Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

Korbelka

Sice jsem nečekala žádný zázrak, ale je to dost slabý... Herecké výkony jsou dost chabé (krom Sama Elliota), ale má na tom valnou účast scénář :-/. Ale pokud si chtece odpočinout, vypnout mozek a nejlépe i zvuk (mimochodem, nepouštějte si to s českým dabingem) tak se to dá přežítm jelikož po efektní stránce je to vydařené. ()

McMastamind

Možná je to mojí fascinací komixy, možná je to mojí fascinací Evou Mendez, možná je to mojí fascinací tou jeho nádhernou motorkou, možná je to taky úplně něčím jiným, ale za sebe musím dát 4*. Uvědomuji si brakovitost a určitou blbost tohoto filmu, ale prostě to jinak nejde. ()

uodevr odpad!

Téměř dvě hodiny sledování neuvěřitelně znuděného kejdže, ze kterého jsem měl takový pocit, že při natáčení každé scény se mu snad muselo chtít těžce srát a tak se každou z nich snažil honem rychle dotočit, bo tojtojka nedaleko setu na něj už cenila zuby. A režisér to asi věděl, a tak "střih! To uděláme znovu, to se ti nepovedlo" nejspíše nikdy nezaznělo. Jinak si totiž neumím vysvětlit, proč je každá scéna s Nickem tak úkrutně dementní a nudná. Tím pádem je nudnej celej film. A o těch úsměvných efektech se ani nezmiňuju. ()

darthvader77

Skvělá zápáďácká komiksárna od Marvelu s pořádně drsným hlavním hrdinou se zápalem pro věc( a to doslova). Hustá motorka a nádherné zakončení s příslibem že bude letos druhý díl. ()

Renie42

Báječná podívaná, ač na první pohled to vypadá, že je na straně ďáblově. Když se Johhny Blaze promění v jezdce, ničí zlo a démony. Hrozně se mi líbí ten styl, ten "look", hořící lebka, motorkářský hadry, hořící motorka. ()

Crowe23

Stačí si představit, že to bylo natočeno v 80tkách, že to nemělo 100 milionovej rozpočet a vnímat jen ten film a najednou je z toho skvěle koukatelná střelenost :). ()

x_silver odpad!

Nic Cage stojí za hovno, příběh je k ničemu, herecké výkony mizivé, zbytečné prodlužující chvilky plné nudy a keců, a trapná hořící lebka Nicolase. Naprosto zbytečný film. ()

Havala

Věrší trapárnu už Cage natočit nemohl. Hlava kostlivce vypadala až moc počítačově. Někdy je lepší zůstat jen u komiksů. ()

Stejšn

Že Nicolas Cage neumí hrát, to všichni víme, ale tady to vlastně nevadilo, protože stejně neměl CO hrát. Plytký film o ničem s mizernými triky. ()

george82

Tenhle film je dost nedotažený. Určitě tam potenciál byl, ale kam se poděl? Nezachrání to ani krásná Eva Mendes a už vůbec ne Cage, pro kterého je Ghost Rider number ONE komiksový hrdina. ()

Gothard odpad!

Kam ten Cage spěje? Tolik otřesných scén ve filmu s tak velkým rozpočtem jsem snad ještě neviděl. Komiksová předloha je docela známá a oblíbená, ale to je tak asi všechno. Film se totálně nepovedl, jedna hrozná scéna střídá druhou, místy jde přímo o nechtěnou parodii. Marnost nad trapnost. A herecké výkony? Ale kdepak. V rámci zachování duševního zdraví se všem pokračováním (nikdy nepochopím, jak tento film mohl být komerčně úspěšný) vyhnu širokým obloukem. ()

helrohir

Strašne nevýrazná komixová žánrovka, ktorá prehráva boj s konkurenciou na celej čiare. Pritom herecké zloženie aspoň na prvý pohľad veštilo niečo lepšie, než typicky spráskané béčko. Bohužiaľ, ani jeden z hercov (možno až na Sama Elliotta) neprekročil svoj tieň a Nicolas je vyslovene tragický. Nevybavuje sa mi ani jedna scéna, ktorá by ma vyslovene strhla alebo pobavila. Scenár je úplne naprd a naviac preplnený tupými dialógmi, nuž a tá malá skupinka záporákov je na smiech. Bod naviac za sexy Evičku. 30%. ()

henrycruel

Film podle komiksu, který režíroval Mark Steven Johnson? To vypovídá za vše! Pokud se Daredevil nepovedl, tak tohle je mega katastrofa. Špatný scénář, špatné efekty, nezáživná hudba... Snad jenom ten občasný (ovšem neúmyslný) humor za něco stál. ()

PlayEasy

Stupidní splaška a žumpa marvelovské produkce. Cage už se dávnou utápí v shitech (kdyby uměl rozpoznat dobrý a špatný scénář, možná by tomu tak nebylo - tady byl dost špatný), Mendes je dobrá jen tak do postele, horor to vůbec není a Johnson zmastil další marvelovku. 30% ()

Jehan

No tak jo. Je to úplná blbost. Ale to, jak Nicolas Cage valí bulvy pod tou šílenou parukou je opravdu k nezaplacení. A Peter Fonda k tomu... ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)