůli nim uhořel jeden chlápek s kterým ta dotyčná (hups spoiler zjednoduším Vám pátrání mstí se ženská) chtěla jít na rande. Jinak konec je ucházející tahle situace se dala vyřešit zhruba ve 40 minutě a nemuselo se tam dít vůbec to co se dělo navíc by nikdo neumřel je zde i hodně logických kiksů, které nikdo neřešil (proč třeba ten chlápek co je tam tolik let ten pramen nezničil navíc proč po něm nikdo nešel všude říkal jak ho sledují a jdou po něm a nikdo po něm nešel). 40 procent ()

SamVimes

Nejen že Fantasy Island rozhodně není horor, protože jaksi vůbec není strašidelný, nefunguje v něm atmosféra ani lekačky a svazuje ho rating PG-13, on tady navíc nikdo moc neumí hrát a především celý scénář absolutně nedává smysl a mění pravidla fungování ostrova jak se to scenáristům zrovna hodí. ()

lykan9

Chvíli jsem i uvažoval, že dám i 4 hvězdy. Samotný nápad se mi totiž nesmírně líbil a odkaz na staré dobré teenslashery mě potěšil. Od chvíle, kdy však všichni vstoupili do jeskyně, tak jsem byl trochu zklamán a celek se mi zdál až moc překombinovaný. I starý řád postav, kdy jedni jsou sympaťáci a u druhých si přejete trýznivou smrt, je správně vyvážen. Za mě určitě nadprůměr, protože je potřeba i jen odlehčených hororů pro nenáročného diváka. ()

VanTom

Vítejte na Fantasy Islandu, místě, kde je možné cokoliv a všechno; kouzelný ostrov vám splní jedno vaše přání, sen, ale musíte ho prožít až k přirozenému závěru, děj se co děj. (Jenže se může prolínat s přáními a sny ostatních, kteří se tu nemusí vyskytovat úplnou náhodou – pozor, twist!) Tudíž se, dámy a pánové, zmateně proběhněte po tropickém dovolenkovém resortu na Fidži, než všechno to bezkrevné "vyvražďování" (ehm, ehm) přestane (ani nezačne) mít atmosféru, natož dávat smysl. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021