Undercover

(seriál)
  • Nizozemsko Undercover (více)
Trailer
Belgie / Nizozemsko / Německo, (2019–2022), 23 h 12 min (Minutáž: 46–55 min)

Tom Waes, Anna Drijver, Frank Lammers, Elise Schaap, Raymond Thiry, Kris Cuppens, Huub Smit, Lieke van den Broek, Kevin Janssens, Rubén Ochandiano (více)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(28)

Tajní agenti v jednom karavanovém kempu předstírají, že jsou pár, aby pronikli do aktivit narkobarona, který tam tráví víkendy. Podle skutečných událostí. (Netflix)

Trailer

KosiR_ksr

Docela mě zaujal film Ferry z roku 2021, který byl později natočený, ale dějově předchází první sérii. Rozhodl jsem se proto dát šanci seriálu a ten se mi zpočátku zdál zajímavý a napínavý. Po pár dílech jsem ale dostal pocit, že se zbytečně opakuje, vleče a stává se nepříliš logickou honičkou na kriminálníka, kterého se tajný agent snaží za každou cenu přesvědčit, aby spáchal nějaký zločin, za který by jej mohli zatknout. 60% ()

ER

Je to taková zábava vidět narkobarona v kempu a skoro pořád v teplácích, i když vlastní vilu s možná 20 pokoji. A s tímhle rozporem se vcelku hodně peru. Nakonec sami tvůrci upozorňují, že jde o fikci, která se pouze inspirovala děním v rámci drogového případu. Co se dramatizace týče, není tu co podstatného vytknout, vše má hlavu a patu. Od 3.epizody začne atmosféra houstnout, přibude nějaké mrtvolka, ale vše se drží v reáliích uvěřitelnosti. Jen tempo je vláčné. ()

petikacka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bomba, bomba, bombička...:-))) Teda belgickou ani holandskou kinematografii téměř vůbec neznám o to větší sukces tenhle seriál u mě měl...Napínavé...zajímavé...příjemné herecké osazenstvo...a děj je sqělý...Kdo by to byl řek, že nějaký zapadlý kemp hraje hlavní roli v největší výrobě a distribuci extáze na světě...Za mě 95% ()

DwayneJohnson

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejvíc asi na mě zapůsobilo perfektně vybrané, herecké osazenstvo, plus místy hodně humorný příběh. I když v názvu je jen drama, několikrát jsem se v průběhu sledování velmi dobře pobavil, což mi připomnělo maličko podobný seriál Ozark. Je to taková hra na kočku a na myš a taky na to, kdo má nakonec větší koule a větší chytrost toho druhého napálit. Tohle vše se rozlouskne až na konci, který zase zavdal po úplně poslední scéně na další, možné pokračování. Já osobně se vzhledem ke kvalitám první série vůbec nedivím. Oblíbené postavy: Bob, Danielle, Ferry, John, Kim. ()

Dave Lister

Belgicko - holandský seriál Undercover je z těch, co vás naprosto pohltí od samého počátku až do epického konce. První série je naprostý skvost v oblasti krimi gangster tématiky. Druhá série je lepší než ta první a nenudite se ani vteřinu a třetí je naprosto tím nejlepším, co jsem v daném žánru viděl. Neskutečně dobře propracované postavy a zásadně dva ústřední hrdinové Ferry a Bob. Navštivte svět tajných policistů, gangsterů z míst Brabantských, drogových bossů, obchodníků se zbraněmi a tureckých narkobaronů řadících v Beneluxu. Tři dokonalé série plné zvratů, lží, zrady, intrik a vražd. Chemie mezi hlavními hrdiny je neuvěřitelná a jsou propletení všemi třemi sériemi. Doporučuji se podívat na samostatný film Ferry, který předchází tomuto seriálu. Geniální, geniální, geniální. ()