Undercover

(seriál)
  • Nizozemsko Undercover (více)
Trailer
Drama / Krimi
Belgie / Nizozemsko / Německo, (2019–2022), 23 h 12 min (Minutáž: 46–55 min)

Tom Waes, Anna Drijver, Frank Lammers, Elise Schaap, Raymond Thiry, Kris Cuppens, Huub Smit, Lieke van den Broek, Kevin Janssens, (více)

Série(3) / Epizody(28)

Tajní agenti v jednom karavanovém kempu předstírají, že jsou pár, aby pronikli do aktivit narkobarona, který tam tráví víkendy. Podle skutečných událostí. (Netflix)

Trailer

DwayneJohnson

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejvíc asi na mě zapůsobilo perfektně vybrané, herecké osazenstvo, plus místy hodně humorný příběh. I když v názvu je jen drama, několikrát jsem se v průběhu sledování velmi dobře pobavil, což mi připomnělo maličko podobný seriál Ozark. Je to taková hra na kočku a na myš a taky na to, kdo má nakonec větší koule a větší chytrost toho druhého napálit. Tohle vše se rozlouskne až na konci, který zase zavdal po úplně poslední scéně na další, možné pokračování. Já osobně se vzhledem ke kvalitám první série vůbec nedivím. Oblíbené postavy: Bob, Danielle, Ferry, John, Kim. ()

kolda1990

Velmi příjemné a nečekané překvapení od Belgičano-Nizozemců:) filmy/seriály z drogového prostředí mám rád. Tady to ale není o nikom profláklém jako byl třeba Escobar, nýbrž o pro mě nenápadném drogovém dealerovi extošky, jménem Ferry, kterého jsem si celkem oblíbil. Hlavní postavy, ale i vedlejší moc dobře zahrané, každý díl skončil napínavě což bylo další plus. No, šílená práce v utajení co si budeme. Slabší pětička, ale musel jsem. ()

netahlo

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Strasne moc to chtelo byt belgicky Narcos, ale Evropa je holt Evropa. Kdyz vidim na pozadi schuzky mafianu se zkorumpovanym poldou les odpornych vetrnych elektraren, tak jde veskera atmosfera do prdele. K tomu vrcholne nesympaticke zenske postavy. Ferry a Bob byli OK, dalo se na to v klidu koukat, ale urcite nic, co bych musel nekdy videt znova. Nicmene mozna druhou serii zkusim ... ()

Arsenal83

Popis niektorých je správny. Ide o pokus o európsky Narcos, ale bez tej latino atmosféry, ktorú nahradila skôr lesbo atmosféra, zrejme už dnes podmienka, aby ste dostali prachy na natáčanie, hoci nám stále prizvukovali, že ide o inšpiráciu skutočnými udalosťami. Seriálu chýba moment prekvapenia, veľa napínavých situácií tu nie je a zbytočne sa sem ťahajú linky, ktoré dej nikam neposúvajú. ()

petikacka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bomba, bomba, bombička...:-))) Teda belgickou ani holandskou kinematografii téměř vůbec neznám o to větší sukces tenhle seriál u mě měl...Napínavé...zajímavé...příjemné herecké osazenstvo...a děj je sqělý...Kdo by to byl řek, že nějaký zapadlý kemp hraje hlavní roli v největší výrobě a distribuci extáze na světě...Za mě 95% ()