Reklama

Reklama

Epizody(13)

Recenze (21)

giaruj 

všechny recenze uživatele

Seriály televízneho monoplu menili deťom životy. Boli skvelé, ktovie ako by sa na ne pozerali dnešné deti, ale myslím si, že by sa pozerali. Pozitívom seriálov bola vždy titulná pieseň. V tomto prípade Miško dočolomanský s detským zborom kričali : "Safari... ...príroda budí zvieratá ľudí, poďme ju zachrániť..." ()

coscarelli 

všechny recenze uživatele

Tentokrat nostalgicky, ale len nostalgicky, i ked i teraz sa na to dobre kouka( .pozn.red.faktom je zasa, ze Nemam rad ked su zvieratka v putach otrokara alebo v kleci ) / nechavam bokom/ a hlavne ze vonia za zeleninovym vyvarom a pecenou cuketou s ryzou. Och, ked tam vidim Joefa Doczyho, Karola Calika, Petra Debnara..az mi srdce plesa... ()

Reklama

manonfire 

všechny recenze uživatele

Kdo by zase nechtěl být jedním z děcek, která si prožila léto na zámku obleženém obrovskou ZOO? Našlapovat znovu po rozpálených dlaždicích kůpaliska z osmdesátých let, pít limonádu z povoskovaných kelímků, a pak se vracet domů s někým, kdo Vám zastavil srdce jen tím, jak se zpod těch svých culíků usmál. Komu by v tu chvíli vadilo, že je to na pozadí šedého sídliště s vozoparkem, kde se bok po boku prolínají nejpomalejší čtyřtakty s nejrychlejší dvojtakty historie? Pak je tak trochu vedlejší, že má ten seriál co do smysluplností kilometr daleko k nějaké dokonalosti. V tu chvíli je totiž vedlejší všechno. Mnoho štěstí ale tahle nostalgie bohužel nepřináší, spíš je to takové pravidelné připomenutí se paní Smrti. 60% ()

farinelli77 

všechny recenze uživatele

Krásná vzpomínka na dětství, navíc natáčená v překrásném prostředí jednoho z nejkrásnějších slovenských hradů. Další generace ho možná už tolik neocení, ale to nic nemění na tom, že jde o skvělý napínavý seriál pro děti a mládež, které už se dávno netočí a pravděpodobně ani točit nebudou, protože dnešní děti si s americkým odpadem bohužel bohatě vystačí, tak proč by se naši filmaři snažili na tuto kvalitu navázat, když to děti už mnohdy ani neocení. Nám stačilo dobrodružství okořeněné napětím, ale dnešní děti už potřebují mnohem víc akce, jinak se nudí... ZAJÍMAVOST: Režisér Radim Cvrček natočil s téměř totožným štábem jako Safari i další seriály a filmy. Často se v nich objevují herci Lubomír Kostelka nebo Peter Debnár. V roce 1991 režisér natočil ještě seriál Safari za kuchyňou, kde se zmiňovaní dva herci objevují znovu a s nimi také Karol Čálik ze seriálu Safari. VZKAZ PRO JURAJE (giaruj): Titulní píseň k seriálu nezpívá Michal Dočolomanský, ale Peter Lipa!!! Snad jen hluchý by to nepoznal:-) ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Safari! Safari! Safari! Levy a dupot kopýt. Safari! Viem, že sa vydarí. Safari! Tigre a stáda opíc. Safari! A slnko do tvári. Tráva je po pás, vedie nás stopár. Tu si smieš zakričať. Príroda velí, musíš byť smelý, čaká nás Afrika. Safari! Safari! Už dobrodružstvo tuším. Safari! Chlapci aj dievčatá. Safari! To dušu krásne vzruší. Safari! Deťom a mláďatám. Páľava budí, zvieratá, ľudí, na lov bez zbraní. Príroda velí, musíš byť smelý. Poďme ju obrániť. Safari! Safari!..." http://www.youtube.com/watch?v=XvJcSNOqDBY ** ()

Galerie (6)

Zajímavosti (7)

  • Herci museli podpísať zmluvy, kde sa vzdávali odmien. Seriál sa totiž vysielal takmer vo všetkých krajinách komunistického bloku. (Raccoon.city)
  • Detské hviezdy dostávali honorár vo výške 120 Kčs na deň. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama