Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

Tatianistka

Trochu pritiahnuté za vlasy aj na komiksovku, ale vcelku som sa pobavila:)..Tak tradične Americké, že už viac sa to snáď ani nedá. ()

Zeldur

Vcelku pěkně zpracovaná komiksová oddechovka. Nebude to asi jedna z Cageových životních rolí, ale i tak se mi v tomto snímku líbil. Efekty jsou místy lehce naivní a šly jistě zpracovat lépe, i tak je ale tento film dobře koukatelný. ()

beso74

Ducha pomsty na tento paškvil... Smiešne triky, imbecilný scenár a Nicolas Cage v jednom z najhorších filmoch svojej dovtedajšej kariéry. Čo k tomu dodať, takto sa rodia legendy.. :D ()

snebka

Ghost Rider byl pořádné zklamání. Vím, že v době premiéry bylo okolo filmu slušné haló. Ghost Rider jako takový je hodně zajímavá postava, o které se určitě mohl udělat mnohem lepší film. Hlavně kdyby někdo přeobsadil hlavní dvě postavy. 50/100 *** ()

Amadeo

Ťažký priemer, ktorý nezanechá žiadne následky ale ani dlhé spomienky. Celkom obstojný jednoduchý dej ( ak sa pri komiksových predlohách dá hovoriť o deji - avšak česť výnimkám ), občas značne naivný, občas strhujúci. Slušné obsadenie - Peter Fonda coby Mephisto a Wes Bentley coby jeho neposlušný synátor Blackheart či ďalší veterán Sam Elliott a jeho ex ghost rider. Celkom obstojné efekty. Musím priznať, že po dlhom čase konečne film, na ktorom som sa celkom slušne pobavil bez nekonečného hladania vnútorného zmyslu , hlbokej pointy či brodenia sa v litroch krvi pri x-tom pokračovaní remaku x-tého remaku japonského hororu. ()

fordhont

Sice to není umělecký snímek, ale comiksový trháky se točí těžko pro náročný diváky. Už samotný fakt, že je předlohou "pohádka" odpudí spoustu lidí. Ale podle mě se povedl (jak chcete chytře natočit film o "ďábelským kostlivci"?). Dobrý zvuk, pěkný efekty. Asi je to mým věkem nebo nevím čím, ale mě se to docela líbilo (a nevadí mi ani laciný vtípky). ()

Prankster

Myslím si, že to musel být záměr natočit takhle přepísknutý film. Pokud si režisér myslel že natočí nějkou kultovku, tak je asi zklamaný, ale dost jsem se u toho bavil a dobře se na to dívalo... ()

MrMir

No podle recenzi a zdejsich komentaru jsem cekal naprosty propadak, ale me to prijemne prekvapilo. Rider je dle me celkem cool, Cage to jakstak (kupodivu) zvladl a horici motorka je naprosto super! Rozhodne jsem se nenudil. 3+ ()

Sir Ludvig

Chcel by som napísať že som tento film videl, no v skutočnosti som ho prečkal. To jeden skoro 2 hodiny čumí na ešte stále charizmatického Cagea a dúfa v častejšie využívanie počítačovej grafiky, ktorá ako jediná za čosi stojí. Film pozdvihuje nudu na zábavu. ()

LukeSharp

Ono to bylo tak blbé,že mě to až pobavilo.Digitální Ghost rider je herecky mnohem lepší než Cage(který byl opět děsný),Eva Mendes i když měla hrát nasranou tak se věčně tlemila jako by byla zhulená,Johnson to celé zesral,ale trocha té akce(i když někdy zbytčné a finální bitka tragická) to udržela velmi těsně na dvou hvězdách.Upíšu taky duši Sataníkovi jenom když pokračování nebude režírovat ten dement a hrát tam ten druhý dement.Prosíííííííím!!!!!!!! 45% ()

walecz

no, jeste ze tam je Sam Elliott...Cage jde hrde ve stopach pana Travolty a miri k hereckemu dnu. A Eva Mendes je sice hezka, ale ne herecka. ()

Dinsberg

Ghost Rider není špatný námět. Co mi na tom ale vadí je osazení. Všichni jsou tak dokonale krásní. Jediný kdo sem opravdu zapadá je Peter Fonda. Akční scény jsou natočeny standardně a líbivě, což je v pořádku. Ale chybí vzájemná interakce mezi hlavními protagonisty. Cagovi a Mendesové jejich lásku nevěřím ani kdyby mě kopala do zadku. To mladší obsazení obou postav působilo mnohem věrohodněji. Cage by se měl zbavit všech příčesků a soustředit se na herectví jako takové. ()

R.O.man

Zmluva s diablom a Nicolas Cage - výborné. Tu sa nedá nič iné dodať - je to pán herec. Utkvela mi v pamäti jedna scéna. A to keď za Johnny Blazeom prišiel diabol a navrhol mu zmluvu. Tieň toho diabla bol taký realistický až hrôzostrašný. ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)