Undercover (TV seriál)

Undercover

• Německo

Undercover - Wenn der Feind zum Freund wird

Drama / Krimi

Belgie / Nizozemsko / Německo, 2019–2020, 16 h 34 min (Minutáž: 47–55 min)

Tom Waes, Anna Drijver, Frank Lammers, Elise Schaap, Raymond Thiry, Kris Cuppens, Huub Smit, Lieke van den Broek, Kevin Janssens, Rubén Ochandiano, Robbie Cleiren, Manou Kersting, Sara De Bosschere, Katrien De Ruysscher, Begir Memeti, Sara Gracia Santacreu, Ferran Audí, Bram De Maere, Tim Haars, Lukas De Wolf, Stefan Perceval, Katelijne Verbeke, Aaron Wan, Kok-Hwa Lie, Jasper van Beusekom, Tibo Vandenborre, Nico Ehrenteit, Michael Pas, Charlotte Timmers, Patrick Vervueren, Arber Berisha, Besnik Limani, Adrian Sack, Kurt Vandendriessche, Emma Verlinden, Warre Verlinden, Nina Mensch, Christine Verheyden, Koen De Poorter, Sanne-Samina Hanssen, Robert de la Haye, Matteo van der Grijn, Bert Verbeke, Marcel Roelfsma, Gert Winckelmans, Jehon Gorani, Redbad Klynstra, Leonid Vlasov, Greg Timmermans, Pieter Genard, Lucas van den Eynde, Juda Goslinga, Tom De Hoog, Victor Peeters, Wim Willaert, Sebastien Dewaele, Jeroen Van der Ven, Ruth Becquart, Benja Bruijning, Celest Henri Cornelis, Robrecht Vanden Thoren, Mourade Zeguendi, Chris Lomme, Daniel Pala, Wimie Wilhelm, Ingrid De Vos, Ludo Hoogmartens, Freddie Annobil-Dodoo, Thomas Van Caeneghem, Pascal Maetens, Bas Keijzer, Katelijne Damen, Alexej Manvelov, Barbara Sloesen, Nele Hardiman, David Lifschitz, Xavier Baeyens, Bruno Mazereel, Willy Sommers, Kristof Coenen, Filip Hellemans, Jonas Smulders, Isabelle van Hecke, Frederik Huys, Joke De Bruyn

Velmi příjemné a nečekané překvapení od Belgičano-Nizozemců:) filmy/seriály z drogového prostředí mám rád. Tady to ale není o nikom profláklém jako byl třeba Escobar, nýbrž o pro mě nenápadném drogovém dealerovi extošky, jménem Ferry, kterého jsem si celkem oblíbil. Hlavní postavy, ale i vedlejší moc dobře zahrané, každý díl skončil napínavě což bylo další plus. No, šílená práce v utajení co si budeme. Slabší pětička, ale musel jsem.(22.7.2020)

Je to taková zábava vidět narkobarona v kempu a skoro pořád v teplácích, i když vlastní vilu s možná 20 pokoji. A s tímhle rozporem se vcelku hodně peru. Nakonec sami tvůrci upozorňují, že jde o fikci, která se pouze inspirovala děním v rámci drogového případu. Co se dramatizace týče, není tu co podstatného vytknout, vše má hlavu a patu. Od 3.epizody začne atmosféra houstnout, přibude nějaké mrtvolka, ale vše se drží v reáliích uvěřitelnosti. Jen tempo je vláčné.(14.11.2020)

Bomba, bomba, bombička...:-))) Teda belgickou ani holandskou kinematografii téměř vůbec neznám o to větší sukces tenhle seriál u mě měl...Napínavé...zajímavé...příjemné herecké osazenstvo...a děj je sqělý...Kdo by to byl řek, že nějaký zapadlý kemp hraje hlavní roli v největší výrobě a distribuci extáze na světě...Za mě 95%(26.8.2020)

Nejvíc asi na mě zapůsobilo perfektně vybrané, herecké osazenstvo, plus místy hodně humorný příběh. I když v názvu je jen drama, několikrát jsem se v průběhu sledování velmi dobře pobavil, což mi připomnělo maličko podobný seriál Ozark. Je to taková hra na kočku a na myš a taky na to, kdo má nakonec větší koule a větší chytrost toho druhého napálit. Tohle vše se rozlouskne až na konci, který zase zavdal po úplně poslední scéně na další, možné pokračování. Já osobně se vzhledem ke kvalitám první série vůbec nedivím. Oblíbené postavy: Bob, Danielle, Ferry, John, Kim.(20.11.2019)

Belgický Hugh Jackman a dlhonohá holanďanka sa ako undercover agenti musia votrieť do priazne šéfa belgickej extázovej mafie v prenajatom karavane v campingu. Prvé čo mi napadlo: "Aká krajina, taký Narcos" : ) Namiesto kokaínu extáza a MDMA, namiesto mexických sicarios belgickí "trailor trash", alebo po našom sedláci. Ničmenej sa jedná o ďalší zo skvelých belgických seriálov. Poslednú dobu produkuje Belgicko (väčšinou vlastne Vlámsko) dva-tri spičkové seriály ročne a ďalšiu kopu slušných. Symatické postavy, výborne zahrané, technicky dobre natočené, napínavá atmosféra. Z mojho pohľadu im ešte niečo chýba k dokonalosti, napríklad v porovnaní s britskou produkciou. Vadia mi drobnosti ako cliffhangre na konci epizód á la roky 90-te a iné klišé, preto o hiezdičku menej, ale celkovo veľká spokojnosť a to som sa ešte nedostal k finále - hodnotené po šiestich epizódach.(15.4.2019)